شب قبل از کشنده آسیب تئودور فرارا بود چرخش سوابق خود را در طول ماهانه فرفره بلبل در یک رستوران شلوغ Lyndale خیابان در جنوب مینیاپولیس. او نگه داشته در حال پخش موسیقی تا زمانی که به خوبی پس از بسته شدن زمان به عنوان کارکنان تمیز رستوران.

“معلوم شد که واقعا خاص با توجه به آنچه اتفاق افتاده بعد شب” به یاد می آورد بلبل مدیر اینگرید Soderberg.

فرارا زده بود توسط یک وسیله نقلیه به عنوان او و دوستان او عبور Lyndale به بولداگ پس از نیمه شب Oct. 13, او گفت:. مرگ او به ارمغان آورد تظاهرکنندگان به خیابان مسدود کردن ترافیک و خواستار تغییر به یک راه شناخته شده برای اتومبیل های سریع و شرایط خطرناک برای هر کس دیگری.

کشش S. Lyndale خیابان بین خیابان فرانکلین و دریاچه خیابان تبدیل شده مرکز فشار به خیابان های شهر امن تر برای رانندگان دوچرخه سواران, سواران حمل و نقل و عبور و مرور. یک 2018 سقوط مطالعه ذکر شده در راهرو به عنوان یکی از تعداد انگشت شماری در “بالا آسیب شبکه” برای تمام حالت های حمل و نقل.

این یک دید مشترک به دیدن مردم عبور در وسط جاده پیاده گاهی اوقات نیاز به راه رفتن دور به نزدیکترین رنگ عبور. Soderberg می داند افرادی که دچار آسیب های مغزی و سایر آسیب های جدی پس از اسکوتر و موتور سیکلت بودند توسط اتومبیل برخورد کرد.

Soderberg تماشای آن شب در ماه اکتبر به عنوان فرارا لود شد به یک آمبولانس. او از جراحات درگذشت چند روز بعد. او 54.

“من تا به حال در دراز مدت مسائل با خیابان و عدم آگاهانه کنترل ترافیک,” او گفت:.

سه بار پس از تظاهرکنندگان clamored برای بهبود ایمنی در Lyndale. Decked در beanies دستکش و سنگین و کت و آنها را در راه رفتن به عقب و جلو در امتداد وسط جاده نگه داشتن ترافیک و عمل بالا بردن نشانه هایی که می گویند “امن خیابان برای همه” و “#FixLyndale.” اعضای یک کمپین جدید به نام امن خیابان نجات جان انسان ها می گویند که آنها به طرح اعتراض در هر ماه تا زمانی که بیشتر تغییرات ساخته شده به خیابان.

“ساخت Lyndale امن تر است من فکر می کنم گام یکی از مراجع جنبش به مینیاپولیس خیلی بیشتر قابل زندگی” گفت: ابیگیل جانسون معاون شهر عابر پیاده کمیته مشورتی و عضو امن خیابان نجات زندگی جنبش است. “بیشتر قابل پیاده محله بهتری محله و محیط زندگی بهتر.”

Hennepin شهرستان و مینیاپولیس رهبران گرفته اند توجه کنید. شهرستان, هیئت مدیره, رئیس, Marion, گرین میزبانی بسته بندی شده جلسه عمومی در ماه دسامبر که در آن مردم به اشتراک گذاشته شده داستان از احساس ناامنی در خیابان. ماه آینده کارهای عمومی خدمه نصب پلاستیک پست به نام delineators در 25 و 27 خیابان که آیا مشخص شده اند عابر در تلاش برای کنترل ترافیک و چپ تبدیل می شود.

“من فکر نمی کنم ما فکر کردم این بود که به تعمیر همه چیز” گفت: لیزا Cerney دستیار شهرستان مدیر عمومی کار می کند. “این اولین گام است که می تواند ما را.”

تحرک فعالان بودند underwhelmed با راه حل.

“این است که امن تر از خیابان” جانسون گفت. “کسانی که بی فایده اقدامات ایمنی در نظر گرفته شده برای دلجویی از ما.”

بسیاری از آنها خواستار این شهرستان برای تبدیل این جاده چهار خط به سه خط با یک مرکز به نوبه خود خط که آنها می گویند را بهتر مدیریت ترافیک وسیله نقلیه و سرعت و همچنین به عنوان نقاشی عابر و چراغ چشمک زن در هنگام پیاده در حال عبور از خیابان.

کشش Lyndale خیابان بود و آخرین بازسازی در سال 1954 با توجه به Cerney. گرین گفت: همه گزینه ها بر روی میز به عنوان شهرستان با این نسخهها کار به خیابان بودجه سرمایه اولویت در پنج سال آینده.

شهرستان ندارد برآورد چقدر تعمیرات اساسی جاده هزینه است و در حال حاضر جمع آوری داده ها به یادگیری بیشتر در مورد الگوهای ترافیک.

“من می خواهم برای دیدن آن را تبدیل به یک خیابان است که یک تعادل بهتر” گرین گفت. “ما می خواهیم بیشتر در زندگی مردم وجود دارد و ما می خواهیم کسانی که کسب و کار, اما ما همچنین نیاز به تغییر زیرساخت ها برای مطابقت با آن و حتی تغییر زیرساخت ها منجر به آن است.”

جاده های شهرستان را به عنوان اولویت های بالا شهر که تنظیم یک هدف برای پایان دادن به مرگ و میر و صدمات شدید در خیابان توسط 2027. Lyndale خود را “نیازهای بسیار مهم تغییر” رئیس شورای شهر گفت: لیزا بندر که نشان دهنده اطراف محله.

“افرادی که در نزدیکی زندگی می کنند نگاه خود را از پنجره و شنیدن screeching لاستیک و دیدن تصادفات زیادی,” او گفت:. “این واقعا یک مانع بزرگ در بخشی از شهر که قابل پیاده محله با تعداد زیادی از مقصد.”

شهرستان ارسال شده علائم ممنوعیت چپ در 25 و 27 خیابان ها و بیشتر اضافه کردن چراغ بعد از این سال, او گفت:.

افسران پلیس دانست و در مورد آخرین تظاهرات برگزار شد در یک شب بسیار سرد Feb. 12 و منحرف ترافیک که در آن تظاهر کنندگان برنامه ریزی شده برای عبور جانسون گفت. معترضان نقل مکان کرد تا Lyndale توزیع آگهی به متوقف رانندگان اجازه آنها را می دانیم در مورد خطرات جاده ها است. برخی از آنها درک دیگران نیست; یک راننده ضربه یکی از معترضان با ماشین خود Johnson گفت.

فرارا خانواده ساخته شده است آن را به هدف خود که دیگر هیچ خانواده از طریق یک شبیه از دست دادن در خیابان Soderberg گفت. او همچنین ادامه فشار به خیابان امن تر نوشتن طولانی e-mail به شهر و مسئولان شهرستان در ماه گذشته ترغیب آنها برای اضافه کردن چراغ های سیگنال های بزرگتر و بلردس در مقابل کسب و کار.

“احساس من و خانواده اش را احساس خواهد بود اگر او تا به حال به مرگ اجازه دهید آن را برای هیچ چیز نیست,” او گفت:.

راننده که زده فرارا به حال تعلیق مجوز و پرونده همچنان باز و تحقیقات با توجه به مینیاپولیس ،

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im