بانک فدرال رزرو شیکاگو میزبان اقلیت دسترسی به سرمایه سری از جمله براندون وارد

شیکاگو, مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — Comer سرمایه گروه مفتخر است که باید این فرصت را به شرکت در بانک فدرال رزرو شیکاگو (FRBC) وبینار سری اختصاص داده شده به آوردن آگاهی به سرمایه دسترسی به فرصت ها برای اقلیت کارآفرینان و کسب و کارهای کوچک در طول این زمان بحران. شریک مدیریت از اینده سرمایه گروه کینگزلی L. واردخواهد شد صحبت کردن در اولین پانل در کنار کاخ سفید مشاور سیاست و SBA منطقه ای, مدیر, اشلی بل و معاون خزانه دار CIO و CFO ایلینوی خزانه دولت رودریگو گارسیابه بحث در مورد موضوع “تمرکز بر حقوق و دستمزد برنامه حفاظت و فراتر از آن.” وبینار برگزار خواهد شد یکشنبه, مارس 15 سال 2020 در 1:00 CST و تعدیل توسط بانک فدرال رزرو شیکاگو , معاون رئیس جمهور, امور مالی, Yolanda دانیل.

در طول این همه گیر وارد پایتخت گروه با افتخار کمک بسیاری از کسب و کارهای کوچک در به دست آوردن سرمایه لازم را برای باقی می ماند کاربردی با استفاده از ابزارهای مختلف مالی از جمله SBA اقتصادی آسیب فاجعه وام و چک Protection Program (PPP) وام. Comer سرمایه گروه نیز با هدایت و کمک های فنی به بیش از 750 کسب و کار غیر انتفاعی و مبتنی بر ایمان از طریق موسسات مختلف آموزشی و جلسات خصوصی. “دسترسی به سرمایه همواره یک چالش برای بسیاری از اقلیت متعلق به کسب و کارهای کوچک. بنابراین این مهم است که ما با حذف موانع و اطمینان آنها را به اطلاعات و سیستم عامل های لازم را به سود خود به منابع مالی آنها به شدت نیاز به زنده ماندن این بحران می گوید:” وارد است. Comer سرمایه است که به دنبال به جلو به ادامه کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق این بی سابقه بار.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به ما ایمیل در [email protected] و یا تماس با براندون L. Comer در 769-257-5039 ext. 701.

پیوستن به بانک فدرال رزرو شیکاگو وبینار (کنفرانس تنها):415-527-5035, 909854860#

CCG مستقل و مشاوره مالی شرکت ارائه می شود که جامع و نوآورانه راه حل های مالی برای مشتریان ما و جوامع ما در خدمت است. این شرکت توصیه کرده است در بیش از $2.5 میلیارد دلار بدهی معاملات و سرب مالی turnarounds برای بسیاری از افراد مضطرب موسسات.

به عنوان یک بوتیک شرکت ما درک می کنیم که هیچ مشتری یکسان است و در نتیجه ارائه خدمات سفارشی است که برای تولید نتایج برتر و اطمینان مشتریان خود را برآورده مالی بلند مدت و اهداف عملیاتی.

حرفه ای ما را به یک سطح از تجربه و تخصص و تعهد است که می رود به مراتب فراتر از ندای وظیفه. CCG اصول راهنما – صداقت و فداکاری و شفافیت – در حال حاضر در هر نامزدی.

این آزادی مطبوعات صادر شد از طریق 24-7PressRelease.com. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید http://www.24-7pressrelease.com.

منبع Comer سرمایه گروه

لینک های مرتبط

https://comercapital.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de