فدرال بررسی را از دست ندهید. زندان بعد از رشته ای از مرگ و میر

وزارت دادگستری باز کرده است یک حقوق مدنی بررسی می سی سی پی, سیستم زندان پس از یک رشته از اهل بیت و میر در چند ماه گذشته مقامات گفت.

دادستان فدرال به دنبال شرایط در زندانها پس از کشته شدن حداقل 15 زندانیان از اواخر ماه دسامبر است. بررسی بررسی اینکه آیا دولت اصلاحات مقامات کافی محافظت از زندانیان از آسیب فیزیکی و نگاه به اینکه آیا وجود دارد مراقبت های بهداشتی کافی و پیشگیری از خودکشی خدمات.

این تحقیقات توسط وزارت دادگستری حقوق مدنی تقسیم خواهد شد به طور خاص تمرکز بر شرایط در زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman جنوبی می سی سی پی تادیبی موسسه مرکزی می سی سی پی تادیبی تسهیلات و Wilkinson تادیبی شهرستان که وزارت دادگستری گفت.

این Wilkinson تسهیلات دارای حالت زندانیان و دولت می پردازد یک شرکت خصوصی مدیریت و آموزش شرکت آن را به کار گیرند.

استفاده از این تحقیقات بررسی الگوها و شیوه های اجرای قانون شده است محدود تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مقایسه با استفاده از آنها در طول دولت اوباما.

برخی از اهل بیت و میر در هفته های اخیر اتفاق افتاده در طول درگیری بین زندانیان. برخی از آنها خودکشی.

خشونت یک مشکل تکراری در می سی سی پی زندانها که در آن بسیاری از مشاغل برای نگهبانان پر نشده. با مسئولین وزارت امور خارجه از اصلاحات گفته اند سال است که آن را دشوار است برای پیدا کردن مردم به کار به عنوان نگهبانان به دلیل حقوق پایین و ساعت های طولانی و در شرایط خطرناک.

معاون حقوقی مدیر مرکز قانون فقر جنوب لیزا Graybill در بیانیه ای گفت: روز شنبه در زندان می سی سی پی “باید یک تاریخچه ریشه در برده داری و محکوم لیزینگ.”

“وقت آن است که برای دولت فدرال به گام و انجام آنچه می سی سی پی بخش از اصلاحات شکست خورده است به: پایان دادن به خشونت و تضمین انسانی شرایط زندگی” Graybill گفت. “ده ها کشته و صد نفر دیگر در زندگی کثیف شرایط با ایستاده فاضلاب در دمای انجماد به عنوان یک نتیجه از … سی سی پی غفلت است. می سی سی پی را در زندان به سر می برند ، understaffed و امن نیست برای هر کسی است.”

بازرسی وزارت بهداشت نشان می دهد Parchman تا به حال مشکلات دیرینه با شکسته سینک و توالت در سلول سوراخ در دیواره سلولی گسترده قالب و کپک زدن در پستان و بهداشت مشکلات در آشپزخانه.

سرگرمی مغول Jay-Z و رپ Yo Gotti پرداخت وکلایی که تحت پیگرد دولت به نمایندگی از زندانیان بیش از شرایط در زندان است. طرح دعوی در دادگاه واصل در اواسط ژانویه می گوید زندان هستند “گرفتار خشونت” و زندانیان مجبور به زندگی در بتازد و شرایط خطرناک.

کالیفرنیا ، تیت ریوز در دولت خود گفت: از دولت سخنرانی در Jan. 27 که او گفته است که وزارت اصلاحات را گام به تعطیل Parchman واحد 29 اما این بخش نمی گفت که چه خواهد شد.

اداره موقت امور تامی تیلور گفت: پس از ریوز’ سخنرانی که زندانیان در واحد 29 باید آب تمیز برای نوشیدن آب گرم و دوش. او گفت: برخی از زندانیان شده مجاز به دوش برای چند روز در حالی که در زندان روی زمین افتاده بودند به دلیل خشونت. او گفت: کسانی که دیگر در مستند تا به حال شانس به دوش شده اند و داده های جدید لباس.

تیلور همچنین گفت تشناب شده اند تعمیر و خدمه در حال وصله حفره های است که اجازه باران به ساختمان. او گفت: کارگران نیز تعمیر مشکلات سیستم های برق و حرارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>