پنجاه سال بعد هاکی برای اولین بار در مینیاپولیس است که می ایستد حتی بلندتر

براد Shelstad seethed در حالی که تماشای ادینا بازیکنان هاکی خود را نشان می دهد برنامه برای اولین بار مسابقات قهرمانی کشور جام پس از اضافه کاری پیروزی در سال 1969 نهایی.

مینیاپولیس جنوب غربی goaltender نشسته با هم تیمی های, همه از آنها با پوشیدن لباس نیروی دریایی آبی, چرم, هاکی, کت, تا نیمه راه ملاقات مرکز پایین کاسه. یادآوری صحنه هفته گذشته Shelstad گفت که او می ماند متقاعد کرد که اورلئانز بازیکنان “نگاه حق ما را تکان داد و جایزه در ما کم است.”

در دهه های آینده Shelstad گفت که او “هرگز ملاقات کرد ادینا مرد که من نمی خواهم.” اما در فوریه. 22 سال 1969 “من بگویید بله بخار شد و بیرون آمدن از گوش من.”

یک ماه قبل از, غرب, را شکست داد, ادینا 3-1 در یک بسته بندی Braemar عرصه برای Hornets’ تنها از دست دادن این فصل است. باور خود را شایسته دولت قهرمان سرخپوستان آنها به عنوان شناخته شده بودند و سپس کاهش یافت و در تسلی نهایی. چند ساعت بعد Shelstad تماشا ادینا تبدیل به فقط دوم مترو-منطقه تیم اول از حومه به نفع یک دولت مسابقات در این رویداد سه ماهه اول قرن.

“اما آنچه که من درک نمی کنند این است که به من یک شانس یک سال بعد برای انجام کاری در مورد آن” Shelstad گفت.

انتقام و جنوب غربی به شانس در ساخت خود دولت تاریخ را به آمده در سال 1970 دولت مسابقات است. برای اولین بار در سه فصل ادینا و جنوب غربی نیست بازی nonconference بازی. در واقع تنها سه مایل از هم جدا مدارس ملاقات کرده بود در هر یک از دو فصل قبلی با غرب برنده هر دو بار.

“شایعه شد که ادینا تصمیم گرفتند به بازی ما که در آن سال چون ما قرار بود به پایین” غربی defenseman جان تفت گفت.

بخشی از تفت نقطه درست است. Washburn و روزولت تنها مینیاپولیس تیم در مینیاپولیس استار تریبیون بالا-15 فصل رتبه بندی. اما این هم درست است که این شهر مینیاپولیس برنامه کنفرانس گسترش از 10 به 15 مورد نیاز بازی های کنفرانس, ترک فرصت کمتری برای بازی کردن بیگانگان.
 

“ما را یک مقدار مشخصی از غرور و افتخار است که ما و به احتمال زیاد خواهد بود, تنها, مینیاپولیس, تیم برای پیروزی در آن است.”

براد Shelstad, مینیاپولیس, جنوب, دروازه بان

 

شکست ادینا 50 سال پیش, بازیکنان, به یاد می آورد بود نه در مورد شهر شکست مقابل حومه امتیاز.

“غرب بود و نسبتا مرفه جامعه در مینیاپولیس” Shelstad گفت. “آن را مانند ما بودند یقه آبی ناهار-سطل بچه ها.”

ستاره ادینا جلو بروس کارلسون گفت: “من احساس مانند جنوب غربی محله بود و یک فرمت از جایی که من در Morningside.”

هر دو تیم وارد 1970 دولت مسابقات شکست نخورده نگه داشته و برنده به مجموعه ای از اول همه منطقه مترو قهرمانی بازی از سال 1955. مینیاپولیس استار را تیتر در روز شنبه بعد از ظهر edition: “50 و فرانسه — دولت عنوان چهارراه.”

این مقاله توسط جیم کاپلان ذکر شده موفق دادخواست توسط غرب, دانشجویان برای دریافت نرم افزار-ادینا بنر برداشته شده از یک ایستگاه گاز در ادینا طرف تقاطع.

بازی یک بار دیگر در ملاقات مرکز در بلومینگتون بیش از حد انتظارات است. هیچ اهداف به ثمر رساند در مقررات هر چند کارلسون موفق به دریافت خوب چوب در اهتزاز دوباره بجای اول برگشتن از بابی Krieger شات در واپسین ثانیه است.

در وقت اضافه غرب defenseman باب Lundeen ارسال یک شوت به سمت خالص و جن منحرف کردن بیل شاو قفسه سینه گذشته ادینا دروازه بان لری Thayer. باد از جنوب غرب با Shelstad توقف تمام 22 عکس او رو دست ادینا اول خود را از دست دادن از آنجا که 3-1 شکست در خانه در ماه ژانویه سال 1969.

Shelstad همراه با باد از غرب هم تیمی داگ می افتد و ادینا کارلسون کمک Gophers برنده 1974 مسابقات NCAA. برای Shelstad برنده 1970 دولت عنوان شد یک معامله بزرگ. او می افتد و می یاد کارلسون ،

“آنها همیشه می سوزن من مورد ضرب و شتم ما” کارلسون گفت. “این همیشه smarted به از دست دادن این بازی و من تا به حال به زندگی با آن برای چهار سال دیگر.”

کارلسون بعد مربی دختر خود را در یک ادینا دختران جوانی تیم هاکی همراه با تافت و Thayer. پس از پیروزی در سال 1977 NCAA با عنوان ویسکانسین و گام گذاشتن در شش سال کار حرفه ای تفت بازگشت به شهرهای دوقلو اکراه پذیرش همسر خود تمایل به خرید یک خانه در ادینا.

“من یک کیک خوار “که روز” گفت تفت که پسر چارلی برنده 2010 کلاس 2A هاکی دولت عنوان با اورلئانز.

خواننده درخواست: بقیه سری

آن را سخت به این باور در حال حاضر, اما در سال 1970 در شهر مینیاپولیس کنفرانس افتخار 11 تیم های هاکی. پنجاه سال بعد یک ترکیب تیم هاکی نشان دهنده همه هفت شهر باقی مانده دبیرستان های دولتی.

“ما را یک مقدار مشخصی از غرور و افتخار است که ما و به احتمال زیاد خواهد بود, تنها, مینیاپولیس, تیم برای پیروزی در آن” Shelstad گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de