قاضی فدرال می گوید آریزونا اقامت در خانه سفارش می کند نقض قانون اساسی

یک قاضی فدرال در روز جمعه را تکذیب کرد, درخواست برای توقف اجرای رژیم صهیونیستی است. mlb این ایالت اقامت در خانه سفارش و گفت: این نشان نه یک “جرم قرنطینه” و نه نقض Arizonans’ حقوق اساسی.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه موری برف نیز حاضر به اعطای یک دستور به توقف Ducey از صدور مشابه دستورات در آینده است.

یوسف McGhee سابق فلگستفف رستوران, کارگر, ثبت چالش ماه گذشته گفت او گذاشته پس از Ducey ممنوع در خانه ناهار خوری.

او استدلال کرد فرماندار عمل غیرقانونی در صدور مارس 30 stay-در-خانه سفارش — که محدود Arizonans’ فعالیت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 — به دلیل آن نقض در Arizonans’ حقوق به “جنبش آزاد و سفر” و با توجه روند.

McGhee همچنین ادعا Ducey نقض کرده دولت قوانین مربوط به قرنطینه روش و قانون آریزونا پشتیبانی نمی کند خود را اضطراری اعلام شده است. او ادعا کرد Ducey تا به حال تحت فشار قرار دادند جلوتر و بدون شواهد و مدارک کافی برای اثبات COVID-19 بود فوق العاده کشنده یا خطرناک است.

“می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که COVID-19 در سراسر جهان گسترش یافته و شامل چوب پرچم” McGhee نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده. “وجود دارد نیز می تواند باشد که بدون شک وجود دارد, شدید, گسترده, ترس مسلما مرز ترس و وحشت جمعی و هیستری بیش از این گسترش یابد.”

معترضان و برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره مشابه ساخته شده اند ادعا می کند در هفته های اخیر گفت: Ducey تا به حال پایمال حقوق خود و تماس سفارشات خود را بی دلیل است. یک منتقد حتی ثبت یک دادخواست به زور به یاد بیاورید تلاش بیش فرماندار “بخشنامه خلاف قانون اساسی.”

قاضی: استاندار به حال قدرت به عمل

برف برداشت جدای این بحث ها در تصمیم خود جمعه.

او اشاره کرد که Ducey اقامت-در-خانه, نظم, در, اثر, از طریق حداقل مارس 15, شامل صریح استثنا برای “قانون اساسی حفاظت شده فعالیت های, هوای آزاد, ورزش, مراقبت از اعضای خانواده و یا دوستان دیگر در خوابگاه حضور در محل کار و یا کار داوطلبانه در توابع ضروری در بازدید از خرده فروشان و دیگر فعالیت های ضروری.'”

نظم همچنین آمده است که مردم را نمی خواهد نیاز به ارائه مدرک برای توجیه فعالیت های خود را, او گفت:.

“به حدی شاکی بخواهد به حرکت در خارج از خانه (منظور) می کند مانع او از انجام این کار” برف گفت. “این تنها خواسته او این کار را حداقل شش فوت از هر فرد دیگری به این حد ممکن است.”

برف مخالفت اقامت-در-خانه جهت تشکیل یک قرنطینه برای بسیاری از دلایل.

تحت قانون دولت گفت: یک فرد در قرنطینه “است که به شدت ممنوع از خروج از قرنطینه محل و جز بسیار باریک استثنا نمی تواند دریافت بازدید کننده” — الزامات او گفت: رفتن بسیار بیشتر از Ducey را رهنمود.

برف نیز گفت: فرماندار حق دارد به ورزش “همه پلیس قدرت واگذار شده در دولت توسط قانون اساسی و قوانین این کشور” در مواقع اضطراری و قدرت است که شامل قدرت به صدور موقت قوانین برای محافظت از سلامت عمومی است.

او ادعا McGhee نمی تواند “به طور جدی اختلاف است که سازمان در سراسر جهان و در داخل ایالات متحده اعلام کرده اند که COVID-19 ارائه اضطراری برای بهداشت عمومی.”

McGhee: حاکم ‘عادلانه’ اما نمی تواند حرف آخر

رسیده شب جمعه McGhee گفت که او فکر برف را از نظر “عادلانه” و مستدل.

“من انتظار ندارم که قاضی برف و یا هر قاضی که برای ماده به قانون را نادیده گرفت و وارد حاکم است که پشتیبانی نمی,” او گفت:. “منظور من به نام چند استدلال که من موفق به بالا بردن درستی است.”

سمت تلنگر: McGhee گفت: سفارش به او یک نقشه راه برای reframing خود استدلال که او قصد دارد برای انجام این کار در یک شکایت جدید.

او گفت: احساس نیاز به فشار رو به جلو به دلیل مشهور شده است “حاضر به steamroll حقوق اساسی (او) از تشکیل” در هنگام COVID-19 تنها مخاطره آمیز برای برخی از گروه های آسیب پذیر.

“پوچ” او گفت:.

افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای در واقع به نظر می رسد بیشتر در معرض COVID-19. اما بسیاری از جوان با افراد سالم نیز بیمار در برخی موارد ضرب.

McGhee گفت: او با هدف به پرونده شکایت جدید در روز دوشنبه چهار روز قبل از اقامت در خانه سفارش مجموعه به اتمام می رسد.

Ducey در حال حاضر کاهش تا

با وجود حمایت هر دو حزب برای COVID-19 مربوط به محدودیت در میان Arizonans, Ducey به نظر می رسد به طور فزاینده ای تحت تأثیر کسانی که می خواهند گسترده تر و سریع تر بازگشایی.

برای مثال در مارس 29 کنفرانس مطبوعاتی وی با بیان بیم و هراس در مورد کسب و کار از سرگیری عملیات بیش از حد به زودی و هشدار داد که کسب و کار در تلاش برای باز کردن بدون مجوز می تواند به صورت جریمه و زندان هم. پنج روز بعد — پس از تماس های بسیاری از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره — او اعلام شتاب بازگشایی برنامه.

Ducey گفت: آرایشگری و سالن می تواند رزومه مو, ناخن, اپیلاسیون و سایر خدمات با تعیین وقت قبلی جمعه اگر آنها اجرا اضافی اقدامات ایمنی به عنوان مثال رستوران ها و کافی شاپ ها می تواند بازگشایی دوشنبه. او در حال حاضر خرده فروشان مجاز به بازگشایی برای فرد فروش و بیمارستان ها برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو.

فرماندار مطمئن عمومی خود را تهاجمی تر بازگشایی برنامه امن بود گفت قوی تر داده های جمع آوری شده پس از یک “تست حمله رعد اسا” در آخر هفته گذشته نشان داد نزولی مدار در بسیاری از COVID-19-شاخص های اقتصادی

اما کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که اطلاعات او تکیه بیش از حد تیره به نمایش پایدار در سراسر-هیئت مدیره کاهش شيوع COVID-19 در آریزونا.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de