چند سر به Scottsdale تمپه میله های برای نوشیدنی های گذشته قبل از Ducey سفارش بسته آنها را دوباره

تنها چند نفر در کافه ای در مرکز شهر اسکاتسدیل آریزونا در روز دوشنبه در ساعت بین زمانی که رژیم صهیونیستی. mlb اعلام کرد که میله را دوباره در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 و هنگامی که در زمان بسته شدن اثر در 8 p. m.

Scottsdale محلی Milissa و مایک سیمونز نوشیدن آبجو در بعد از ظهر گرم در یک نسبتا خالی Pattie اول خیابان سالن شیرجه نوار با دلار پوشش دیوار در شهر اسکاتسدیل آریزونا.

“من ویران شده ام چرا که من نمی توانم در من مینی تعطیلات” Milissa گفت. “آنها در حال گرفتن دور سلامت عقل ما با محدود کردن ما … در حال حاضر ما نمی توانیم حتی به ما نوار محلی.”

مایک سیمونز 70 گفت: او فکر می کند در افراد جوان باعث خاموش شدن است.

“جوان مردم اهمیتی نمی,” او گفت:. “آنها فقط می خواهم به بیرون می آیند و هم سرگرم کننده … فکر می کنم من Ducey کردم درست است ؟ اگر آن کنترل این وضعیت شاید.”

پایین خیابان 28-ساله کریس Lounsbury و گرگ Marza بودند بیرون رفتن برای “آخرین هورا” در بورلی اصلی.

Marza گفت خاموش است “کمی دیر” از آنجا که مردم هنوز هم بیرون بروید مگر اینکه دولت می گوید آنها نمی توانند.

میله بسته از طریق جولای 27

روز دوشنبه Ducey دستور داد بارها ورزشگاه, تئاتر, پارک آب و درونی-لوله امکانات به طریق جولای 27.

رو فشار برای پاسخ به بالونی COVID-19 اعداد است که به دنبال خود تجدید نظر شتاب بازگشایی طرح او به صدور یک فرمان اجرایی به آن دسته از اشخاص تا 8 بعد از ظهر به خاموش کردن.

Ducey را سفارش می گوید میله های زندان “که اصلی کسب و کار است که فروش و یا توزیع مشروبات الکلی” باید توقف عملیات اما می تواند همچنان به فروش الکل از طریق انتخاب تا تحویل و یا از طریق درایو.

به نظر می رسد که موسسات که فروش مواد غذایی همراه با الکل می تواند باز باقی می ماند.

Ducey همچنین گفت: به منظور جولای 27 تاریخ انقضا بود “aspirational هدف” و امر بستگی دارد که چگونه دولت خونتان COVID-19 اعداد و بستری شدن در بیمارستان تکامل تماس با دولت در شماره های اخیر “،”

سرگرم کننده و ترس در آخرین لحظات

چند میله و باشگاه بودند باز در منطقه تفریحی در اسکاتسدیل آریزونا در روز دوشنبه.

هفته گذشته Ducey به نام چند میله “بازیگران بد” و اعلام کرد هشت نفر از شهر اسکاتسدیل محبوب ترین کافه ها و کاباره ها فرستاده شدند اعلامیه سفارش آنها را به پیروی اجتماعی فاصله و ماسک مورد نیاز در حالی که یک شورش خانه شد و متهم برای عدم تطابق. بسیاری بعد از آن اعلام کردند که با نزدیک دوباره.

مایا روز و شب, باشگاه, بطری, ورزش, Pizzeria, هدفن آشپزخانه + کوکتل, Casa Amigos Tacos + تکیلا Skylanes, شورش, خانه, ال Hefe, Dierks Bentley را ویسکی ردیف و بین المللی کلوپ شبانه همه بسته شده هفته گذشته.

در Pattie را که یکی از میله ها بود که با ارسال یک اخطار به پیروی متصدی بار متی رندن گفت: در گذشته 10 دقیقه از خدمات پنج شنبه شب که او نگران است که چگونه او در حال رفتن به حمایت از او سه دختر در طول خاموش کردن.

“این من را تحت تاثیر قرار در تعیین گام بعدی. من رفتن به دریافت یک شغل دوم?” او گفت:.

چند نفر را در آسیاب خیابان در تمپه در روز دوشنبه.

ژاکلین ویلیامز ارشد در دانشگاه ایالتی آریزونا گفت که او و دوستان او نا امید شدند به مجبور به ترک CASA تمپه و متوقف شدن نوشیدنی در 7 p. m.

“دوستان من فکر می کنم آن را باید در اختیار ما اگر ما می خواهید به بیرون رفتن و خطر ابتلا به ویروس” ویلیامز گفت.

جمهوری خبرنگاران لورن Longhi, Tirion موریس و ماریا Polletta کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @alana_minkler. رسیدن اخبار ویرایشگر Kaila سفید در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net