همانطور که بیشتر بیماران از بیمارستان مرخص شد, همه 14 موقت بیمارستان در شهرستان بسته شده اند این هفته است.

این بیمارستان تبدیل از امکانات عمومی ارائه به موقع درمان برای بیماران با علائم خفیف. آنها با دریافت بیش از 12000 بیماران.

چنین پیشرفت های قابل توجهی را نمی آمد به راحتی. سریع بسیج ملی منابع پزشکی نقش مهمی در مهار این بیماری همه گیر.

برای کمک به مبارزه در هوبئیدر مجموع 42,000 پرسنل پزشکی از سراسر کشور اعزام شدند به استان است. حدود 65,000 قطعه از تجهیزات پزشکی از جمله هواکش و ECMOs (مصنوعی ریه ها) فرستاده شده بود به هوبئی توسط 3 مارس.

طرح درمان از جمله حمایت های تنفسی و پلاسما درمانی مورد آزمایش قرار گرفتند و اجرا شده است. طب سنتی چینی کمک به کاهش علائم بسیاری از بیماران و کوتاه مدت از درمان است.

با تشکر از اقدامات آن را گرفته است, چین در حال حاضر به تصویب اوج شیوع یک سخنگوی دولت گفت: پنج شنبه.

خارج هوبئیکسب و کار به تدریج در حال بازگشت به سرچشمه زندگی است. بیش از 95 درصد از شرکت های بالا تعیین اندازه از سر عمل به گفته یک مقام رسمی در روز جمعه است.

دکتر بروس Aylwardرهبر تیم از چین-که ماموریت مشترک در COVID-19 گفت: تکرار موفقیت چین ضد حمله در جای دیگر نیاز به سرعت پول تخیل و شجاعت سیاسی.

این فیلم کوتاه ایجاد شده توسط CGTN بر اساس رویدادهای واقعی و نشان می دهد که چگونه چین و پنجه ویروس کشنده و درمان بیماران مانند هان (نام مستعار) و پدرش. به عنوان اپیدمی گسترش در سراسر جهان تنها با همکاری با یکدیگر می تواند ما را در شکست دادن دشمن مشترک — COVID-19.

اصلی را ببینید report:https://news.cgtn.com/news/2020-03-14/Fight-to-Reunite-How-Wuhan-tackled-COVID-19-ORhUCzRIGs/index.html

منبع CGTN

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im