بازیکنان زن به دنبال $66M در فوتبال آمریکا تبعیض دعوی

بازیکنان در ایالات متحده زنان تیم ملی به دنبال بیش از $66 میلیون دلار خسارت به عنوان بخشی از تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه در برابر آمریکا و فدراسیون فوتبال.

خسارت شدند در کشت و مقالات واصل پنج شنبه شب در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در لس آنجلس پیش از محاکمه شروع به برنامه ریزی شده ممکن است 5.

در میان اسناد ثبت شده بودند جداگانه قراردادهای معامله در ایالات متحده مردان و زنان تیم که قبلا ساخته شده است.

بازیکنان در زنان, تیم ملی شکایت فدراسیون در ماه مارس گذشته ادعا نهادینه تبعیض جنسیتی است که شامل نابرابر جبران خسارت بین مردان و زنان تیم است.

هر طرف در کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در خواست خلاصه قضاوت را به نفع خود. برآورد خسارت از جمله بهره ارائه شده توسط Finnie Bevin طبخ یک اقتصاددان از Deiter گروه مشاوره که حفظ پیگرد بازیکنان.

این چانه زنی جمعی موافقت نامه نشان داد که تفاوت در پاداش بلکه هایلایت های مختلف پرداخت سازه بین دو تیم.

“زنان بازیکنان تیم ملی پرداخت می شود متفاوت است چرا که آنها به طور خاص برای خواسته و مذاکره کاملا متفاوت قرارداد از تیم ملی مردان با وجود اینکه ارائه شده و رد مشابه پرداخت به توافق طی مذاکرات” ایالات متحده آمریکا فوتبال در بیانیه ای گفت. “اولویت خود را یک قرارداد است که فراهم می کند قابل توجهی مزایای اضافی است که تیم ملی مردان ندارد از جمله تضمین شده سالانه حقوق, پزشکی و دندانپزشکی, بیمه, پرداخت, مراقبت از کودکان, کمک, پرداخت, بارداری و والدین ترک, مزاياي حقوق و دستمزد ادامه در طول دوره از آسیب دسترسی به یک طرح بازنشستگی پاداش های متعدد و بیشتر است.”

مولی لوینسون سخنگوی شاکیان مورد مناقشه فدراسیون اظهارات.

“در اخیر CBA مذاکره USSF بارها و بارها گفت که مساوی با پرداخت یک گزینه نیست بدون در نظر گرفتن پرداخت ساختار” لوینسون در بیانیه ای گفت. “USSF پیشنهاد” پرداخت به بازی ساختار’ با پرداخت کمتر در سراسر هیئت مدیره. در هر نمونه به صورت دوستانه یا رقابتی, مسابقه, زنان بازیکنان ارائه شد کمتر پرداخت که همتایان مرد خود. این تعریف بسیار از تبعیض جنسیتی و البته بازیکنان آن را رد کرد.”

طرح دعوی در دادگاه کشیده شده در سراسر جهان مورد توجه است. زمانی که ایالات متحده برنده فینال جام جهانی در تابستان گذشته در فرانسه طرفداران در میان جمعیت شعار “دستمزد برابر! برابر پرداخت!”

در اوایل این ماه این اتحادیه بازیکنان برای تیم ملی مردان خواست فدراسیون به شدت افزایش پرداخت برای زنان, تیم, در حالی که همچنین متهم حاکم بدن از ساخت پایین-توپ ارائه می دهد در زمان مذاکرات قرارداد با تیم مردان.

همچنین در میان اسناد ظ روز شنبه متعدد بودند پیش از محاکمه و رسوبات. مگان Rapinoe های حاکم فیفا بازیکن سال شد مخلوع Jan. 16. او گفت: راسل سایر خارج از وکیل برای USSF اظهار داشت: در طول یک چانه زنی جلسه در ماه ژوئن سال 2016 که “واقعیت های بازار هستند به طوری که زنان سزاوار نیست به پرداخت می شود به همان اندازه به مردان است.”

USSF رئیس جمهور کارلوس Cordeiro خواسته شد در طول یک Jan. 29 رسوب مورد یک بیانیه او در هنگام مبارزه است که “ما بازیکنان زن درمان شده اند به همان اندازه است.”

“من احساس پس از آن و من هنوز هم احساس می کنم به یک مدرک که فقدان فرصت برای ما بازیکنان زن بود واقعا چه بود در ریشه برخی از مسائل خود” Cordeiro گفت. “واقعیت این است که جام جهانی فوتبال زنان در تولید یک کسری از درآمد و کسری از آنچه که به مردان پرداخت می شود یک تفکر است رک و پوست کنده از عدم فرصت است. … فوتبال زنان در خارج از ایالات متحده را ندارد همان درجه از احترام است.”

سابق USSF جمهور Sunil Gulati, صحبت, طول Dec. 17 رسوب مورد تفاوت بین مردان و زنان فوتبال.

“وجود مطلق است تفاوت که هر کس به نظر می رسید به توافق برسند اما من فکر می کنم که آن را کمتر جذاب یا کمتر سرگرم کننده? من ادعا نمی کنم که. و یا نسبی با کیفیت, من نمی گویم که,” او گفت:. “اما من هم نمی گویم در شرایط مطلق سطح — این که آیا آن را به سرعت و یا قدرت آنها همان. من فکر می کنم اکثر مردم خواهد قبول کند که بیش از حد.”

ایالات متحده مردی بود که فهرستی برای تمام 16 مقدماتی در تلاشی ناموفق برای رسیدن به جام جهانی 2018 به دست آورده $179,375 در پرداخت از ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون.

یک زن آمریکایی دریافت $52,500 برای بودن در این فهرست برای پنج مسابقات مقدماتی جام جهانی در سال گذشته به علاوه $147,500 برای زمان خود را در جام جهانی از جمله $37,500 فهرست جایزه و $110,000 برای کسب عنوان قهرمانی در فرانسه.

این USSF نگه می دارد 16-21 زنان بازیکنان تحت قرارداد در هر سال از کار کنونی ایران است که اجرا می شود از طریق 2021 و پرداخت هر یک از $100,000 حقوق و دستمزد. فدراسیون نیز می پردازد حداقل 22 بازیکن اختصاص داده شده به یک باشگاه ملی فوتبال زنان لیگ با هر دریافت $72,500 به $77,500 این سال است.

زنان دریافت 75 ٪ از حقوق و دستمزد در مرخصی زایمان تا یک سال و یک بازیکن دیگر از سه ماه یا دو اردوگاه های آموزشی برای بازگشت به تناسب اندام است. یک بازیکن می تواند دریافت 75 ٪ از حقوق و دستمزد به مدت سه ماه در هنگام اتخاذ یک کودک و یک 50 دلار دستمزد روزانه برای مراقبت از کودک در آموزش و بازی است. این USSF نیز می پردازد و برای سلامت دندان و چشم انداز بیمه برای زنان است.

زمانی که مردان در گذشته واجد شرایط برای جام جهانی 2014, بازیکن, استخر, کردم 2 میلیون دلار پرداخت و هر بازیکن به دست آورده $55,000 برای ساخت فهرست و 5500 $در هر بازی. بازیکن در استخر به دست آورده $175,000 در هر نقطه برای گروه فاز در مجموع $700,000 به علاوه $3.6 میلیون دلار برای رسیدن به دور 16.

این USSF در پر کردن آن اشاره کرد آن را دریافت 9 میلیون دلار از فیفا برای رسیدن به دور دوم جام جهانی 2014 اما 2 میلیون دلار برای زنان برنده در سال 2015 و 4 میلیون دلار برای پیروزی خود را در سال 2019.

وجود دارد برابری است که در هر diems: زنان دریافت $62.50 روزانه در حالی که در آمریکا و $75 در سطح بین المللی همان مردان دریافت تحت نظر خود را تمام شده معامله است که تحت پوشش 2015-18. و مردان و زنان هر دو دریافت 1.50 دلار در هر پرداخت برای حضور در بازیهای خانگی کنترل USSF.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر