در زمان عادی بیکاری گسترده و فروپاشی اقتصادی در خروجی خواهد بود غم انگیز است.

این بار به عنوان coronavirus صومعه میلیون ها نفر از آمریکایی ها و خاموش کردن اقتصاد ایالات متحده آن را به جای آن باید به ادای احترام کردند به عنوان یک سرمایه گذاری در بهداشت عمومی است که می گذارد و زمینه را برای واکنش سریع.

این است که این دیدگاه از سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد که استدلال می کند که بالقوه از 2.5 تریلیون دلار آمدن ضربه به اقتصاد است و هر دو لازم و قابل کنترل اگر مقامات حرکت سریع و نگه داشتن آن ساده است. این ممکن است به نظر می رسد غیر متعارف مشاهده در یک لحظه از جهانی اضطراب اما بولارد استدلال می کند خاموش کردن اقدامات در حال حاضر در حال نورد ضروری برای کوتاه شدن دوره بیماری همه گیر.

آنها نیز باید همراه با دولت فدرال پشتیبانی برای حفظ مردم از طریق آن در آینده انزوا و نخست اقتصاد به انتخاب کنید تا جایی که آن را ترک کردن.

به بولارد این بدان معناست که:

مطابقت با هر حقوق از دست رفته.

مطابقت با هر از دست داده و کسب و کار.

بدون سوال پرسید.

هیچ استدلال در مورد کمک مالی و یا “خطر اخلاقی” – این موضوع مهم از بودجه عمومی نجات از بازیگران بد.

و بالاتر از همه وقتی که ضرر و زیان که شمارش آن را نمی رکود است.

رکود در حال عادی – حتی قابل پیش بینی – انقباضات در فعالیت های که علامت پایان طبیعی چرخه کسب و کار. بولارد که به دست آورده شهرت داخل تغذیه برای یک میل شدید به تجدید نظر مشکلات و reframe بحث گفت: این هر چیزی است ،

“قاب این به عنوان یک سرمایه گذاری گسترده در ایالات متحده بهداشت عمومی” بولارد گفت: در یک جمعه مصاحبه تلفنی.

“دیوانه سنگین” مدعیان? که خوب

بولارد را به عنوان قانونگذاران ایالات متحده مورد بحث اضطراری اقتصادی اقدامات به ارزش $1 تریلیون دلار یا بیشتر شکل بولارد می گوید ممکن است دست کم گرفتن آنچه مورد نیاز است.

با اینحال, آن است که هنوز هم باز کردن زخم های قدیمی از 2007-2009 بحران اقتصادی که بیش از آنچه سزاوار آیا شرکت ها باید کمک کند و چگونه سخاوتمندانه دولت باید با کارگران است.

گسترش coronavirus لمس کردن آن بحث ها در سراسر جهان است اما با یک فوریت است که خرد پیر hesitancies. بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون دولت روز جمعه اعلام کرد آن را انتخاب کنید تا 80% ملی لایحه دستمزد برای سه ماه آینده.

بسیاری از مسئولین فدرال ریزرو به نام برای قوی تر متحده مالی پاسخ در روزهای اخیر اما بولارد رفت و یک قدم بیشتر با یک تماس واضح برای دولت ایالات متحده برای مطابقت با آنچه که در حال از دست دلار برای دلار.

در حال حاضر او گفت: اقتصاددانان و سیاستگذاران باید به نوبه خود نظر خود را از داده ها بر سر آن به دلیل کمی را حس در غیر این صورت.

از پرش های اخیر در نرخ بیکاری? که یک پیروزی و یک نشانه آن است که به اصطلاح دولت تثبیت کننده استفاده می شود. این امید باید که چنین برنامه “دیوانه استفاده سنگین” در هفته های آینده, او گفت:.

اگر اقتصادی خروجی می افتد به نصف در سه ماهه دوم که یک پیروزی – یک سابقه و رکورد شکست. به این معنی کسب و کار باید توجه سفارشات و مشتریان به ماندن در خانه.

