قاضی فدرال رد تنهاست اعتقاد راسخ در برابر آریزونا مرز کمک داوطلب اسکات وارن

توسان — یک قاضی فدرال است را رد کرد و یک شارژ باقی مانده در برابر اسکات وارن های بشردوستانه کمک های اولیه داوطلب به جرم رانندگی در محدود جاده به عنوان او کاهش یافته است آب و مواد غذایی به مهاجران در محافظت آریزونا کویر بیابان.

ایالات متحده منطقه قاضی Raner Collins پیدا کرده بود Warren دیرین داوطلب با کمک گروه بیشتر مرگ و میر گناه در ماه نوامبر به اتهام تخطی از قانون در همان روز که یک توسان منصفه تبرئه او از جرم پناه دادن به اتهامات عنوان شده علیه.

کالینز اعطا حرکت از ایالات متحده دادستان به رد اتهام در روز پنج شنبه.

این اعتقاد که در حال حاضر خالی به وجود آمد از یک ماه ژوئن 2017 حادثه که در آن یک پارک رنجر در Cabeza پریتا ملی پناهگاه حیات وحش مواجه وارن و دیگر هیچ مرگ و میر بیشتر داوطلبان در یک محدود جاده ها است. ایالات متحده دادستان فشرده اتهامات علیه وارن و هشت نفر دیگر داوطلب انجام کار مشابه در پناه.

گرگ Kuykendall وارن را وکیل تعجب که چرا باراک اوباما در آریزونا motioned به رد اتهامات اواخر روز چهارشنبه تنها چند ساعت قبل از صدور حکم.

“این مورد رفته از دو سال و نیم و از آن به پایان رسید با دولت پرتاب در حوله در آخرین ثانیه” Kuykendall به خبرنگاران گفت: در خارج از توسان فدرال دادگاه پس از مختصر شنبه شنوایی. “چرا هر یک از ما مالیات دهندگان باید برای پرداخت این نوع از نمایندگی حقوقی است که یک سوال منطقی.”

Kuykendall تلاش برای به دست آوردن کالینز به سوال دادستان فدرال در مورد اینکه چرا آنها تصمیم به رد این اتهامات در آستانه صدور حکم و قبل از آن و نه در این مورد. اما قاضی با رد adjourning این جلسه پس از حدود پنج دقیقه.

در مصاحبه با آریزونا جمهوری در روز پنج شنبه, Michael Bailey ایالات متحده وکیل برای آریزونا گفت: تصمیم به رد اتهامات علیه وارن شد بر اساس قوام.

“من می خواهم به مطمئن شوید که ما در حال به طور مداوم و یکنواخت اجرای این خرده جرائم مربوط به جنبش در سراسر سرزمین های فدرال و ما می خواهیم به سازگار و عادلانه حرکت رو به جلو” بیلی گفت. “و که ممکن است در آینده محاکمه خاطی جرائم.”

بیلی اضافه شده است که دفتر خود را در تصمیم گیری باید به عنوان کاغذ سفید را برای هر کسی که به نافرمانی از قوانین در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک.

“من نمی خواهم به آن را روشن است که این گروه ها باید از قانون پیروی حتی زمانی که آنها در حال ارائه درست کمک های انسان دوستانه” بیلی گفت. “و البته ما متعهد به شدید و تعقیب قانونی کسانی که می خواهند برای کمک به مهاجران فرار از تشخیص اجرای قانون حتی زمانی که خود ادعا — من می گویند فریبنده ادعا می کنند که این کمک های بشردوستانه.”

رشته حقوقی پیروزی برای داوطلبان

دادگاه تحولات در روز پنج شنبه هستند که در رشته های قانونی برای پیروزی های بیشتر مرگ و میر و در عین حال یکی دیگر از ضربه به دادستان ایالات متحده که به دنبال سرکوب این نوع فعالیت در امتداد آریزونا و مکزیک مرز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

این گروه ادعا کرده است بیش از 40 حقوقی پیروزی در 18 سال گذشته.

نه تعقیب در برابر هیچ مرگ و میر بیشتر داوطلبان پس از 2017 — از جمله وارن تبرئه در اتهام جنایت — چهار نفر از داوطلبان یک معامله با دادستان در ماه مارس گذشته موافقت خود را برای پرداخت جریمه های مدنی در ازای رها کردن اتهامات عنوان شده علیه.

در اوایل این ماه در ایالات متحده در منطقه قاضی رزماری مارکز لغو دادرس قاضی محکومیت چهار نفر باقی مانده داوطلبان با استناد به خود را “صادقانه اعتقادات مذهبی.”

دفاع استراتژی برای همه نه داوطلب محور تا حد زیادی در مفهوم آزادی مذهبی و ادعا تحت مرمت آزادی مذهبی عمل می کنند که باورهای مذهبی شان آنها را مجبور به انجام وظایف خود کمک های بشردوستانه کار همراه آریزونا و مکزیک کویر.

هزاران نفر از مهاجران کشته شده در صحرا را در طول سال. این Pima County دفتر معاینات پزشکی ثبت شده کشف 162 انسان باقی می ماند و در امتداد جنوب آریزونا در سال 2019. از کسانی 57 در بر داشت Cabeza پریتا زمین راهرو با توجه به نقشه های آنلاین موفق با کمک گروه انسانی مرزها با استفاده از داده ها از معاینات پزشکی.

پیج Corich-Kleim داوطلب با مرگ و میر بیشتر گفت: بسیاری از داوطلبان منصرف از رها کردن آب در طول این سایت در صحرای آریزونا در حالی که این موارد بودند کاونتی در دادگاه. اما دیگران ادامه کار.

“ما شده است بسیار شفاف با داوطلبان ما در مورد پتانسیل برای پیگرد قانونی و اتهامات آمده است,” او گفت:. “اما ما نمی گفت: مردم به آب را در این منطقه فقط چون ما می دانیم که بسیاری از مردم احساس می کنید واقعا به شدت و درک آنچه در آن معنی به آب را در یک منطقه به معنای واقعی کلمه به نام” دنباله از مرگ است.'”

برخی از مسائل حقوقی هنوز در انتظار

با وجود موفقیت در دادگاه حداقل چهار هیچ مرگ و میر بیشتر داوطلبان هنوز هم برخی از درجه ای از عدم اطمینان در مورد موارد خود را.

بیلی ایالات متحده وکیل گفت: آنها تجزیه و تحلیل مارکز تصمیم واژگون محکومیت چهار زنانی که کاهش یافته است آب و مواد غذایی به مهاجران در Cabeza پریتا در ماه اوت سال 2017.

“ما هنوز در حال ارزیابی این که آیا ما می خواهیم به یک تجدید نظر شود. من قطعا مخالف با آن, حکم,” او گفت:.

دادرس قاضی بود و در ابتدا به اعدام محکوم و این چهار زن — ناتالی هافمن اونا هولکوم مادلین Huse و زاچیلا Orozco-مک کورمیک — در ژانویه 2019. مارکز معکوس که تصمیم گیری در ماه فوریه است.

باید درخواست تجدید نظر دادستان منطقه تصمیم قاضی پرونده را به 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر.

“من امیدوارم که هیچ مرگ و میر بیشتر است که نمی تواند هدف دیگر هیچ” Kuykendall گفت.

هر گونه اخبار راهنمایی و یا ایده در مورد آمریکا و مکزیک, مرز ؟ رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @RafaelCarranza.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>