پنجاه سال بعد آلبانی پارچ را از راه دور عنوان شاهکار بازی هنوز هم می ایستد و او را انجام نداده

در میان بسیاری از ورزشی از راه دور دستاوردهای کیر Glatzmaier اجرا در 35 متوالی مادر بزرگ ماراتن و سوار دوچرخه خود را ساحل به ساحل در سراسر ایالات متحده

اما 50 سال پیش به عنوان یک 18 ساله, پارچ, Glatzmaier زمانی فاصله feat آلبانی بالا تیم بیس بال است که هرگز انجام شده است و هرگز نمی خواهد تکرار شود.

پس از پیشرو آلبانی به حالت اول مسابقات در مدرسه تاریخ Glatzmaier در زمان تپه در برابر اولم در سال 1970 قهرمانی بازی در نیمه راه / ورزشگاه: سنت پل. او رفت و تمام 12 نوبت داد و تنها پنج بازدید, زده فايلهاي 17 و هرگز اجازه یک دونده گذشته پایه دوم به عنوان Huskies غالب 1-0 به پیروزی در این برنامه تنها دولت عنوان شده است.

“است که هنوز هم بزرگترین دستاورد” Glatzmaier گفت. “من فقط خوشحالم که ما برنده این منطقه قهرمانی و رو به دولت مسابقات برای اولین بار.”

ما مینه سوتا ورزشی خبرنامه. برای ثبت نام آنها را در اینجا.

“دیک فوق العاده بود در تمام طول سال های طولانی” گفت: پس از آن-آلبانی مربی جان بدون (هیچ رابطه دیرین سابق وینونا Cotter مربی تیم بسکتبال با همین نام) که تیم ملی به پایان رسید 17-3. “هنوز هم تازه به این روز که ما می تواند برنده مسابقات قهرمانی کشور اساسا با یک پارچ.”

هیچ کمک مورد نیاز

Glatzmaier رفت 14-0 با یک 0.12 عصر در حالی که پرتاب 101 Huskies’ 137 نوبت آن فصل. او داد تا تنها 55 بازدید در حالی که قابل توجه 128 و راه رفتن فقط 13.

“دیک بسیار عالی بود کنترل” بدون گفت. “او نگاه آسان به ضربه هنگامی که او گرم اما او آسان نبود آمار در همه.”

تبادل مقررات در زمان مجاز Glatzmaier به پرتاب تنها 14 نوبت هر سه روز. Huskies’ برنامه شامل عمدتا از دوشنبه و پنج شنبه ها.

“هر زمان که ما می تواند با استفاده از کون, ما,” بدون گفت.

یک rainout در اینجا وجود دارد و همراه با یک مدرسه فارغ التحصیلی, بازی های برگزار شده به آلبانی را از دست.

“من هرگز خسته وقتی که من تبادل” گفت: Glatzmaier که برادر همین یک دانشجوی سال دوم نیز یک پارچ روی تیم اما هرگز این شانس را به بازی. یکی دیگر از برادر جیم شد junior و شروع shortstop. “همه چیز کار می کرد کامل برای ما که سال.”

نادر خاموش بعد

کیر پارچ شروع در هر دو منطقه V, بازی 2-0 پیروزی بر مینیاپولیس ادیسون و 2-1 پیروزی بر علاقه میننتنکا در فینال. دومی پیروزی به دنبال پرتاب, هل دادن بازی یک روز برای فارغ التحصیلی بنابراین کیر نیست که به زمین بر روی back-to-back روز.

آلبانی بود underdog رفتن به حالت مسابقه.

“Austin و جدید اولم بودند بزرگ مورد علاقه های شما” بدون گفت.

کاپیتان را Glatzmaier به صورت دو از سه بازی. اما در نیمه نهایی برابر Austin, Huskies تبدیل به ارشد مایک Stoulil تیم اول baseman که تا به حال تن به تن در بیش از یک ماه است.

“اولین گام او انداخت بود راه را بر گیر سر به backstop,” بدون گفت. “به خودم گفتم” اوه پسر چه هستند که ما در اینجا ؟ “

Stoulil استفاده knuckleball و موبایل و کامپیوتر را به نگه داشتن هکرها تعادل پرتاب چهار ضربه shutout در 7-0 برنده شوید.

“این یک شگفتی بزرگ” بدون گفت. “این باور نکردنی بود.”

مفید قطرات باران

کیر Glatzmaier بود که برنده پارچ در ضرب و شتم Windom 7-5 در یک چهارم نهایی شد و در ابتدا به زمین در برابر اولم در فینال. باران به تعویق افتاد جمعه matchup تا شنبه که معلوم شد به نفع Huskies از زمانی که بازی رفت فوق العاده نوبت.

