مالی مبارزه جنوب آریزونا بیمارستان می شود $3.6 میلیون از دولت

با 3.6 میلیون در بحران پول از دولت به سود جنوب آریزونا بیمارستان بود که در آستانه بسته شدن با توجه به COVID-19 باز خواهد ماند و رهبران می گویند.

“این کمک می کند را تمام تفاوت. … همه ما نگران شدیم” Kelly Adams, Santa Cruz دره بیمارستان منطقه ای, مدیر عامل شرکت گفت: Arizona Republic. “ما رز دست ما در اوایل روند و فرماندار این تیم توانست به ما کمک کند.”

توافق برای یک بار افزایش 3.6 میلیون از دولت COVID-19 بحران های احتمالی و ایمنی خالص صندوق به طور مستقل متعلق به بیمارستان به پرداخت 100.000 دلار و انجام ممیزی مستقل از منابع مالی خود را.

دولت بحران صندوق مجاز توسط Arizona قوه مقننه اختصاص 50 میلیون دلار از ایالت آریزونا صندوق به طور کلی برای ارائه کمک های اقتصادی برای مسکن افرادی که بی خانمان هستند کسب و کارهای کوچک و مواد غذایی عملیات بانکی در طول coronavirus اضطراری برای بهداشت عمومی.

بیمارستان 5 سال و در دره سبز است که حدود 27 مایل در جنوب توسان و شناخته شده برای داشتن تعداد زیادی از بازنشستگان. قبل از این تاسیسات ساخته شده بود این منطقه را ندارد یک بیمارستان و یا اورژانس و ساکنان مجبور به سفر حدود 30 دقیقه با ماشین تا رسیدن به یک ER.

“آریزونا خوشحال است که رسیدن به یک توافق با سانتا کروز دره بیمارستان منطقه ای است که تضمین می کند مراقبت های بهداشتی عملیات ادامه و محافظت از مالیات دهندگان” پاتریک Ptak, سخنگوی آریزونا دولتی mlb نوشت: در یک ایمیل.

سایر شرایط قرارداد:

  • بیمارستان باید بیمارستان ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است.
  • بیمارستان باید انجام ممیزی مستقل از منابع مالی خود را.
  • اجرایی جبران خسارت باید 20 درصد کمتر از آنچه در آن بود در تاریخ 1 مارس سال 2020 است.
  • بدون پرداخت ممکن است به سرمایه گذاران و سهامداران جدید مشاوران و یا اعضای هیئت مدیره در طول مدت قرارداد.
  • اگر بیمارستان بسته, پرداخت سود سهام و یا فروخته شده قبل از تاریخ 31 دسامبر 2020, دولت باید بازپرداخت شود.

پارامترهای توافق نزدیک دنبال نامه ای از تمایل به ارائه کمک های که Ducey دفتر فرستاده مارس 14 به مقامات بیمارستان.

“آنها خیلی درک درستی از بیمارستان وضعیت بودن, مستقل, مستقل, روستایی, بیمارستان, آنها درک ما مخمصه” آدامز گفت: این توافق نامه است. “کسب و کار ما پایین است 55% تا 60%. آنها آن را کردم. من این را تحسین رژیم صهیونیستی است. Ducey و تیم خود را.”

در اوایل ماه آوریل آدامز گفت: کوچک 49-تخت بیمارستان منطقه ای مواجه شد بسته شدن با توجه به هزینه های مرتبط با COVID-19 بیشتر به طور قابل توجهی از دست دادن درآمد از Ducey اجرایی دستورات است که بیمارستان ها هم لغو اعمال جراحی الکتیو و گسترش ظرفیت تخت.

این دستور اجرایی در نظر گرفته شده برای حفظ تجهیزات حفاظت شخصی و برای آماده سازی بیمارستان برای یک پیش بینی یورش بیماران بیمار با COVID-19.

این دستور اجرایی نیز منجر به درآمد از دست رفته در بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی در سطح ایالت. در همان زمان اورژانس حجم پایین رفت.

بر خلاف دیگر بزرگتر بیمارستان ها و بیمارستان سیستم های سانتا کروز دره بیمارستان منطقه ای ندارد دسترسی به نقدینگی برای مدیریت از طریق رکود است که تفاوت های کوچک و مستقل بيمارستان و بزرگتر سیستم های رهبران در آن زمان گفت.

به عنوان از آوریل 1 بیمارستان شده اند مجاز به درخواست آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو. از سرگیری اعمال جراحی الکتیو کمک می کند اما نه برای جبران بیش از یک ماه از ضرر و زیان مالی شدید در سانتا کروز دره بیمارستان منطقه ای Adams گفت.

یک بار دولت به معنی پول بیمارستان را ادامه خواهد داد عامل و خدمت به جامعه محلی است.

“طرح ما این است که به ارائه و در ادامه به توسعه بسیار خوب طراحی سیستم مراقبت های بهداشتی برای کل این دره سبز و بیشتر سانتا کروز دره” آدامز گفت.

سانتا کروز دره بیمارستان منطقه ای تا به حال مشکلات مالی قبل از. جانبی مدیریت سرمایه گذاری در زمان بیش از مالکیت و به بیمارستان نام فعلی خود را در سال 2018 پس از آن پدید آمده از فصل 11 ورشکستگی.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im