دادستان فدرال آمار R. Kelly با بیشتر اتهامات جنایی جمعه متهم خوار R&B خواننده از داشتن رابطه جنسی محافظت نشده با یک دختر بچه در سال 2015 بدون افشای او تا به حال تبخال.

جدید racketeering اتهام قرار گرفتند در یک تجدید نظر کیفرخواست پرونده در شهر نیویورک یک هفته پس از 53 سال از کلی التماس کرد گناه نیست به یک جداگانه به روز رسانی فدرال کیفرخواست در شیکاگو مربوط به پورنوگرافی کودکان بهره برداری جنسی از کودکان و دیگر اتهامات.

دادگاه مقاله در نیویورک ادعا که “I Believe I Can Fly” خواننده مرتب به صورت جزئی —با اشاره به تنها به عنوان “Jane Doe #5” — به سفر به نیویورک و مکان های دیگر به داشتن رابطه جنسی با او را بدون اطلاع او “او قرارداد تبخال و به دست آوردن رضایت او به مقاربت جنسی در این شرایط است.”

یک پیام در سمت چپ بود با کلی وکیل به دنبال نظر. هیچ تفهیم اتهام مجموعه تاریخ برای اتهامات جدید در دادگاه فدرال در بروکلین.

این اتهامات جدید بیشتر یک رشته از ده ها تن از دیگر شمارش از دولت فدرال و سوء رفتار جنسی اتهامات در ایلینوی, مینه سوتا و نیویورک از تجاوز جنسی به عنوان یک racketeering طرح با هدف تامین کلی با دختران. او را رد کرده است تا به حال سوء استفاده از هر کسی.

این جایزه گرمی برنده جایزه نوازنده شد (در ماه جولای شده است و در انتظار محاکمه در شیکاگو فدرال زندان یک بلوک از دادگاه جایی که او با حضور در جلسات پیش از محاکمه. وی حضور در جلسات در نیویورک صورت تصویری.

دادستان فدرال در شیکاگو نشان داده اند آنها را به فایل بیشتر اتهامات باعث یک قاضی وجود دارد به فشار کلی تاریخ محاکمه وجود دارد به Oct. 13. یک دادگاه در بروکلین است که مجموعه ای به تاریخ 7 ژوئیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de