کالج ها در سراسر کشور در حال تقلا برای بستن عمیق سوراخ بودجه و برخی رانده شده اند را به آستانه سقوط پس از شیوع کروناویروس باعث ضرر و زیان مالی است که می تواند در مجموع بیش از 100 میلیون دلار در برخی از موسسات.

نمرات از دانشکده ها می گویند که آنها در حال گرفتن سنگین بازدید به آنها بازپرداخت پول به دانش آموزان برای مسکن غذاخوری و پارکینگ پس از دانشگاه های بسته شده در ماه گذشته. بسیاری از مدارس در حال از دست دادن میلیون ها نفر بیشتر در فروش بلیط پس از ورزشی فصل کوتاه قطع شد و برخی می گویند بزرگ سهام از ذخایر خود را محو شده است و در میان نوسانات در بازار سهام است.

در عین حال کالج رهبران می گویند که تنها آغاز مشکلات خود را: حتی اگر دانشگاه ها بازگشایی این سقوط بسیاری از نگرانی تعداد زیادی از دانش آموزان نمی بازگشت. وجود گسترده ترس است که رکود اقتصادی را ترک خواهد کرد بسیاری از آمریکایی ها قادر به پرداخت هزینه شهریه و دانشگاه ها پیش بینی شیب افت آف میان دانشجویان بین المللی که ممکن است فکر می کنم دو بار در مورد تحصیل در خارج از کشور به زودی پس از یک بیماری همه گیر.

“اگر شما بازی کردن حالات که در خارج وجود دارد, آن را واقعا باعث می شود شما عصبی گفت:” ماری Papazian رئيس جمهور از دانشگاه ایالتی سن خوزه که برآورد آن را از دست دادن 16 میلیون دلار در پایان ماه مه. “ما ممکن است به دنبال در برش برنامه های علمی اگر آن را به آن می آید. ما ممکن است به دنبال در تخمگذار کردن مردم است. این یک وضعیت وخیم اگر بدتر می آید به تصویب.”

ده ها تن از کالج ها برقرار استخدام انجماد و بسیاری از آنها در توقف پروژه های ساختمانی, به طوری که آنها به اندازه کافی پول برای پرداخت به کارکنان. اما روسای دانشگاه ها می گویند که صرفه جویی خواهد شد تنها کشش تا کنون و بسیاری از درخواست دولت فدرال برای دومین بسته محرک اقتصادی برای جلوگیری از عمیق تر کاهش است.

به 2 تریلیون دلار نجات لایحه امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته را فراهم می کند از 14 میلیارد دلار برای آموزش عالی است. شورای آمریکایی در آموزش و پرورش یک انجمن از رئیس جمهور درخواست کرده بود 50 میلیارد دلار و به نام این بسته “محزون می خوانی ناکافی است.”

“این بحران باعث شده است به شکل گسترده ای به دانش آموزان نهادی عملیات و نهادی مالی است. در برخی از دانشگاه ها آن است که ایجاد یک تهدید وجودی به طور بالقوه منجر به تعطیلی” تد Mitchell این گروه رئیس جمهور نوشت: در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos.

حتی دانشگاه های با ذخایر انتظار دردناک ضربه مالی از این بیماری همه گیر. دانشگاه براون در میان اولین به اعلام استخدام یخ با استناد به “کاهش چشمگیر درآمد.” دانشگاه ییل به دنبال در مارس 31, درخواست بخش برای به روز رسانی بودجه در تهیه یک “از دست دادن قابل توجهی” درآمد.

دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و دانشگاه ویسکانسین مدیسون هر انتظار ضرر و زیان حدود 100 میلیون دلار است که با فرض بازگشایی دانشگاه توسط این سقوط.

آن برگ برخی از کالج ها تعجب اگر آنها می تواند برآورده تقاضا برای کمک های مالی است که انتظار می رود به افزایش به عنوان میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود. بسیاری از مدارس قرعه کشی از موقوفات خود را برای پرداخت هزینه های تحصیلی دانشکده شغل و پردیس عملیات اما کسانی که ذخایر گرفته اند عمیق به عنوان ضرر و زیان در بازارهای بین المللی.

Bucknell در دانشگاه پنسیلوانیا می گوید دهکدهای از دست داد $150 میلیون از آن وقف پس از های اخیر سرمایه گذاری ضرر و زیان است. در کالج صلیب مقدس در ماساچوست وقف کاهش یافته است 15 درصد و مقامات ترس مشابه کاهش در جذب سرمایه است.

“کمک های مالی است برای رفتن به یک بزرگتر آمار در این سال گفت:” برگرد. فیلیپ شهرکی رئیس صلیب مقدس. “ما قصد داریم به دنبال در تمام هزینه های جاری و رفتن را از طریق آنها را با شانه دندان خوب.”

