فدرال ریزرو مستار از ما انتظار دارد که نرخ بیکاری به افزایش عنوان بالا به عنوان 15%

بانک فدرال رزرو کلیولند جمهور Loretta مستار گفت: ایالات متحده بیکاری می تواند به عنوان بالا به عنوان 15% به عنوان ایالات متحده به زور تعطیل بخش مهمی از اقتصاد خود را برای کمک به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

حدود 10 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست بیش از دو هفته گذشته بر اساس آمار مدعیان اولیه بیکاری گزارش روز شنبه — مراتب بیش از پیش بینی. معنی اعداد بیکاری در حال حاضر ممکن است نزدیک به 10 درصد نزدیک به تطبیق اوج خود پس از بحران مالی 2008-09 به عنوان fallout از سرایت نابسامانی بازار کار است.

“من پیش بینی است که در نیمه اول سال ما بودند رفتن به برخی از واقعا بد اعداد و دیدن که شماره امروز فقط تایید می کند چقدر بد است” مستار گفت: در یک مصاحبه تلفنی با خبرگزاری بلومبرگ.

“شما نمی خواهید برای دیدن تعداد کسانی که این یعنی مردم واقعا تحت تاثیر این” او گفت:. “آن را برخی از زمان برای به دست آوردن آن را به عقب پایین و خواهیم دید که یک ضربه بزرگ به رشد تولید در سه ماهه دوم چون ما بسته ام به اقتصاد پایین است.”

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی در مسابقه برای آماده سازی اضافی اضطراری برنامه های, در بالای شش آن را در حال حاضر اعلام کرد. یک خیابان اصلی برنامه اعطای وام را با هدف ارائه وام به کوچک و متوسط کسب و کار.

رئیس فدرال رزرو بوستون اریک Rosengren گفت: این تسهیلات نخواهد بود آماده برای یکی دیگر از چند هفته.”

مستار گفت: او نمی تواند از ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد زمان و یا جزئیات این برنامه است.

‘کمک های اولیه در حال حاضر’

“مردم و کسب و کار نیاز به کمک در حال حاضر,” او گفت:. “من می توانم به شما بگویم که ما درک حس فوریت و تغذیه در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

مستار بود و حتی بیشتر مراقب باشید زمانی که از او پرسیدند که فدرال رزرو ممکن است معرفی یک مرکز برای خرید بدهی های صادر شده توسط شهرها و ایالات متحده. که اخیرا به تصویب کنگره بسته کمک دستور وزارت خزانه داری ایالات متحده برای اجرای یک برنامه کمک به دولت ها و شهرداری ها. بسیاری انتظار دارند که در خزانه انجام خواهد شد بنابراین با backstopping یک تغذیه تسهیلات وام.

“این یکی دیگر از آن چیزهایی که ما در حال کار بر روی برای دیدن آنچه که آن را حس می کند به انجام,” او گفت:.

“ما می توانید برخی از چیزهایی که شاید در تغذیه مطمئن شوید این بازار مشغول به کار هستند اما من فکر می کنم مستقیم نقل و انتقالات به دولت های ایالتی و محلی خواهد آمد احتمالا از خزانه,” او اضافه شده است.

کلیولند تغذیه رئیس چه کسی رای در این سال در سیاستگذاری کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو گفت: تغذیه مهم ترین کار باقی مانده است حفظ بازارهای عملکرد.

کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو مخالفت

نگرانی از اختلال در بازار به خصوص در خزانه بازار باعث مستار به مخالفت در 15 مارس زمانی که کمیته رای به خود را بریده بریده نرخ بهره 1 درصد نزدیک به صفر است.

“این illiquidity بود واقعا تحت تاثیر هر نوع امید برای انتقال از یک سیاست پولی برش” در آن نقطه مستار گفت. “نیز وجود دارد اجتماعی فاصله رفتن که به معنای هر نوع کاهش نرخ نبود رفتن به خار فعالیت است.”

او گفت: وجود دارد پیشرفت در بازگرداندن نقدینگی بازار “اما من هنوز هم فکر می کنم که تمرکز ما واقعا باید ادامه دارد.”

مستار بود که مدیر تحقیقات در بانک فدرال فیلادلفیا در طول بحران مالی 2008-09 گفت: او نشده خودش را شوکه کرد هر چیزی که آشکار شد در ماه گذشته است.

“من برای پیدا کردن آن بسیار افسرده است که ما در این وضعیت اما من حدس می زنم من شده رو توسط این واقعیت است که این است که واقعا همه دست در عرشه وضعیت,” او گفت:. “واقعا وجود دارد یک حس همه با هم کار برای دریافت از طریق این شوک که هیچ کس پیش بینی شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>