دادستان فدرال در حال معرفی یک جمله از هفت تا نه سال در زندان سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور راجر سنگ, با توجه به پر کردن دادگاه دوشنبه.

“راجر سنگ مسدود کنگره تحقیقات به دخالت در سال 2016 انتخابات دروغ تحت سوگند و با دستکاری یک شاهد عینی” این پرونده بخوانید. “و هنگامی که جنایات خود نشان داد توسط کیفرخواست در این مورد از او نمایش داده شده برای تحقیر این دادگاه و حکومت قانون است.”

ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون را تعیین می کند این جمله است که می تواند طولانی ترین تحویل از مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی است. سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort خدمت 7 1/2 سال برای تقلب در بانک, در حالی که شخصی وکیل مایکل کوهن محکوم به سه سال است.

شواهد در برابر سنگ گنجانده شده است که تهمت می دانستم که در مورد ویکی لیکس’ قصد دارد به انتشار ایمیل های مخرب به رقیب خود هیلاری کلینتون و سنگ به دروغ کنگره برای حفاظت از رئیس جمهور با توجه به دادستان.

سنگ جمله را باید مطابق با فدرال از صدور دستورالعمل برای جنایات خود طیف وسیعی از 87-108 ماه وزارت دادگستری دادستان استدلال کرد و گفت این اصطلاح را “با دقت منعکس کننده شدت جنایات خود و ترویج احترام به قانون است.”

سنگ است که با توجه به چهره صدور حکم Feb. 20 پس از یک هیئت منصفه در ماه نوامبر در بر داشت خود اعلام کرد “کثیف شیاد” گناه بر هفت فقره از دروغ گفتن به کنگره آمریکا در انسداد و شاهد دستکاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im