اسلحه فروش رسید و دوباره در مارس

وجود دارد حداقل 1,797,910 بیشتر اسلحه های نظامی در دست امروز بیش از وجود دارد در ماه مارس به فروش تفنگ در ادامه به افزایش در سراسر ایالات متحده.

عدم اطمینان در مورد آینده در سن coronavirus به نظر می رسد به عامل محرک پشت این لحاظ تاریخی بزرگ را افزایش دهد.

بیانیه ای از سایت Ammo.com که به فروش می رساند و مهمات سراسر کشور گفت: هر سی ان ان:

“جهان هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این و از مردم می خواهم به مطمئن شوید که آنها آماده برای آنچه در پیش روست که آیا می شود که با کمبود مواد غذایی خاموش کردن دولت و یا حتی بدتر. زمانی که همه چیز در اطراف شما نامشخص است داشتن یک منبع مهمات می توانید مشتریان ما احساس امن تر است.”

تا کنون مورد علاقه اسلحه گرم خرید یک تفنگ دستی اسلحه کوچک تجزیه و تحلیل & پیش بینی (SAAF) که آهنگ firearms کسب و کار در ایالات متحده گفت.

مارس فروش شد 71.3 درصد بالاتر از آوریل 2019 فروش. تک handgun فروش به مبلغ 1,085,046 در حالی که تنها طولانی فروش تفنگ بودند 560,353.

“یک بار دیگر جهش در فروش سلاح گرم در مارس سال 2020 است به خصوص قابل توجه برای آن handgun جزء” یورگن Brauer, SAAF اقتصاددان ارشد گفت.

FBI انجام شده 2,911,128 چک های پس زمینه جدید تولید شده توسط اسلحه گرم خرید در ماه آوریل بود که بیشترین میزان چک های ثبت شده در آوریل پس زمینه سیستم چک آغاز شد و در سال 1998 Breitbart اخبار گزارش.

مارس شاهد افزایش 3.7 میلیون چک پس زمینه در طول تاریخ بیشتر در هر ماه.

اسلحه نمایندگی مجاز و فروش نیاز به صبر سه روز بعد از فروش و قبل از تحویل اسلحه گرم به مشتری اجازه می دهد تا زمان FBI چک های پس زمینه برای روند اما لری کین مشاور عمومی ملی تیراندازی ورزشی بنیاد خواسته است تا نمایندگی مجاز و فروش به دیگر صبر کنید, ایالات متحده امروز گزارش.

“هر زمان که وجود دارد یک دوره عدم قطعیت – 9/11, سقوط بازار سهام در ’87 – اسلحه گرم فروش رفتن” راب ساتویک از شرکت تحقیقات بازار ساتویک همکاران وارز با سی ان ان گفت.

ناشناس فروشنده در یک فروشگاه تفنگ در Woodbridge, N. J., سی ان ان گفت “هر کس با آنها می خواهید به حفاظت در مورد چیزی اتفاق می افتد. وجود دارد فقط به طور کلی احساس ترس از رشته و یا نیاز به جدا برای محافظت از خانه خود را اگر خدای ناکرده منابع تبدیل شده و مردم شروع به غارت و چپاول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de