آتش سوزی در یک Becker کارخانه بازیافت که سوخته به روز و فرستاده دود مواج در سراسر جوامع غربی دوقلو شهرستانها بیشتر شده است قرار داده و از پلیس می گویند به عنوان خدمه در حال حاضر تغییر تلاش خود را برای تمیز کردن سایت.

“درجه حرارت هر کمی نقاط داغ رفته راه را به پایین” بکر رئیس پلیس برنت Baloun گفت و اشاره کرد که بخار از هزاران junked وسایل نقلیه است که در رفت و شعله های آتش در شمال بازیافت فلز آمده است و رفته است.

“این پاکسازی حالت و امیدوار به حرکت رو به جلو در حال حاضر,” او گفت:.

مقامات روز جمعه گفت که انتظار آنها برای خاموش کردن هر گونه آخرین سوختن نقاط با پایان تعطیلات آخر هفته. نتایج آزمون منتشر شد جمعه شب توسط دولت کنترل آلودگی آژانس نشان داد هیچ نشانه ای از فلزات در هوا و پایین بودن سطح ذرات.

حتی پس از ایالت مینه سوتا منتقل جمعه را تعطیل بازیافت شرکت می باشد. با استناد به “قریب الوقوع و قابل توجهی خطر” به آن اداری سفارش MPCA ممنوع شمالی فلزی از پذیرش بیشتر ضایعات فلزی و عامل آن پاره پاره کننده که مانده صاف تا وسایل نقلیه.

شمال فلز آماده شده بود برای شروع عملیات خرد که برنامه ریزی برای شروع روز شنبه هنگامی که آتش سوزی در اوایل روز سه شنبه. سوخته وسایل نقلیه در ذخیره سازی بر روی سایت آماده خرد می شود.

این شرکت در حال حاضر ممنوع از عامل تا زمانی که آن را کامل یک لیست طولانی از اقدامات مورد نیاز از جمله آسیب های زیست محیطی, ارزیابی, پاکسازی برنامه و به روز رسانی برنامه ریزی برای ذخیره سازی ضایعات فلزی. آن را نمی تواند در قراضه و یا کار پاره پاره کننده تا زمانی که منبع و علت آتش سوزی شناسایی شده اند.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im