پس از نزدیک شدن به انقراض یک بحث دوباره به وحشی و یک رشته از تیراندازی اختلاف و دعاوی مکزیکی گرگ خاکستری در انتظار فصل بعد از آن داستان است.

این خدمات شیلات و حیات وحش صادر شده برای تماس های ورودی عمومی در تاریخ 14 آوریل به عنوان بخشی از بازنویسی قوانین است که تعریف چگونه درنده موفق در وحشی.

قانون قبلی تصویب رسید در سال 2015 اما محیط زیست شکایت کرد و گفت آن را کافی برای رشد جمعیت حیوانات و در سال 2018 یک قاضی دستور داد یک وصله پینه کردن.

تجدید نظر قانون باید تکمیل مارس 17 2021.

مدیریت حکومت حاکم چگونه ماهی و حیات وحش نظارت چگونه گرگ ها منتشر شد به وحشی — و چگونه آنها حذف شده است.

مکزیکی گرگ شده و در لیست گونه های در معرض خطر در سال 1976 پس از نابود شده به آستانه انقراض. آخرین هفت گرگ خاکستری دستگیر شدند و یک اسیر برنامه پرورش آغاز شده است. در حال حاضر حدود 300 گرگ خاکستری در اسارت زندگی می کنند در علاوه بر این به 163 canids زندگی در طبیعت در آریزونا و نیومکزیکو.

حیات وحش اعلام کرد که مقامات مکزیکی گرگ جمعیت رشد 24 درصد در سال 2019. اما دو گرگ مرده یافت شد تحت شرایطی مشکوک در نزدیکی Pinetop در ماه مارس; a wolf pup مرده پیدا شد نزدیک آلپ به احتمال زیاد با توجه به اینکه زده توسط یک وسیله نقلیه و سه گرگ خاکستری مرده یافت شد در نیومکزیکو در ماه مارس است.

بیشتر: سالانه Mexican gray wolf تعداد مطالعات سلامت از گرگ ها

جیم deVos, دستیار مدیر آریزونا, بازی و ماهی بخش یک شریک در گرگ خاکستری را بین میدان تیم که مختصات تلاش بازیابی گفت: فراخوان عمومی ورودی نشان دهنده تلاش برای ساخت بهترین علم موجود در بازنویسی قانون است. “بخشی از این فرآیند است و از نظر” او گفت:. “آریزونا و نیومکزیکو بازی و ماهی بخش ماهی ها و حیات وحش و سازمان های دیگر مشغول به کار مجدانه برای رسیدگی به دادگاه و بازداشتگاه و ما به دنبال به جلو به بررسی این روند است.”

DeVos اضافه شده که برخی از گرگ مرگ و میر را می توان به مردم درآوریم گرگ برای شغالها. آریزونا بازی و ماهی درگیر شده است در یک کمپین به منظور بالا بردن آگاهی عمومی از تفاوت بین این دو canid گونه او گفت: در تلاش برای کاهش تصادفی تیراندازی مکزیکی گرگ.

محیط زیست تشویق شدند برای دیدن حرکت به سمت یک قانون جدید.

“برای بیش از حد طولانی بازیابی مکزیکی گرگ خاکستری شده است جناح و هدایت فشار سیاسی به جای علم صدا” گفت: Bryan پرنده جنوب, مدیر برنامه, برای مدافعان حیات وحش, در بیانیه ای. “این نشانه شروع یک دوره نظر عمومی است که امیدواریم منجر به مدیریت حکومت برای این خطر انقراض گرگ که گسترش منطقه آنها می توانند پرسه زدن در شمال و محدودیت شرایط برای حذف از وحشی.”

مایکل رابینسون حفاظت مدافع در مرکز تنوع زیستی گفت: حکم دادگاه منعکس شکست مدیریت با گلوله و تله. “ماهی و حیات وحش مجاز است بسیاری از شرایطی که در آن گرگ ها کشته می شود,” او گفت:.

همچنین رابینسون گفت: این قانون در حال حاضر نشانی از آنچه او و دیگر محیط زیست احساس می کنم یکی از بزرگترین عوامل است که تعیین خواهد کرد اگر این گرگ زندگی می کند و یا می میرد در وحشی – تنوع ژنتیکی. حیات وحش سازمان منتشر نشده هر فیلم گرگ ها به وحشی در سال های اخیر به جای امید بستن به صلیب پرورش نوزادان. که در آن نوزاد گرگ نوزادان از اسیر لیتر به کمینگاه مطرح شود ، “Cross-پرورش نوزادان نشده افزایش تنوع,” او گفت:. “ماهی و حیات وحش آریزونا و بازی و ماهی باید نه انجام هر گونه تجزیه و تحلیل کمی نشان می دهد که منتشر شده فیلم گرگ درگیر در رفتارهای مزاحمت; در واقع, آنها حتی نمی تعریف مزاحمت است.”

برای ارسال نظرات که با توجه با 15 ژوئن سال 2020 بازدید از این سایت.

رسیدن به خبرنگار در debra.krol@AZCentral.com یا در 602-444-8490. او در توییتر دنبال کنید در @debkrol.

محیط زیست پوشش در azcentral.com و در آریزونا جمهوری است که توسط یک کمک مالی از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد. دنبال جمهوری زیست محیطی گزارش تیم در environment.azcentral.com و @azcenvironment در Facebook, Twitter و Instagram.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im