قاضی فدرال بلوک بخشی از تنسی ‘ضربان’ سقط جنین قانون

یک قاضی فدرال روز جمعه به طور موقت مسدود شده و قطعات جدید تنسی است که قانون ممنوعیت سقط جنین پس از یک ضربان قلب شناسایی شده است در یک جنین یکی از ونرخ محدودیت های این روش در ایالات متحده است.

تنسی قانونگذاران ماه گذشته تصویب و اندازه گیری آن منع سقط جنین پس از یک جنین ضربان قلب شناسایی شده است در حدود شش هفته است. که اغلب قبل از اینکه یک زن متوجه می شود که او باردار است.

این قانون به قانون امضا شده در جولای 13 توسط فرماندار بیل لی یک جمهوری خواه است.

اما ایالات متحده در منطقه قاضی ویلیام کمپبل جونیور نوشت: در او حاکم است که شاکیان که به چالش کشیده دو خاص previsions از قانون تا به حال نشان داده “یک احتمال قوی از موفقیت” است که آنها می تواند نشان می دهد بخش هایی از آن را خلاف قانون اساسی.

کمپبل همچنین نوشت که این اقدام را “بلافاصله تاثیر بسیاری از بیماران در تنسی که به دنبال previability سقط جنین.”

تنسی قانون بخشی از یک موج مشابه سخت ضد سقط جنین اقدامات تصویب شده توسط حزب جمهوری خواه اکثریت قانونگذاران در تلاش به موقع دیوان عالی ایالات متحده برای سرنگونی Roe v. Wade مهم سال 1973 مورد است که تضمین می کند یک زن در قانون اساسی حق سقط جنین.

در دو سال گذشته فدرال قضات باید زده “ضربان قلب جنين” قوانین ممنوعیت سقط جنین پس از شش هفته در چندین ایالت در زمینه آنها خلاف قانون اساسی است.

تنسی قانون باعث می شود آن را یک جنایت برای ارائه دهندگان خدمات سلامت به انجام سقط جنین پس از شش هفته. آن را می سازد استثنا برای صرفه جویی در زندگی سقط جنین انجام شده قبل از شش هفته اما نمی معاف موارد تجاوز به عنف یا زنای با محارم.

سقط جنین یکی از مهمترین پلاریزه مسائل آمریکا در جامعه است. مخالفان استناد به باورهای مذهبی در مورد حرمت از زندگی سقط جنین فعالان حقوق زن می گویند محدودیت غارت زنان و کنترل بر بدن خود و آتی.

مشترک طرح دعوی در دادگاه است که کمپبل حکومت واصل شد به نمایندگی از سقط جنین ارائه دهندگان خدمات توسط مرکز باروری, حقوق اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا برنامه ریزی والدین فدراسیون آمریکا و ACLU of Tennessee.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account