Ferrari World Abu Dhabi خانواده منطقه در حال حاضر به روی عموم باز

اظهار نظر در راه اندازی از خانواده جدید منطقه بیانکا Sammut, مدیر کل از Ferrari World Abu Dhabi, گفت:, “آن را پر می کند ما با غرور و شادی به طور رسمی باز خانواده منطقه در Ferrari World Abu Dhabi – با چهار بازی در حال تغییر مینیاتور جاذبه های الهام گرفته از ما فن های مورد علاقه ، ما در نهایت می تواند نشان می دهد جوان ما مهمان آنچه آن را مانند به یک “بچه بزرگ’ در ما افسانه ای پارک! علاوه بر این از این جاذبه ها در یک نقطه عطف کلیدی در ما 10 سال سفر و عهد تعهد ما به طور مداوم بالا بردن تجربه مهمان در Ferrari World Abu Dhabi.”

خانواده منطقه شامل چهار همه جاذبه های جدید; the Formula Rossa Junior, جاده سریع السیر نژاد, پرواز بال و توربو برجتمام طراحی شده برای مهمانان جوان به دنبال عمل بسته بندی شده ماجراجویی.

های دیدنی و ماجراجویی در انتظار مهمانان روی Formula Rossa Junior, که در آن مهمانان را تجربه شدت هیجان و سرعت Formula Rossa در آن نسخه مینیاتوری. مهمانان جوان هستند در برای سوار شدن طول عمر آنها به عنوان هاپ در هیئت مدیره آدرنالین بسته بندی شده سوار و احساس فراری روح در سرعت 45 متر/ثانیه, آسمان صاف; در این نسخه مینیاتوری از جهان سریع ترین غلتکی coaster.

در ضمن جاده سریع السیر نژادهای رنگارنگ دو نفره مسابقه ماشین را به مهمانان در سفر بر خلاف هر گونه دیگر است. با این کوچکتر-نسخه کوچک از کاربر GP مهمانان در تمام سنین می تواند احساس نیاز به سرعت است. جاده سریع السیر نژاد واقعا یکی از یک نوع تجربه بصری برای تمام اعضای خانواده برای کشف.

برای مهمانان جوان که عشق را به رویای بزرگ, بال پرواز است. در این دیدنی سوار خلبانان مشتاق دعوت به حرکت پروازهای خود را به عنوان آنها افزایش می یابد از طریق پارک برای نهایی هوابرد تجربه. مهمانان جوان خواهد بود قادر به گرفتن بر روی خود بادبان کنترل حرکت گلایدر همه خود به خود و بریس خود را برای هیجان ماجراجویی جدید در این نسخه کوچک از یاد Flying Aces.

برای کسانی که می خواهند به فراتر از افق های توربو برج وعده های دیدنی نمایش هوایی از پارک برای خانواده و دوستان شما به کشف. یک کاربر از نسخه توربو آهنگ این هیجان جاذبه های راه اندازی مشتاق فراری رانندگان به هوا و به پایین برای نهایی صفر گرانش قرار می گیرند.

پس از کار کردن اشتها در خانواده منطقه آنهایی که کمی در برای درمان با مادر Rossella را با نام تجاری جدید منو بچه ها. پر از نیش اندازه رفتار سرشار از عطر و طعم پارک را امضا ایتالیایی رستوران جدید منو مطمئن شوید که برای برآوردن حتی pickiest خواران با mouthwatering لقمه از جمله مینیاتور چوب اخراج پیتزا مک و پنیر croquettes ماهی و چیپس سنتی و اسپاگتی بلونز.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.ferrariworldabudhabi.com

منبع فراری جهان

لینک های مرتبط

https://www.ferrariworldabudhabi.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im