بانک فدرال رزرو سنت لوئیس رئیس جمهور جیمز بولارد پیش بینی کرد نرخ بیکاری در ایالات متحده ممکن است آمار 30 درصد در سه ماهه دوم به دلیل خاموش شدن ناگهانی برای مبارزه با کروناویروس با سابقه 50% کاهش در تولید ناخالص داخلی.

بولارد به نام برای قدرتمند مالی پاسخ به جای 2.5 تریلیون دلار در درآمد از دست رفته که سه ماهه برای اطمینان از قوی احتمالی ایالات متحده به بهبود و اضافه کرد فدرال رزرو خواهد بود آماده به انجام بیشتر برای اطمینان از عملکرد بازار در طول یک دوره نوسان بالا.

“همه چیز روی میز” برای تغذیه به عنوان دور به عنوان اضافی وام برنامه های بولارد گفت: در یک مصاحبه تلفنی یکشنبه از St. Louis. “وجود دارد بیشتر است که ما می توانید انجام دهید اگر لازم” با موجود اورژانس قدرت. “احتمالا وجود دارد خیلی بیشتر در ماه های آینده بسته به جایی که کنگره می خواهد برای رفتن.”

عظیم کمک

بولارد قبر ارزیابی از بزرگترین اقتصاد تأکید بحرانی نیاز به کنگره و کاخ سفید را به سرعت پیدا کردن توافقنامه عظیم برنامه های کمک. فدرال رزرو در هفته گذشته دوباره آغاز بحران مالی دوران برنامه برای کمک به تجاری کاغذ و پول بازار پس از کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و متعهد به تقویت آن منابع از خزانه حداقل 500 میلیارد دلار و وام مسکن اوراق بهادار توسط حداقل 200 $میلیارد دلار است.

“این یک برنامه ریزی سازمان یافته خاموش کردن جزئی از اقتصاد ایالات متحده در سه ماهۀ دوم” بولارد گفت. “هدف کلی این است که به نگه داشتن همه خانواده ها و کسب و کار کل” با حمایت دولت. “این یک شوک بزرگ است و ما در حال تلاش برای مقابله با آن و نگه داشتن آن را تحت کنترل است.”

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی خریداری $272 میلیارد از بدهی های دولت هفته گذشته از بیش از 500 میلیارد دلار مجاز است که بولارد تاکید کرد نباید به عنوان یک محدودیت.

بیشتر در صورت نیاز

“این نامحدود است و ما می توانیم بسیار بالاتر اگر لازم است,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای ارائه پشتیبانی به همان اندازه که ما می توانیم به آن بازار است.”

تجاری مقاله بودجه باید با ارائه پشتیبانی برای شرکت های بزرگ در تلاش برای رول بیش از کوتاه مدت بدهی بولارد گفت و تغذیه می تواند در خرید دیگر بدهی های شرکت های بزرگ.

“ما قطعا می تواند در آن نگاه کنید,” او گفت:. “ما در حال حاضر حمایت بسیار کوتاه مدت تامین مالی بازار است.”

بولارد گفت: تغذیه خرید بدهی های شهرداری مجاز برای بدهی های کوتاه مدت و “است که احتمالا محل ما می خواهیم به تمرکز بر روی اینجا” اگر فدرال رزرو شد برای رفتن پیش با خرید مستقیم. در همان زمان او گفت که بانک مرکزی نیاز به مراقب باشید با این برنامه و این می تواند مشکل را انتخاب کنید و را انتخاب کنید که بدهی برای خرید فقط به عنوان مقامات اروپایی تلاش کرده اند با خرید بدهی.

کسب و کارهای کوچک

به عنوان کسب و کار کوچک وام های فدرال رزرو خواهد نیاز به راه اندازی یک “نام تجاری جدید برنامه” خواهد بود که زمان مصرف پس از آن را حس بیشتری را به استفاده از کسب و کار کوچک موجود برنامه های وام دهی و یا به کنگره تضمین وام های بانکی, او گفت:.

بولارد گفت: با تهاجمی دولت پاسخ فعالیت باید شروع به گزاف گویی. “من می بینم سه ماهه سوم به عنوان یک انتقالی چهارم” با سه ماهه چهارم سال و سه ماهه اول سال آینده به عنوان “بسیار قوی” به عنوان یک آمریکایی از دست رفته را جبران هزینه های. “کسانی چهارم ممکن است رونق چهارم,” او گفت:.

هدف باید برای حمایت از کارگران آمریکایی و کسب و کار در سراسر هیئت مدیره به جای چیدن شرکت های فردی و یا صنایع مانند صنعت هواپیمایی و یا هتل ها برای پشتیبانی. ایالات متحده نباید از دست دادن شرکت ها و صنایع به دلیل عدم حمایت از او گفت:.

‘کاملا احمقانه’

“این کاملا احمقانه به از دست دادن یک صنعت عمده به دلیل یک ویروس” او گفت:. “چرا شما می خواهید به انجام این کار؟”

بولارد خواست که بیمه بیکاری پوشش 100 ٪ از درآمد از دست رفته برای کارگران و نام آن را “بیماری همه گیر بیمه” پس از اختلال در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

سنت لوئیس فدرال رزرو از نظر ویروس های مربوط به خاموش شدن ناگهانی در اقتصاد بیشتر وخیم تر از وال استریت. JPMorgan Chase & Co. انتظار دارد تولید ناخالص داخلی به کوچک و در مقیاس سالیانه با نرخ 14 درصد در ماه آوریل تا ژوئن دوره در حالی که بانک مرکزی امریکا شرکت و آکسفورد اقتصاد هر دو 12% افت. Goldman Sachs Group Inc. می بیند 24% شیرجه رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de