مبارزه با این بیماری همه گیر: رشد یک پیروزی باغ

شما احساس cooped در خانه. درآمد خود را گرفته است ، شما می توانید پیدا کردن همه چیز شما می خواهید در فروشگاه مواد غذایی. ورزشگاه خود را بسته است و شما به دنبال راه های دیگر برای دریافت برخی از ورزش.

باغبانی می تواند به توقف پاسخ به همه این بیماری همه گیر های مربوط با توجه به یک گروه کر از کارشناسان.

Hennepin County استاد باغبان به تازگی به نام برای احیای باغ پیروزی — خصوصی کوچک مواد غذایی باغ ها — که جوانه زده در طول جنگ جهانی دوم و قبل از آن رکود بزرگ.

“ما تا به حال این [پیروزی باغ] برای مدت زمان طولانی” گفت: Hennepin County استاد باغبان استیو مایل است. “ما استفاده از آنها را در زمان استرس اجتماعی و مختل تامین مواد غذایی.”

در حال حاضر وجود دارد “نقطه کمبود” در فروشگاه های مواد غذایی, او اشاره کرد. “آن را آسان به تصور بالادست مشکلات تازه تولید” مانند مختل مرز trafffic به صورت فصلی کارگران مهاجر که به طور معمول کمک به برداشت این کشور از محصولات زراعی است.

اوایل ماه آوریل است زمان خوبی برای شروع بذر و نهال به داخل گیاه خارج از منزل بعد با توجه به “باغ پیروزی برای همه گیر” در شهرستان Hennepin استاد باغبان وب سایت که در آن وجود دارد تعداد زیادی از چگونه به اطلاعات برای rookie باغبان. سبزیجات کاشته شده در خارج از منزل در اوایل ممکن است عملکرد محصولات خوراکی در اواسط تابستان هنگامی که Covid-19 به اوج انتظار می رود در مینه سوتا با توجه به مایل است که یک بازنشسته پزشک.

علاوه بر تامین خانواده خود را با محصولات تازه باغبانی می تواند به تسکین برخی از استرس احساس در خانه گیر کرده.

“ما در حال تمام شدن cabin fever گفت:” مایل است. “برای خودم می خواهم دیوانه اگر من باغبانی نیست.”

مایل است رسیدگی نهال او را در حال رشد در داخل و اضافه کردن خاک به تخت در مینیاپولیس, حیاط خلوت, در انتظار, هوای آزاد, فصل رشد.

کاترین مک دانل-فورنی شده است در حال رشد مواد غذایی در مینیاپولیس خانه در یک راه بزرگ برای چندین سال انتظار به سطح شیب دار تا تلاش های او در این سال است.

“از آنجا که ما در خانه بیشتر از زمان و انرژی بیشتری را به رشد مواد غذایی بیشتر,” او گفت:.

یک استاد باغبان مکدانل-فورنی در حال حاضر متوجه افزایش علاقه در مواد غذایی باغبانی پیش از این فصل رشد. برخی از رفتن به دانه تولید کنندگان در حال حاضر به فروش می رسد برخی از انواع, او گفت:.

“من را تشویق کرد که مردم در حال گرفتن مالکیت تولید مواد غذایی” او گفت:. “پوشش نقره ای است که مردم متوجه می شوند که چگونه شکننده تامین مواد غذایی ما است. پیروزی باغ مدل جذاب به مردم است. هنگامی که وجود دارد یک بحران آن را می دهد آنها را به چیزی برای انجام این کار مفید است.”

بحران باغبانی متفاوت از طولانی مدت مواد غذایی باغبانی در راه های مختلفی با توجه به Hennepin County استاد باغبان. آن متکی سریع بلوغ سالانه به جای چندساله است که در سال تولید کند. آن را نیز جلوگیری از بالا, راه اندازی, هزینه های محوطه سازی و یا نرده ها.

مایل طرفداران در حال رشد در ظروف.

“به جای رشد گل و سعی باغبانی عمودی,” او گفت:.

دیوار مخاطرات و ظروف همه کار می کنند تا زمانی که وجود دارد این است که برخی از ساختار برای حمایت از گیاهان است. “این می تواند یک سه پایه از چوب. شما لازم نیست برای خرید یک 20 دلار در قفس در باغ فروشگاه.”

شما حتی می توانید رشد گیاهان و سبزی در یک کفش دارنده با جیب مایلز گفت. فقط قطع یک سوراخ کوچک در انتهای هر یک جیب پر کردن جیب با خاک و گیاه.

“ابزار سرمایه گذاری است که, کوچک,” او گفت:. “ماله.”

و نتایج آن را به ارزش.

“وجود دارد هیچ چیز بهتر از خود تولید گفت:” مایل است. حتی اگر شما در حال غذا خوردن کنسرو ماکارونی از شربت خانه خود را “تازه و سالاد باغ که با افسانه است!”

باغبانی در خارج از منزل در نور آفتاب و هوای تازه و خوب برای سلامت روان در دوران او اضافه شده است.

“باغ پیروزی می توانید از مواد غذایی تازه در جداول مردم و مردم را کمتر احساس جدا شده در داخل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>