– هنگامی که طبیعت نقش خود را بازی بعدی پنجشنبه رده بندی بعید به همان نگاه به عنوان تیم آنها را به سمت چپ یکشنبه با چهار باشگاه در این رقابت و در کنفرانس غرب حذفی مسابقه استیلای یک ترکیب شش بار قبل از وحشی پشت در عمل است.

اما پس از محور آن سه بازی سفر جاده ای در آخر روز یکشنبه outlasting اردک 5-4 در وقت اضافه در مقابل 15,948 در هوندا سنتر این تیم حداقل نرم بالقوه سقوط بازپس یک نقطه حذفی با هشتمین پیروزی بیش از گذشته 11 بازی.

در 77 امتیاز وحشی نشسته در یک کارت به موقعیت یک نقطه جلوتر از امثال Nashville, Winnipeg و آریزونا.

جناح کوین Fiala گل دوم خود را از بازی در بازی قدرت با 59 ثانیه مانده در وقت اضافه پس از مسیحی Djoos آن را در 4-4 با آناهایم با استفاده از شش حمله.

“من تا به حال مقدار زیادی از زمان را فقط در راه رفتن و انتخاب نقطه” گفت: Fiala که گره کار خود را در اهداف با 23 برای اولین بار به طور منظم فصل اضافه کاری هدف از کار خود را.

قبل از آن مرکز الکس Galchenyuk دفن یک سیار اردک تصویب که squirted به وسط پشت دروازه بان رایان میلر 14:20 به سوم. این دوره آغاز شده و با مرکز ویکتور Rask کشیدن وحشی حتی در 3.

دروازه بان Devan Dubnyk به پایان رسید و با 22 صرفه جویی در اولین شروع خود را در هشت بازی.

سه کالیفرنیا تیم سه بدترین در کنفرانس و سرمایه گذاری در آن عدم تطابق در طول سه بازی سفر جاده ای می توانست با شدت بهم زدن غوطه دادن سناریو برای یک تیم ناامید مانند وحشی.

اما پس از یک ناخن جویدن در پیروزی روز شنبه در سن خوزه, وحشی قرار گرفت توسط پادشاهان 7-3 و شبیه آن را برای یک encore تا زمانی که آن را محکم در سوم.

درست مثل پنج شنبه, وحشی داد تا اولین هدف, 11 دقیقه, 18 ثانیه به اولین دوره پس از شکست به پاک کردن منطقه است. ریکارد Rakell تغذیه جوانه یاکوب Silfverberg که فرستاده جن توسط Dubnyk دستکش.

تنها 44 ثانیه بعد هر چند وحشی جواب داد.

جناح تشک Zuccarello اولیه شات مسدود شده بود defenseman جاش منسون اما Zuccarello scooped تا دوباره بجای اول برگشتن و پرت از آن گذشته میلر.

اردک صادر مربی چالش برای تعیین اگر میلر بود با دخالت آنجا Galchenyuk حق اسکیت کوتاه میلر راست پد. اما هدف شمارش با NHL وضعیت اتاق توضیح داد که Galchenyuk اولیه تماس رخ داده در خارج از چین و نه تشکیل goaltender دخالت.

به دلیل اردک’ ناموفق چالش های وحشی رفت و در بازی قدرت و در زمان استفاده در 13:33 در یک تاول قفسه بالا به ضرب گلوله توسط Fiala. او 14 اهداف و 26 امتیاز گذشته بیش از 18 بازی. پس از Feb. 4, Fiala هفت قدرت بازی اهداف بیشتر در NHL.

خم شدن در دوم توسط وحشی بدبختانه بازی در اردک ” به نفع.

خود را فقط روی نهم شات از بازی تلاش Danton Heinen که defenseman جوناس Brodin به نظر می رسد برای به دست آوردن یک تکه از چوب خود را تضعیف بین Dubnyk و در نزدیکی پست در 11:52.

و 3:03 بعد Silfverberg سیمی در دومین بازی پس از یک گردش مالی. این اردک’ گل سوم در عکس 10.

وحشی فرار بقیه دوره صدمه ندیده و بهتر بود برای شروع سومین پیدا کردن اکولایزر فقط در 1:49 به قاب در یک شات کردن عجله Rask. هدف این بود که او برای اولین بار از دسامبر. 27 و آن را هموار راه را برای Galchenyuk هدف دوم در این سفر.

“آن را به اتفاق می افتد مثل این [که] ما را به بازگشت” Fiala. “راستش این یک راه خوب برای برنده شدن به می دانم که ما می توانیم دوباره در سوم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im