دولت فدرال به انتشار اسامی برخی از خانه های پرستاری با کروناویروس — اطلاعات آریزونا حاضر به ارائه

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و بارها حاضر به افشای نام خانه سالمندان با شیوع کروناویروس گفت: اطلاعات محرمانه است.

اما یک یادداشت از آژانس فدرال که نظارت خانه های پرستاری گفت: توافق نهایی قانون صادر می شود جمعه نیاز به خانه های سالمندان به گزارش COVID-19 موارد و مرگ و میر هفتگی و فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات در نظر دارد به ارسال نام و داده ها بر روی وب سایت خود را.

نظرات و انتقادات و پیشنهادات در نظر گرفته خواهد شد قبل از نهایی قانون به تصویب رسید و پس از آن ممکن است داده ها در نظر گرفته شده برای انتشار عمومی می تواند تغییر کند. اما آژانس یادداشت ارسالی شنبه گفت: در نظر دارد برای اطلاعات عمومی.

“نیاز است که یک گام به سوی بسیار مورد نیاز شفافیت اما ما به شدت اصرار کنگره نیاز به انتشار عمومی در یک صورت روزانه از نام و از امکانات مراقبت های مسکونی با تایید COVID-19 موارد در میان ساکنان و کارکنان” Dana Marie کندی دولت مدیر AARP آریزونا در بیانیه ای گفت.

این گروه از سوی دولت برای ارائه اطلاعات بیشتر به خانه سالمندان شده اند ویران شده توسط COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

آسوشیتد پرس گزارش کرده است بیش از 11 ، 000 مرگ و میر در سراسر کشور فقط در دو ماه. ایالت ارقام در آریزونا آن را منتشر نکرده اند. اما در Maricopa شهرستان به تنهایی و مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات حساب برای دو سوم از شهرستان نزدیک به 200 COVID-19 مرگ و میر. تعدادی از عفونت در میان ساکنان و کارکنان روزانه رشد می کند.

فدرال یادداشت گفت که گزارش COVID-19 داده ها محافظت از سلامت و ایمنی آسیب پذیر ساکنان خانه سالمندان کارکنان که مراقبت از آنها و عموم مردم.

این یادداشت می گوید: این سازمان پیش بینی ارسال آمار هفتگی — از جمله تسهیلات اسامی تعدادی از COVID-19 مشکوک و تایید موارد و مرگ و میر — تا پایان مارس در اینترنت در data.cms.gov.

خانه های سالمندان باید تا مارس 17 به شروع گزارش داده است اگر دو هفته مهلت قبل از افزایش جریمه و پا زدن در.

این یادداشت نشان می دهد که خانه های پرستاری لازم نیست برای گزارش هر گونه COVID-19 موارد از قبل از 8 مه. اما مقامات فدرال در حال تشویق آنها به گزارش مسن موارد و مرگ و میر برای کمک به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از ارزیابی و نظارت بر بار است که این بیماری همه گیر قرار داده شده است در خانه های سالمندان.

خانه های پرستاری نیز نیاز به اطلاع همه ساکنان و خانواده خود را از COVID-19 شیوع بیماری در این مرکز با 5 p. m. روز کسب و کار بعدی — و نه فقط افرادی که دارای تست مثبت است. خانه سالمندان مدیران می توانند با استفاده از ایمیل و وب سایت و/یا ضبط پیام های تلفنی. فردی در تماس تلفنی به خانواده ها نمی رود و یا مورد نیاز است.

آریزونا در حدود 150 خانه های سالمندان تحت فدرال مدیکر و مدیکید که مورد نیاز خواهد بود به گزارش تحت قانون جدید. اما زندگی کمک مراکز نمی خواهد چرا که آنها تحت نظارت فدرال برنامه.

برایان لی مدیر اجرایی انجمن حمایت از خانواده ها برای مراقبت بهتر گفت: فدرال برنامه ریزی برای انتشار پرستاری صفحه اصلی اطلاعات در معرض آریزونا موضع امتناع از انتشار داده ها برای “canard که در آن است.”

“این استدلال در تمام طول شده است ساختگی” او گفت:. “همه ما می دانستیم که آن را نمی خواهد از آب نگه دارید هنگامی که آن را به آن آمد.”

لی گفت جدید شفافیت اقدامات یک پیروزی کوچک برای ساکنان خانه سالمندان و خانواده های آنان است. اما او با اشاره به این هیچ کاری نمی کند برای ساکنان کمک امکانات زندگی و خانواده خود را.

آریزونا است که در میان اقلیت متحده که منتشر نشده نام از خانه های پرستاری در بیماری همه گیر. ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات نشان داده است که 32 ایالت و ناحیه کلمبیا منتشر کرده اند یا نسبی یا کامل از لیست امکانات با COVID-19 موارد است. هجده ایالت از جمله آریزونا, آلاباما, تگزاس و پنسیلوانیا — منتشر نشده مرکز نام.

یک گروه از رسانه های خبری از جمله آریزونا جمهوری واصل طرح دعوی در دادگاه در تاریخ 5 مه در Maricopa County Superior Court بیش از دولت امتناع از انتشار اطلاعات است.

آریزونا بزرگترین گروه حمایت برای خانه های سالمندان آریزونا مراقبت های بهداشتی انجمن خنثی است در مورد دولت تصمیم به نگه داشتن خانه سالمندان در سطح COVID-19 اطلاعات خصوصی گفت: David Voepel مدیر اجرایی.

خانه های پرستاری در حال حاضر باید گزارش تعداد زیادی از اطلاعات به دولت با تغییر مهلت. هر چند امکانات در حال “آماده سازی” برای دیدار با نیازهای جدید او گفت: این امر صرفه جویی در وقت اگر آنها می تواند گزارش COVID-19 اطلاعات را به یک منبع اصلی. آنها در حال حاضر شده است گزارش داده است به دولت و شهرستان دولت خواهد شد و در حال حاضر به طور جداگانه اند به گزارش فدرال.

“ما کمی زمان فشرده و پایین بر روی نیروی انسانی,” او گفت:.

او گفت: یک اشکال به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد جدید شیوع کروناویروس در فرد خانه سالمندان است که رسانه های خبری اردوهای خارج و تلاش می کند به صحبت کردن با هر کسی که پیاده روی در داخل و خارج.

اما او فکر نمی کند که این اطلاعات در نهایت صدمه زدن به کسب و کار.

“این ممکن است به آنها صدمه دیده است در حال حاضر. اما آن را نمی خواهد به هفته ، ماه و یا سال از در حال حاضر,” او گفت:. “آن را نمی خواهد تفاوت از آنجا که هر کس باید COVID.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de