Filti راه اندازی N95-کیفیت فیلتر تهویه مطبوع برای کمک به نگه داشتن خانه های امن

لنکسا, کن., جولای 9, 2020 /PRNewswire/ — اگر شما می تواند نصب یک N95 ماسک برای خانه خود را ؟ امروز با راه اندازی 9500 خانه فیلتر از Filti یک تصفیه هوا و نانوالياف شرکت فناوری صاحبخانه ها یک گام نزدیک تر به انجام دقیقا همان است که.

ثبت اختراع در حال بررسی 9500 خانه فیلتر یک فیلتر تهویه مطبوع ساخته شده با استفاده از نانوالياف با تکنولوژی یک N95-مواد با کیفیت است که ثابت شده است برای فیلتر کردن 95 درصد از aerosolized هوابرد ذرات مانند COVID-19 – حرکت را از طریق مواد.

چرا یک N95-کیفیت تهویه مطبوع فیلتر مهم است ؟ سیستم های تهویه مطبوع و بخاری recirculate هوا در سراسر یک اتاق یا ساختمان. به طور معمول, فیلتر تهویه مطبوع طراحی شده برای به دام انداختن خاک و آوار آلرژن ها و سایر ناخالصی ها از بازیافت به جریان هوا. اما میکروسکوپی, ویروس, مانند COVID-19 که مطالعات ثابت کرده اند که برنامه به راحتی می توانید حرکت را از طریق کم ترین بهره وری فیلتر تهویه مطبوع. بدون فیلتر مواد است که می تواند با موفقیت دام کوچکترین آلاینده aerosolized ذرات می تواند recirculated در ساختمان است.

“ما می خواستیم به مردم ارائه با یک سطح مشابه از امنیت و حفاظت در منازل خود که آنها را از پوشیدن یک N95 ماسک” گفت: Dakota Hendricksonاز بنیانگذاران Filti. “ما می دانستیم که ما می تواند با استفاده از تجربه و تخصص ما در تصفیه واقعا تفاوت و مهم بود که به مردم یک راه بهتر است برای محافظت از خود و خانواده خود را در خانه.”

تعویض فیلتر تنها مرو 16 (حداقل بازده ارزش گزارش) مسکونی تهویه مطبوع فیلتر در بازار است. بسیار کارآمد و در عین حال بسیار درجه نفوذ نانوالياف با پارچه اجازه می دهد تا برای افزایش جریان هوا نسبت که قرار نیست استرس اضافی بر روی مسکونی سیستم تهویه مطبوع.

راه اندازی 9500 خانه فیلتر است یک بازگشت به Filti اصلی محصولات پس از pivoting در ماه مارس به تولید N95-کیفیت نانوالياف مواد است که می تواند ساخته شده به صورت ماسک. بعد از فروش مواد به اندازه کافی به نزدیک به 15 میلیون ماسک این شرکت در حال حاضر امید آن جدید N95-کیفیت تهویه مطبوع و فیلتر را فراهم بعدی سطح حفاظت در سراسر کشور.

در مورد Filti

که مقر آن در لنکسا, Kan. با تولید در کلیرمر, Okla., Filti متخصص در استقرار برش لبه فن آوری های تصفیه سالم را به انسان درجه در دسترس برای همه. ثبت اختراع در انتظار نانوالياف مواد می توانید فیلتر به 95% از ذرات هوابرد. پس از شروع COVID-19 گیر Filti به فروش می رسد به اندازه کافی مواد را 15 میلیون N95-ماسک با کیفیت. Filti را 9500 خانه فیلتر تنها مرو 16 مسکونی تهویه مطبوع فیلتر در بازار است.

رسانه های تماس: مکنزی جنگل
[email protected]
920-883-1638

منبع Filti

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im