این خدمات شیلات و حیات وحش می خواهد برای باز کردن و یا گسترش شکار و ماهیگیری در 97 ملی پناهگاه حیات وحش و نه ملی ماهی مراکز تکثير میباشند از جمله چهار پناهگاه حیات وحش در جنوب آریزونا.

یکی از این پناهگاه ها را برای شکار, برای اولین بار در حالی که سه تن دیگر در حال حاضر آن را اجازه می دهد. تغییرات پیشنهادی خواهد بود نهایی در زمان سقوط 2020-2021 فصل شکار.

محیط زیست می گویند آنها در مورد هر دو طرح توسعه و زمان اعلام استدلال این طرح می تواند بیشتر به مخاطره می اندازد افتتاح گونه در شکننده مناظر در حال حاضر در معرض خطر از تغییر آب و هوا.

پیشنهاد حکومت خواهد بود بزرگترین گسترش شکار و ماهیگیری فرصت ها توسط دولت فدرال در تاریخ باز کردن سطح زیرکشت در مورد اندازه دلاور با توجه به داخلی بخش که نظارت بر ماهی و حیات وحش.

“امریکا شکارچیان و ماهیگیران تفننی در حال حاضر چیزی قابل توجهی به نگاه به جلو به در پاییز که ما برنامه ریزی برای باز کردن و گسترش شکار و ماهیگیری و فرصت ها” وزیر کشور دیوید برنارد در بیانیه ای گفت.

یکی از چهار آریزونا پناهگاه Leslie, دره عمیق و باریک خواهد بود باز به شکارچیان برای اولین بار از زمان تاسیس آن در سال 1988. این 2,765-بسته هکتار جمع به های Chiricahua محافظت نادر ساحلی منطقه است. مخملی خاکستر سیاه گردو و درختان کاتن همراه لسلی نهر مهم برای پرندگان مهاجر و همچنین به عنوان صفحه اصلی به دو بومی ریو یقوی گونه های ماهی.

پیش نویس طرح محدود شکارچیان به 800 هکتار طرح شمال لسلی دره جاده و باز منطقه به مهاجر پرنده آپ لند بازی و بازی شکار بزرگ.

سه تن دیگر از پناهگاه های 117,464 هکتار بوئنوس آیرس به 18,444 هکتار Cibola در پایین رودخانه کلرادو و Cabeza پریتا در حال حاضر اجازه می دهد تا شکار. برنامه ریزی برای این مناطق تماس برای گسترش شکار.

بسیاری از شکارچیان مانند شیر کوه شغالها و بابکتس گنجانده شده در این طرح در کنار گونه های بازی مانند قاطر گوزن و بز کوهی و چند گونه پرنده از جمله ادم احمق, gallinule و merganser. همچنین در لیست: دوره گرد coati fox, ringtail و گربه راکون.

برنامه ریزی آغاز شده در سال 2019

پیشنهاد بسط ابتدا اعلام کرد در ماه ژوئن 2019. در آن زمان برنارد گفت که آژانس شد در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بخشنامه برای افزایش دسترسی عمومی در سرزمین های عمومی و همچنین برای ساده کردن مقررات شکار و ماهیگیری به چین بیشتر از نزدیک با مقررات دولت است.

ماهی و حیات وحش با کار متحده برای آماده سازی پیشنهاد قوانین با توجه به انتشار اخبار.

“آریزونا بازی و ماهی بخش حمایت از ماهی و حیات وحش تلاش برای افزایش شکار و ماهیگیری فرصت در پناهگاه” توماس Caddon سخنگوی این وزارت در بیانیه ای گفت:. “این اولین گام و ما مشتاقانه منتظر ادامه کار با ماهی و حیات وحش در آینده تلاش بیشتری به چین دولت و پناه و مقررات است.”

آریزونا شکارچیان مورد ستایش قرار داد پیشنهاد. “ما شده ایم برای این درخواست برای یک مدت زمان طولانی” گفت: Dave کنراد از صحرای آریزونا Bighorn Sheep جامعه حفاظت از محیط زیست و شکار ، “ما احساس می کنیم این است که سازگار با ماموریت از پناهگاه.”