شاید بزرگترین سوال برای کالج است که سقوط کردهاند. بررسی های اخیر نشان داده است که بزرگ سهام سالمندان دبیرستان طرح را به فاصله یک سال قبل از شروع دانشگاه. در همان زمان دانشگاه مجبور به انصراف از دانشگاه بازديد و دیگر حوادث طراحی شده به دادگاه آموزان است.

این یک نگرانی عمده برای کالج ها که آمده اند به تکیه بر دانشجویان بین المللی به ویژه کسانی که از چین است. در دانشگاه کانکتیکات که به میزبانی نزدیک به 3000 دانش آموز از چین در پاییز گذشته مقامات فرح بخش به صورت بین المللی ثبت نام به افت 25% به 75% کاهش به $70 میلیون سال آینده است.

هنوز شوک های مالی است که به احتمال قوی در کوچکتر کالج های خصوصی و منطقه ای دانشگاه های دولتی که نگه کوچکتر ذخایر و اجرا بر روی لاغر بودجه. برخی از آنها با اضافه کردن هزینه های قابل توجهی برای حرکت در کلاس های آنلاین حتی به عنوان آنها از دست دادن درآمد.

“این مهم double whammy با چند بازدید در سمت درآمد و جدید بازدید در هزینه جانبی گفت:” دیوید Tandberg, معاون رئیس جمهور از سیاست های پژوهشی و طرح های استراتژیک در وزارت امور خارجه آموزش عالی ماموران اجرایی انجمن. “من می ترسم ما در حال رفتن به از دست دادن برخی از موسسات خصوصی. من هیچ نظری ندارم که چگونه بسیاری از, اما بسیاری از آنها عامل در حاشیه در حال حاضر.”,

در بندیکت کالج های تاریخی سیاه و سفید در کلمبیا, کارولینای جنوبی, مقامات انتظار می رود برای از دست دادن $2 میلیون نفر در مسکن, بازپرداخت کردن $52 میلیون بودجه. این مدرسه که در حال حاضر تحت فشار مالی است که به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها و می گوید آن را دنبال اخراج در صورت نیاز.

“ما به وضوح فکر می کنم در مورد آینده این موسسه گفت:” Roslyn, Clark, Artis رئيس جمهور از مدرسه از 2000 دانش آموزان است. “مفهوم استرداد یک مقدار این قابل توجهی خواهد فلج موسسه بدون شک وجود دارد.”

می سی سی پی را Millsaps کالج است که مبارزه برای حفظ ثبت نام در سال های اخیر انتظار به بازپرداخت مبلغ 1 میلیون دلار در هزینه های مسکن از 33 میلیون دلار در درآمد سالانه. میان عدم قطعیت در اطراف پاییز مدرسه هیات علمی و کارکنان شده است روزانه تماس برای کمک به جذب دانش آموزان آینده نگر.

دیگر دانشگاه های صورت با فشار دادن بیشتر تهدید برای بقای خود. در دانشگاه مرکزی واشنگتن عمومی دانشگاه 12,000 دانش آموزان مدرسه مدیره اعلام کرده است “دولت مالی exigency” اجازه مدرسه جمهور را به هر گونه اقدام به شناور باقی می ماند از جمله دانشکده اخراج.

و برای برخی از مدارس, آخرین تلفات ثابت کرده اند که غیر قابل عبور. MacMurray, کالج, یک مدرسه خصوصی در جکسون ویل ایالت ایلینوی اعلام کرد که آن را به طور دائم پس از این بهار. اختلال ناشی از COVID-19 نبود تنها عامل در این تصمیم گفته است اما آن را “پیچیده” مدرسه در سلامت مالی.

مدارس دیگر در حال به تعویق انداختن پردیس نگهداری و درخواست دانشکده به لغو سفر آینده, اما برخی می گویند اخراج اجتناب ناپذیر هستند. در دانشگاه میامی در اوهایو است که فرح برای 20% افت در دانش آموزان جدید مقامات در حال تهیه پیش نویس طرح که قطع نصف یا همه از مدرسه بازدید معاون اساتید.

Papazian رئیس جمهور در San Jose State کرده و از کنگره خواست به ارائه کمک های اضافی برای کمک به جلوگیری از آسیب رساندن به کاهش است. او به کالج سعی خواهد کرد برای جلوگیری از اخراج او گفت: اما نیاز به انجام “هر آنچه در آن طول می کشد” را به زنده ماندن.

“این چیزی است که ما تا به حال در سال 2008 اما در بسیاری از موارد بدتر” Papazian گفت: با اشاره به رکود اقتصادی ، “صدمه دیده است عمیق تر این زمان و دوره بهبودی طولانی تر خواهد بود. و وجود خواهد داشت بسیاری از دانش آموزان که از دست داده و یا مجروح به دلیل آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de