“ما در حال تلاش برای حرکت تولید و درآمد در سه ماهه دوم. ما در حال تلاش برای نگه داشتن آن از سه ماهه دوم” بولارد گفت.

“شما می خواهید سرمایه فقط نشستن در محل. خاموش کردن کارخانه … سپس تبدیل آن را به عقب.”

30 درصد بیکاری امکان

بولارد در میان گروه بزرگی در تغذیه که در ابتدا احساس ویروس در معرض خطر خواهد بود پاس با کمی آسیب اقتصادی به عنوان دیگر مشابه حوادث بهداشت مانند سارس و ابولا.

همه آنها در حال حاضر در تلاش برای گرفتن با اورژانس کاهش نرخ گسترده برنامه های جدید برای حفظ بازار کار و سایر مراحل را برای کمک به اقتصاد آسیاب را متوقف کند.

در خط با همکارانش او گفت که او آماده بود به انجام بیشتر از جمله قرار دادن بیشتر از تغذیه مستقیم اعطای قدرت به کار در صورت نیاز.

“این است که در اوایل روز و ما مایل به انجام بیشتر. من مایل به انجام,” او گفت:.

بولارد شد بی پرده در مورد معضل مطرح شده گفت: اقتصاد حرفه ای بود “reeling” آن را به عنوان تلاش می کند تا به درک آنچه در حال وقوع است.

در حال حاضر آنچه که معمولا خوب – شغل و تولید – بد هستند و تیتر شماره در حال رفتن به متناوب.

بولارد همگی تقریبی برآورد شده است که بیکاری می تواند آمار 30 درصد بالاتر از در بزرگ و افسردگی سه برابر بیشتر از 2007-2009 رکود است. خروجی در سه ماهه دوم می تواند نیمی از هنجار آمار حدود 2.5 تریلیون دلار.

که اجتناب ناپذیر است و اگر این ویروس شامل می شود از طریق “اجتماعی فاصله” یا دولت دستور به ماندن در خانه.

همه حفظ کل

این همه نیاز به خراب کردن اقتصاد است. قانون کار راه خود را از طریق کنگره شروع به رول کردن برخی از پشتیبانی.

بولارد گفت: هسته “هدف” می توان نگهداری ساده است: “به خاطر همه خانواده ها و کسب و کار در کل از طریق سه ماهه دوم.” آیا آن را با یک سریع گسترش بیمه بیکاری را به پوشش حقوق از دست رفته و از طریق کمک های مالی و وام به کسب و کار برای پوشش ضرر و زیان از “بیکار” سرمایه است.

از نظر اقتصاد کلان او استدلال می کند آن است که یک نرم مشکل است.

دوباره با استفاده از پاکت ریاضی و یک 30,000 پا مشاهده او گفت: شاید یک و نیم تریلیون دلار از دست داده و خروجی خواهد بود برای محاسبه توسط لزوما از دست مصرف – تمام بلیط های فیلم و لباس هیچ کس اقدام به خرید و سفرهای مردم را نمی خواهد.

به عنوان دیگر $2 تریلیون بولارد گفت: دولت فدرال باید قرض و توزیع آن به مردم و کسب و کار.

“است که به طور کامل امکان پذیر است” در خدمت محدود کردن آسیب های اقتصادی او گفت:. “این یک برنامه ریزی سازمان یافته جزئی تعطیل از اقتصاد ایالات متحده. ما در حال گرفتن گلوگاه پشت خروجی بر روی هدف برای دیدار با دستورالعمل های بهداشتی… انتقال درآمد به خانواده ها می شود.”

“تماس با آن همه گیر امداد” بولارد گفت. “دریافت انتقال به کسب و کار است که به شدت تحت تاثیر قرار, و آمد در طرف دیگر. یکسان اقتصاد است. تولید کالاهای مشابه به عنوان قبل از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de