جامعه که کنراد گفت: پشتیبانی از حفاظت از محیط زیست و حفاظت از گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی همکاران با دولت بازی و ماهی بخش در پروژه هایی مانند ساخت حفره های آب برای حیات وحش استفاده کنید.

کنراد اضافه شده است که این پناهگاه را محدود کرده اند دسترسی به جاده به این معنی که شکارچیان باید مایل به راه رفتن در مسافت های طولانی برای رسیدن به مناطق بازی. برای مثال او گفت: 860,000 هکتار Cabeza پریتا پناهگاه حیات وحش فقط سه راه برای دسترسی عمومی.

و او گفت: “مرز و اجرای حرکات مهاجران غیر قانونی را ناشی از بزرگترین اثرات.” دو تا از چهار پناهگاه در مرز ایالات متحده و مکزیک در حالی که یک پناهگاه دارای یک پاکت کوچک مرزی است.

‘این خصوص اشتباه در حال حاضر’

گروه های زیست محیطی شد و سریع به سوال حرکت می کند.

“ملی پناهگاه حیات وحش سیستم تنها شبکه ای از سرزمین های فدرال و آب اختصاص داده شده به حفاظت از حیات وحش و شکار و ماهیگیری باید به درستی موفق به اطمینان حاصل شود که حفاظت از اهداف ملاقات در هر پناه” گفت: پیتر نلسون مدیر سرزمین های فدرال در دفاع از حیات وحش, در بیانیه ای.

“ما از نزدیک به بررسی جزئیات این پیشنهاد برای اطمینان از حکومت می کند نه سازش حفاظت از ماهی ها و حیات وحش در پناهگاه حیات وحش از جمله نزدیک به 400 گونه های در معرض خطر است که بستگی ملی و پناهگاه حیات وحش باقی بماند” او گفت:.

کریگ میلر ارشد غربی مقیم مدافعان حیات وحش اضافه شده است که Cabeza پریتا و بوئنوس آیرس پناهگاه در مرز ایالات متحده و مکزیک و در حال حاضر در تلاش برای حفظ زیستگاه با توجه به underfunding مزمن و افزایش مرز توسعه زیرساخت ها است.

“این مکان زیبا نیاز به محافظت می شود برای تمام حیات وحش به خصوص حیوانات در معرض خطر است که تکیه بر آنها برای بقای خود گفت:” شیدا Serraglio حفاظت مدافع در مرکز تنوع زیستی. “آریزونا اراضی عمومی مهمی پناهگاه برای مردم و حیوانات است که هنوز هم مورد پس از coronavirus همه گیر به پایان می رسد. در حال حاضر تمرکز ما باید در حفاظت از این مکان های خاص.”

سندی بحر های سیرا باشگاه گراند کانیون فصل مدیر نیز مشکوک از این پیشنهاد را در زمان.

“با همه فشارها بر حیات وحش از تغییرات آب و هوایی و از دست دادن زیستگاه های اضافی شکار در پناهگاه می سازد هیچ حس,” او گفت:. “این بسیار اشتباه است و آن را به خصوص اشتباه در حال حاضر.”

بحر گفت: باشگاه سیرا ندارد یک موقعیت برابر شکار اما اشاره کرد که شکار گونه های دیگر تاثیر می گذارد. برای مثال او گفت: شکار شیر کوه بر جمعيت گوسفند. و او گفت: “درمان حیوانات مانند یک محصول ایجاد یک وضعیت برای چیزهایی که واقعا خارج از ضربت سخت زدن.”

ماهی و حیات وحش را قبول دیدگاهها برای 60 روز آغاز مارس 9. به اظهار نظر در طرح بازدید از دولت فدرال مقررات سایت است.

چهار آریزونا پناهگاه هستند همچنین پذیرش نظرات به برنامه های فردی خود را. در اینجا که در آن برای پیدا کردن برنامه ها و نظرات: بوئنوس آیرس; Cabeza پریتا; Cibola; Leslie, دره عمیق و باریک.

رسیدن به خبرنگار در debra.krol@AZCentral.com یا در 602-444-8490. او در توییتر دنبال کنید در @debkrol.

محیط زیست پوشش در azcentral.com و در آریزونا جمهوری است که توسط یک کمک مالی از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد. دنبال جمهوری زیست محیطی گزارش تیم در environment.azcentral.com و @azcenvironment در Facebook, Twitter و Instagram.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im