یک دانشگاه-کالج باروخ استاد بازداشت شده است و رو به فدرال به اتهام پنهان کردن رابطه اش با دانشگاه.

استاد Anming هو, چهره اتهام سه فقره هر یک از دروغ گفتن به محققان و سیم تقلب و اگر محکوم به چهره تا 20 سال زندان و حداکثر جریمه 250.000 دلار برای هر یک از سیم اتهام تقلب به گزارش هیل به نقل از وزارت دادگستری آزادی مطبوعات.

هو متهم به نقض قانون فدرال با پنهان کردن رابطه اش با Beijing University of Technology (BJUT) در حالی که مشغول به کار در ناسا پروژه. قوانین فدرال منع ناسا از ارائه کمک های مالی برای پروژه های که انجام می شود با همکاری دولت چین و یا سیستم دانشگاه.

“هو گفته مرتکب تقلب با پنهان کردن رابطه اش با یک دانشگاه در حالی که از دریافت کمک های مالی از ناسا” دستیار دادستان کل جان Demers گفت. “این فقط آخرین مورد مربوط به اساتید و یا محققان پنهان کردن وابستگی های خود با چین از آمریکا کارفرمایان و دولت ایالات متحده. ما آن را تحمل نمی کند.”

معلوم نیست چه طبیعت هو پروژه و یا چه علاقه این دانشگاه در پکن به حال در کار خود را.

“ایالات متحده دفتر دادستان طول می کشد به طور جدی جعلی انجام است که ابداع به تضعیف فدرال موظف بودجه محدودیت های مربوط به چین و چینی دانشگاه” اضافه شده آمریکا وکیل J. Douglas Overbey گفت: در آزادی مطبوعات. “دانشگاه تنسی است همکاری با تحقیقات و باراک اوباما ارزش دانشگاه کمک در این زمینه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im