تغذیه به بحث Dimming چشم انداز به عنوان ویروس موج کمک مالی آویزان

برای فدرال رزرو مقامات برای بسیاری دیگر آن بوده است شش هفته.

شکست در مبارزه با کروناویروس را فشار تغذیه صندلی جروم پاول به تقویت خود را حامی کاهش نرخ بهره پیام این هفته که نرخ بهره ماندن نزدیک به صفر برای مدتی طولانی. گفت: سیاست گذاران احتمالا اتخاذ یک تغییر در استراتژی در جولای 28-29 جلسه حتی به عنوان آنها چگونه بررسی چشم انداز تغییر کرده است.

زمانی که بانک مرکزی ایالات متحده را بالا سیاستگذاری بدن آخرین ملاقات در اوایل ماه ژوئن در این کشور روزانه تعداد جدید کروناویروس موارد تا به حال ثابت با ایالات نیویورک و نیوجرسی ورود به سیستم کاهش می یابد و دیگران مانند تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا و در عین حال برای دیدن این موج که مبتلا آنها را پس از.

حتی پس از, چشم انداز اقتصاد پاول و همکارانش ارائه شده به مردم بود و ترسناک. قوی پیش بینی شده دوباره بجای اول برگشتن در سه ماهه سوم نمی تواند در هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی برای آوردن نرخ بیکاری به پایین از رکود سطوح برای سال آمده است.

در حال حاضر ایالات متحده در درک احیا شیوع حتی قوی در سه ماهه سوم دوباره بجای اول برگشتن در شک و تردید. فرکانس بالا-شاخص های اقتصادی-با اشاره به رکود خواهد شد که تنها در خدمت به تقویت کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو را حامی کاهش نرخ بهره راهنمایی هنگامی که آن را در دیدار دیگر این هفته است.

حرکت Sapped

“ما تا به حال یک مقدار مناسب و معقول از شتاب رفتن به سه ماهه سوم و بسیاری از این حرکت شده است sapped گفت:” تام Porcelli ارشد ایالات متحده اقتصاددان در بازارهای سرمایه RBC در نیویورک است. “شما می توانید ببینید کاهش حق به عنوان مورد شمارش واقعا شروع به افزایش و تغذیه است برای رفتن به آگاه از آنچه اتفاق افتاده است.”

بانک مرکزی با بانکداران باید در درجه اول تعمق است که در ماه های اخیر با توجه به سوابق خود در ماه های آوریل و ژوئن سیاست جلسات.

اول این است که آیا اقتصاد را به تدریج بهبود می یابند در طول بقیه سال 2020 از تیز انقباض در سه ماهه دوم و یا اینکه موج دوم شیوع کروناویروس بعد از آن در سال را که تک به تک بر روی یخ. تغذیه کارکنان اقتصاددانان بوده است ارائه مشاوره به سياستگذاران است که با توجه به خارق العاده از عدم قطعیت هر دو سناریو بودند به همان اندازه محتمل است.

که سوال بزرگ از loomed بیش از دوم منظور از کسب و کار است که چگونه تغذیه می توانید مطمئن شوید که آن را نمی کند تکرار اشتباه برداشت حمایت نرخ بهره پایین ارائه اقتصاد قبل از آن به آن congressionally موظف اهداف اشتغال کامل و ثبات قیمت ها.

تغذیه ناظران انتظار دارند سیاستگذاران به ادامه بحث استراتژی در این هفته جلسه و حل و فصل در یک رویکرد جدید در گردهمایی بعدی در ماه سپتامبر است که در آن آنها خواهد تعهد به نگه داشتن بانک مرکزی نرخ بهره که در آن است در حال حاضر نزدیک به صفر تا خاصی آستانه تورم و بیکاری برآورده شده است.

رو به جلو هدایت

امید است که چنین یک پیام قوی از فدرال رزرو در مورد اهداف خود را خواهد نگه داشتن درب ظرف را در دراز مدت نرخ بهره برای آینده قابل پیش بینی پرورش آسان قرض گرفتن شرایط در بازارهای مالی و به نوبه خود قوی تر رشد اقتصادی است.

اما تمدید رکود در هفته های اخیر به معنی سیاست گذاران باید برخی از زمان به کار استراتژی در جزئیات به خاطر “هیچ کس فکر می کند برای یک ثانیه” است که افزایش نرخ در جدول در هر زمان به زودی Porcelli گفت.

پاول رفت و تا آنجا که می گویند در ماه ژوئن که تغذیه نیست “حتی فکر کردن در مورد فکر کردن در مورد” افزایش نرخ.

مهم تر برای اقتصاد در این مقطع تصمیم قانونگذاران در کنگره را در مورد یکی دیگر از مالی بسته امداد برای خانواده ها و کسب و کار — در بالای حدود 3 تریلیون دلار در کمک های که مجاز تا کنون-که در حال حاضر در حال بحث و انتظار می رود نهایی در اوایل ماه اوت.

سرنوشت افزایش مزایای بیمه بیکاری که بخشی از بسته بندی کنگره به تصویب رسید در ماه مارس و بحرانی شده است برای نگه داشتن رشد در درآمد ثابت از آن است که در بالای دستور کار است.

نه چندان دور پشت است برای کمک به دولت های ایالتی و محلی که دیده می شود درآمدهای مالیاتی شیرجه رفتن در میان همه گیر و به عنوان نتیجه مجبور شدند به اخراج حدود 1.5 میلیون نفر از کارگران در سه ماهه دوم.

حزبی بحث

پاول و سایر مقامات رسمی بارها و بارها بر اهمیت هزینه های دولت برای گرفتن اقتصاد از طریق همه گیر دست نخورده در حالی که اجتناب از wading را به یک حزبی بحث بر پارامترهای کمک. آنها احتمالا درایو نقطه خانه دوباره در این هفته با توجه به نیل Dutta سر از اقتصاد در رنسانس کلان تحقیقاتی در نیویورک است.

“این یک راه برای پاول به بحث در مورد آن: ‘ما می توانیم در مقابله با این مسائل از نقدینگی بازار, عملکرد, کمک به سهولت شرایط مالی و چیزهایی مانند آن. اما مسائل مربوط به پرداخت بدهی و رشد اقتصادی و بهداشت عمومی آن دسته از مسائل هستند که باید به آنها رسیدگی شود با سیاست های مالی'” Dutta گفت.

“او می تواند می گویند چیزی شبیه” از آنجا که دولت های ایالتی و محلی هستند و در خط مقدم این, آنها باید به طور خاص برای پشتیبانی از'” Dutta اضافه شده است. “که به نظر من یک راه به آن می گویند نیست که سر و صدا بیش از حد بسیاری از قفس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de