“دیک را مجبور به بیرون آمدن پس از هفتم زمین باز یافته چرا که او را به حال خود 14 نوبت در” بدون گفت. “با داشتن این بازی را به عقب رانده تا شنبه خود را باز یافته تعداد آغاز شده بیش از همه است.”

کیر رو حداقل تعداد مورد (12) بیش از چهار نهایی نوبت.

Huskies حیف و میل چند خوب به ثمر رساند فرصت های اوایل و تا به حال دو بازیکن را برداشت کردن پایه سوم.

“این یک چیز خوب است ما برنده” گفت: بدون که همچنین مربی پایه سوم. “اگر ما نمی خواهد که برنده من اجرا شده بود به خارج از شهر.”

دانشجوی سال اول جف Neutzling پرتاب شد در صفحه نهم در تلاش برای نمره دوم در تیم Terres’ تک.

“من سکندری و bumbling در اطراف پایه سوم,” Neutzling گفت. “من تقریبا سقوط تخت در بینی من است.”

سه نوبت بعد Huskies لود پایگاه خطا ضربه رودخانه و راه رفتن. جک Hasbrouck انتخاب شده در دور سوم توسط دوقلوها طور منظم در فاز ژوئن پیش نویس پیش از آن در ماه منعکس دو از تک و تا وسط به نمره Terres با بازی برنده را اجرا کنید.

“ما تا به حال بهترین ورزشکاران از یک جامعه کشاورزی است که می تواند مونتاژ” Neutzling گفت: از آلبانی واقع در 20 مایلی شمال غربی از خیابان. “ما یک مدرسه کوچک ضرب و شتم بزرگ مدارس. این یک معامله بزرگ برای جامعه ما است.”

هدف قرار دادن جاده

طولانی نیست پس از خود دانشگاهی روز بازی کیر و جیم را به دوچرخه سواری و در حال اجرا به ماندن در شکل. کیر معلم آموزش و پرورش ویژه در استیلوتر و جیم کار را برای مسافران بیمه در سنت پل.

“من شروع به قرار دادن بر وزن” جیم گفت. “من تا به حال برای پیدا کردن چیزی برای انجام در شکل.”

او فرار مادر بزرگ ماراتن در سال 1981. کیر پیوست او یک سال بعد همراه با برادران جری جو و تام. پنج تن از آنها فرار رویداد برای 20 سال متوالی.

“ما بسیار رقابتی خانواده” گفت: جیم از او پنج برادر و چهار خواهر. “هنگامی که یکی از ما چه چیزی شخص دیگری در خانواده فکر می کند که آنها می توانید آن را انجام دهید بهتر است.”

آنها بزرگ شد در آلبانی, هتل بالای رستوران خانوادگی. پدر و مادر خود را جو و ماری متعلق به هر دو کسب و کار.

کیر اولیه دوچرخه سواری در گردش بود از یوجین سنگ., به کمی می افتد. خواهر جکی سوار با او در 1,900 مایل بازحمت حرکت کردن.

سفر خود را در سراسر ایالات متحده از سان فرانسیسکو به Yorktown, Va., سال گذشته در زمان 55 روز, 52 در جاده ها است. جیم او در Kansas City, Mo. به پایان رسید و در این سفر با برادر خود را پس از آنها در یک زن و شوهر از دوقلوها-Royals بازی در Kauffman ورزشگاه.

سرمایه گذاری های دیگر شامل نیواورلئان به دریاچه ایتاسکا (1,810 مایل در سه هفته), St. Paul به شهر نیویورک در سال 2008 به گرفتن دوقلوها بازی در استادیوم یانکی و سنت پل به دیترویت به تماشای دوقلوها در ببر ورزشگاه. یکی دیگر از رفت و از برادران در آون به شیکاگو و میلواکی, که در آن آنها را تماشا دوقلوها از دست دادن پنج بازی به White Sox و حذفی.

“شاید دوقلوها باید پرداخت ما به دور ماندن” جیم شوخی.

جیم اجرا می شود 4.5 مایل در سه روز هفته در صبح است. کیر رفتن یک مایل برای توانبخشی در حالی که دوره نقاهت بعد از آسیب کشاله ران.

هر دو نیز می توان دوچرخه سواری دریاچه Wobegon دنباله معمولا در بعد از ظهر. آنها سوار 5000 تا 6000 کیلومتر در سال است.

“ما همیشه لیسانس بنابراین ما تا به حال زمان برای دریافت و تجربه چیزهای مختلف” جیم گفت. “ما همیشه فعال بوده است و می خواهید به ماندن در آن راه.”

دیدن boxscore از آلبانی دبیرستان سال 1970 دولت قهرمانی پیروزی در نیو آلم startribune.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im