سان خوزه, کالیفرنیا., 15 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — در جمعه, 13 مارس سال 2020FICO مطلع شد که وزارت دادگستری ایالات متحده ضد تراست بخش افتتاح مدنی رسیدگی به پتانسیل انحصاری رفتار FICO. FICO در نظر دارد به طور کامل با همکاری وزارت دادگستری و به نظر می رسد به جلو به یک گفتگوی سازنده در مورد وضعیت رقابت در صنعت ما.

وام دهندگان باید گزینه های متعدد از مدل تحلیلی برای استفاده در اعتبار decisioning و رایگان را انتخاب کنید نمره های اعتباری است که با این نسخهها کار بهترین برای آنها. در یک بازار رقابتی را FICO® نمره انتخاب شده است به دلیل آن است که اعتماد به طور مستقل پیش بینی و قابل اعتماد و چون FICO به طور مداوم نوآوری برای فعال کردن وام دهندگان به مسئولانه گسترش دسترسی به اعتبار. FICO را نیز به دست آورده اعتماد مصرف کنندگان از طریق برنامه هایی مانند نمره FICO دسترسی باز ابتکار عمل را فراهم می کند که مشتریان از بیش از 200 موسسات مالی با دسترسی آزاد به نمره FICO استفاده می شود برای مدیریت حساب اعتباری خود را.

FICO با اعتماد به نفس است اداره خواهد شد و این نتیجه آن است و نه درگیر در هر انحصاری انجام. به حدی که گروه تحقیق آغاز شد بر اساس TransUnion ضد تراست ادعا در احزاب مداوم خصوصی دادخواهی—ادعای TransUnion ساخته شده تنها پس از FICO ثبت آن طرح دعوی در دادگاه برای بازیابی میلیون ها نفر در عدم پرداخت حق امتیاز از TransUnion—ما به همان اندازه اعتماد به نفس این گروه را پیدا خواهد کرد آنها را بدون شایستگی.

در مورد FICO
FICO (NYSE: FICO) قدرت تصمیم گیری است که کمک به مردم و کسب و کار در سراسر جهان رستگار. تاسیس در سال 1956 و مستقر در دره سیلیکون این شرکت پیشگام در استفاده از تجزیه و تحلیل و پیش بینی داده های علمی برای بهبود تصمیم گیری های عملیاتی. FICO دارای بیش از 200 ایالات متحده و خارجی اختراع ثبت شده در فن آوری است که افزایش سودآوری و رضایت مشتری و رشد کسب و کار در خدمات مالی, مخابرات, بهداشت, مراقبت های خرده فروشی و بسیاری از صنایع دیگر. با استفاده از FICO راه حل های کسب و کار در بیش از 100 کشور انجام همه چیز را از حفاظت از 2.6 میلیارد دلار پرداخت کارت از تقلب کمک به مردم برای به دست آوردن اعتبار برای تضمین این که میلیون ها نفر از هواپیما و اتومبیل کرایه ها در جای مناسب در زمان مناسب است.

اطلاعات بیشتر در https://www.fico.com

FICO یک علامت تجاری ثبت شده از نمایشگاه اسحاق شرکت در ایالات متحده و کشورهای دیگر است.

منبع نمایشگاه اسحاق شرکت

لینک های مرتبط

http://www.fico.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im