آتش سوزی گرند رپیدز VFW, پست, مرکز درمان اعتیاد

آتش سوزی در مرکز شهر گرند رپیدز نابود VFW پست و همسایه مرکز درمان اعتیاد با مقامات هر دو جامعه همکاران روز یکشنبه گفت.

مرکز شهر گرند رپیدز عملیات Lakeview سلامت رفتاری در 3rd Street, NW. شد غرق شعله های آتش برای اولین بار شنبه شب تسهیلات افشا در Facebook مجوز های ارسال و. آن را اشغال و در آن زمان است.

“ما خدا را شکر هیچ کس در ساختمان” ارسال ادامه داد. “ما خواهد شد به روز رسانی به بعد در برنامه های ما برای ادامه درمان به مشتریان ما.

دود و شعله های آتش از مرکز و سپس رخنه کرد به پونتی-پترسون VFW پست 1720 درب بعدی در مدت کوتاهی پس از 9 بعد از ظهر زمانی که “فقط چند مردمی بودند که در آن وجود دارد” و با خیال راحت گفت: خدمات پست افسر هیو کوین که وجود دارد به نظارت بر وضعیت در تمام طول شب.

“بعد از ما رفته است” کوین گفت. “بسیاری از خاطرات رفته اند. ما هنوز نمی دانیم چه شده است را نجات داد.”

کوین گفت: آتش کاپیتان به او گفت در صحنه ای که وجود دارد بیش از حد داخلی در داخل دود آتش نشانان به ماندن در داخل و با ضربت بزمین کوبیدن فروغ به طوری که آنها خارج شد و “آن را تبدیل به یک وضعیت دفاعی.”

مقدار قابل توجهی از این پست خاطرات نظامی از بین رفته است گفت: کوین که می گویند عراق کهنه را در داخل سرمایه گذاری در برخی از نقطه و “گرد کردن همه چیز او می تواند.”

این پست دارای بیش از هشت به 10 فعال اعضای کوین گفت: اما هنوز هم نقش فعال در جامعه از طریق حمایت از جوانان دو و میدانی, بورس های تحصیلی دانشگاهی و حمایت از foodshelf و نجات ،

Lakeview سلامت رفتاری دارای دو مکان دیگر در گرند رپیدز و یکی در هیبینگ.

مقامات در عین حال از ارائه جزئیات بیشتر در این آتش سوزی از جمله چگونه آن آغاز شده است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر