گفت: او احساس “قفس” فرانسیس به او تحویل داده یکشنبه برکت از طریق اینترنت از داخل واتیکان روز یکشنبه به جای از یک پنجره برای جلوگیری از جمعیت جمع آوری در طول ایتالیا شیوع کروناویروس.

او در حال رفتن به پنجره و موج در سکوت به صرف چند صد نفر در این میدان است که اغلب تساوی ده ها هزار نفر. اکثر نگه داشته و یک فاصله امن از هر یک از دیگر به عنوان آنها را تماشا پاپ تحویل این آدرس در چهار مگا صفحه نمایش.

“این کمی عجیب و غریب این Angelus نماز امروز با پاپ قفس در کتابخانه, اما من می بینم شما و من به شما نزديك هستم,” او گفت:.

این اولین بار بود که فرانسیس به حال قلم به برکت و خواندن یک آدرس از پنجره پس از انتخابات خود را در سال 2013 جدا از بار او در سفر خارج از رم.

فرانسیس به نظر می رسد به بهبود از یک سرد است که او را مجبور به جست و خیز یک روزهای پرهیز و روزه عقب نشینی با ارشد واتیکان مقامات در نزدیکی رم هفته گذشته است.

“من در نماز به کسانی که رنج می برند از آنجا که از زمان coronavirus اپیدمی و همچنین به تمام کسانی که مراقبت از آنها را,” او گفت: صحبت کردن در حالی که ایستاده در frescoed اتاق استفاده شده است که عمدتا برای مخاطبان است.

او را تشویق وفادار “به زندگی در این لحظه دشوار است با قدرت ایمان و یقین از امید و شور خیریه.” پنجره بود و پس از آن باز می شود و او دست تکان دادند به طور خلاصه و در سکوت.

برخی از زائران به حال آمده است یک راه طولانی امید به برکت و رحمت به طور مستقیم.

“من به تلخی نا امید” گفت: پاملا کندی 66 از یوکان, اوکلاهما بود که در میدان با شوهرش بیل.

“ما شروع به برنامه ریزی این سفر یک زن و شوهر از سال پیش به ما علامت 20th سالگرد ازدواج و سالگرد 20th باشد از تبدیل شدن به کاتولیک” او به رویترز گفت.

ایتالیا تحمیل کرده مجازی مستند در سراسر یک نوار از آن ثروتمند شمالی از جمله سرمایه مالی میلان در آخرین تلاش برای مهار رشد شیوع کروناویروس. دولت همچنین اعمال محدودیت های دیگر در سراسر کشور از جمله بسته شدن موزه ها.

واتیکان منبع گفت: موزه واتیکان که دریافت شش میلیون بازدید کننده در سال خواهد بود بسته به دوشنبه.

در طول سخنرانی خود فرانسیس همچنین درخواست برای پایان دادن به درگیری در شمال غربی سوریه که در آن نزدیک به یک میلیون نفر آواره شده اند در سه ماه روسی-حمایت آمیز با رئیس جمهور سوریه بشار اسد را نیروهای.

“ما باید چشم ما از این بحران انسانی,” فرانسیس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im