تغذیه با هشدار نسبت به ‘قابل توجه’ مالی آسیب پذیری از همه گیر

ایالات متحده فدرال رزرو در جمعه هشدار داد که بخش مالی چهره های “مهم” آسیب پذیری ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کسب و کار و خانواده ها دست و پنجه نرم کردن با شکننده مالی برای آینده قابل پیش بینی.

در آخرین گزارش خود را در ثبات مالی در فدرال ریزرو اعلام کرد که جهانی همه گیر تحمیل جارو خطرات.

در حالی که اعمال سیاست از تغذیه و دیگران را کمک به تقویت اقتصاد و سیستم بانکی است و در برابر اولیه رکود این گزارش هشدار از خطرات عمده اگر همه گیر نشان میدهد طولانی یا شدید تر از پیش بینی.

“این COVID-19 شیوع شمار خطرات شدید برای کسب و کار از تمام اندازه ها و میلیون ها نفر از خانوار” بانک مرکزی گفت: آن را به عنوان فرار کردن یک لیست از نقاط مشکل است که می تواند بوجود می آیند بسته به چه مدت این ویروس همچنان ادامه دارد نگه می دارد و اقتصاد آن ،

این آخرین سیگنال از تغذیه آن است که بازیابی از COVID-19 بحران خواهد بود دشوار است. پس از رکود شروع تغذیه مقامات اشاره کرده اند که با برخی از امداد رسانی است که سیستم مالی بود و نه منبع مشکل فعلی و با کمک برخی از بانک مرکزی تا به حال ادامه داد: عملکرد.

روز جمعه گزارش با اشاره به مالی تاکید می کند که می تواند در ساخت اگر این بحران همچنان ادامه دارد و خانواده ها و کسب و کار همچنان محروم از حقوق و دستمزد و درآمد.

در هیچ یک از صندوق های تامینی به بانک های بزرگ برای خانواده ها خواهد بود مصون از خطر آنها ممکن است به طور پیش فرض در بدهی مجبور به فروش دارایی تا پایان در ورشکستگی و یا دیدن ارزش دارایی رسید.

آن را نمی خواهد اتفاق می افتد فردا در این گزارش اشاره کرد که اقدامات انجام شده برای تقویت سیستم مالی پس از آخرین بحران ایجاد بافر که در کنار اورژانس اقدامات انجام شده توسط بانک فدرال باید اجتناب شود بدترین.

“پرقدرت مداخلات زود هنگام شده اند موثر در حل و فصل نقدینگی تنش” تغذیه فرماندار Lael Brainard گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

اما او همچنین یک کلید نگرانی در بانک مرکزی: که آنچه ممکن است شروع به عنوان یک بحران نقدی می تواند مارپیچی به چیزی بدتر است. در میان بسیار مدیون کسب و کار, او گفت:, “ما خواهد شد و نظارت از نزدیک برای پرداخت بدهی تنش…که می تواند به افزایش دیگر Covid همه گیر همچنان ادامه دارد.”

چند اگر هر بخش از اقتصاد امن هستند. فدرال رزرو اشاره کرد به عنوان مثال که هر دو ساختمان های اداری تجاری و زمین های کشاورزی برگزار شد بالا ارزیابی نسبت به درآمد تولید شده احتمالا تنظیم صحنه برای کاهش قیمت. که می تواند به معنای استرس برای صاحبان املاک است که قرض گرفته شده در برابر اموال خود را و یا موسسات مالی که وام.

“بخش مالی آسیب پذیری هستند به احتمال زیاد به طور قابل توجهی در کوتاه مدت” فدرال رزرو گفت. “گونه های در خانواده و کسب و کار ترازنامه از اقتصادی و شوک های مالی از ماه مارس احتمال ایجاد fragilities که در گذشته برای برخی از زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de