دولت فدرال به ایالت آریزونا $500K برای مبارزه با کروناویروس

دولت فدرال قصد دارد به $500,000 در تامین بودجه اولیه به آریزونا برای حمایت از دولت در واکنش به شیوع کروناویروس.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی از طریق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, اعلام کرد این اقدام در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه.

“دولت و دولت های محلی در ستون فقرات ما بهداشت عمومی سیستم” HHS وزیر الکس آذر گفت: در بیانیه گنجانده شده در این نسخه. “آنها شده اند ضروری است همکاران در کار مداوم برای مهار و کاهش گسترش COVID-19 در ایالات متحده است.”

آذر گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “اقدام سریع” برای ارائه به دولت و دولت های محلی با منابع لازم و پشتیبانی برای مبارزه با گسترش ویروس.

دفعات بازدید: آخرین: کروناویروس در آریزونا: به روز رسانی در سفر و ایمنی بیشتر

CDC مدیر رابرت Redfield گفت: این مرکز متعهد به همکاری با دولت های محلی و قبیله ای و منطقه ای بهداشت عمومی ادارات برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس که از پنج شنبه تا به حال به کشته شدن 11 نفر در ایالات متحده است.

آریزونا مقامات روز سه شنبه اعلام کرد که یک فرد دوم در وزارت امور خارجه آزمایش مثبت برای ویروس.

که مورد ذکر شده بود به عنوان “presumptive مثبت” به این معنی که نتایج در انتظار تایید توسط CDC.

بیمار Maricopa شهرستان در 20s خود. او در بیمارستان بستری است و دوره نقاهت در خانه با توجه به روز سه شنبه از آزادی مطبوعات توسط Maricopa County وزارت بهداشت.

این مرد تا به حال تماس با یک فرد که تست مثبت پس از سفر به یک منطقه خارج آریزونا که در آن ویروس در حال گسترش شهرستان خبر داد.

شده است وجود دارد یک مورد تایید شده از coronavirus در آریزونا که درگیر یک مرد را در 20s خود را که بخشی از دانشگاه ایالتی آریزونا جامعه است.

او سفر کرده بود در ووهان چین قبل از تشخیص خود را در Maricopa شهرستان و منتشر شد و از انزوا در فوریه 26 روز پس از دریافت تشخیص است.

چهارشنبه مطبوعاتی افزود که CDC خواهد جایزه اولیه 25 میلیون دلار تعاونی توافق متحده و محلی در حوزه های قضایی که “برن بزرگترین بار از پاسخ و آمادگی فعالیت تا به امروز است.”

کسانی که جایزه داده خواهد شد به حوزه های قضایی نیاز به کمک فوری برای چیزهایی مانند نظارت بر مسافران, مدیریت داده ها, تجهیزات آزمایشگاه, لوازم, نیروی انسانی, حمل و نقل, کنترل عفونت و افزایش نیروی انسانی.

“هنگامی که مکمل بودجه ارائه شده است پشتیبانی ارائه خواهد شد برای همه کشورها و حوزه های قضایی محلی برای انواع مهم بهداشت عمومی فعالیت کردند.”

آن را در ادامه می گویند CDC خواهد جایزه اولیه 10 میلیون دلار تفاهمنامه به حوزه های قضایی به “آغاز اجرای coronavirus نظارت در سراسر ایالات متحده در ساختمان های موجود آنفلوانزا فعالیت ها و دیگر سیستم های نظارت.”

که جایزه برای “تعداد محدودی” از حوزه های قضایی در این بیانیه عنوان خوانده شده.

CDC را با استفاده از شبکه های موجود برای رسیدن به دولت و حوزه های قضایی محلی برای دسترسی به منابع مالی است.

به عنوان چهارشنبه و 34 نفر در آریزونا بوده و تست شده برای coronavirus و 27 نفر بودند را رد کرد, با توجه به آریزونا وزارت بهداشت خدمات وب سایت.

پنج نفر هنوز در انتظار نتایج از دوشنبه صبح.

ADHS مدیر کارا مسیح صحبت می کرد صبح روز چهارشنبه با سنا بهداشت و خدمات انسانی کمیته به بحث در مورد شیوع.

هنگامی که در مورد خواسته کارفرمایان رسیدگی به مرخصی استعلاجی در پرتو این ویروس گسترش مسیح گفت که این گروه تشویق کارفرمایان به ایجاد “انعطاف پذیر سیاست هایی که نه تنها اجازه می دهد افراد برای ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند اما به ماندن در خانه اگر اعضای خانواده آنها بیمار هستند.”

میزان مرگ و میر در میان گزارش coronavirus بیماران از روز شنبه حدود 3.4 درصد کنون درصد بالاتر از برآورد قبلی این سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

او گفت: ویروس کشنده تر از آنفولانزا که جان ده ها هزار نفر از آمریکایی ها هر سال اما نه به راحتی.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im