یک قاضی فدرال با صدور یک دستور در شب جمعه برابر یک مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دولت برای اعمال سختگیرانه تر کار مورد نیاز برای مواد غذایی تمبر برنامه.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه بریل هاول به نام قانون تغییر هوس باز خودسرانه و به احتمال زیاد غیر قانونی با توجه به NPR.

“به خصوص در حال حاضر به عنوان یک جهانی همه گیر به شمار گسترده خطرات بهداشتی تضمین است که مقامات دولتی در هر دو فدرال و ایالتی سطوح باید انعطاف پذیری لازم برای رسیدگی به نیازهای تغذیه ای از ساکنان و اطمینان از رفاه خود را از طریق برنامه هایی مانند ضربه محکم و ناگهانی ضروری است,” او نوشت: در تصمیم دادگاه در هر گزارش.

این طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) تغییر را به اثر در تاریخ 1 آوریل.

وزارت کشاورزی اعلام کرد که تغییر حکومت در ماه دسامبر را که مورد نیاز سفت بزرگسالان بدون کودکان برای کار حداقل 20 ساعت در هفته به منظور واجد شرایط برای ضربه محکم و ناگهانی مزایای سه ماه گذشته است. همچنین این تغییر را محدود متحده توانایی به چشم پوشیدن از آن مورد نیاز با توجه به شرایط اقتصادی. دستور حفظ انعطاف پذیری که با توجه به گزارش.

“این یک پیروزی بزرگ برای کشور ما آسیب پذیر ترین ساکنان که تکیه بر ضربه محکم و ناگهانی به خوردن” سی دادستان کل کارل A. رکین در بیانیه ای گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون را به صدها نفر از هزاران نفر از مردم که می تواند کار پیدا کند از جمله 13,000 ساکنان منطقه به گرسنه. که می توانست فاجعه بار در میان ما جاری اضطراری برای بهداشت عمومی.”

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز مکرر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مبارز افزود: در بیانیه ای در هر NPR:

“در زمان بحران ملی این تصمیم یک پیروزی برای حس مشترک و اساسی بشر نجابت. همانطور که ما خودمان را پیدا کنید در میان همه گیر اثرات این قانون خواهد بود مخرب تر از همیشه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im