تغذیه طول می کشد اضطراری گام به بریده بریده نرخ و سهولت بانک قوانین

واشنگتن — رئیس فدرال رزرو در زمان اقدام اضطراری یکشنبه برای کمک به اقتصاد مقاومت در برابر coronavirus با کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر و گفت: آن را خواهد خرید 700 میلیارد دلار در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن.

بانک فدرال تعجب اطلاعیه نشانه آن است که نگرانی از شیوع ویروسی را کاهش رشد اقتصادی در ماه های آینده و آن را آماده به انجام هر آنچه در آن می تواند مقابله با خطرات. آن را قطع کلید آن رای توسط یک درصد نقطه به یک محدوده بین صفر تا 0.25% و گفت: این امر نگه داشتن آن وجود دارد تا زمانی که آن را احساس می کند اعتماد به نفس است که اقتصاد می تواند زنده ماندن ناگهانی در نزدیکی-خاموش کردن فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده است.

بانک مرکزی به خرید 500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. این تلاشی است برای صاف کردن بیش از بازار اختلال را ساخته اند که آن را سخت را برای بانک ها و سرمایه گذاران بزرگ به فروش اوراق و همچنین به نگه داشتن طولانی مدت نرخ استقراض با نرخ پایین. این اختلال در خزانه به بازار فرستاده عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش در هفته گذشته یک حرکت غیر عادی است که تهدید به فشار هزینه های استقراض برای وام های مسکن و کارت های اعتباری بالاتر است.

تمام گفته تغذیه عظیم پاسخ در نظر گرفته شده است برای حفظ بازارهای مالی عملکرد و اعطای وام جریان به کسب و کار و مصرف کنندگان است. در غیر این صورت به عنوان درآمد خشک بی شماری برای کسب و کارهای کوچک است که به طور ناگهانی از دست داده و مشتریان آن کارفرمایان می تواند مجبور به اخراج کارگران و یا حتی به دنبال حفاظت از ورشکستگی.

“این یک break-the-شیشه ای لحظه” برای تغذیه گفت: علامت زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. “آنها در حال پرتاب همه چیز را رو در این. احساس من این است که آنها باید عصبی در مورد سیستم اعتباری هنوز به درستی کار. آنها در حال تلاش برای تقویت اعتماد به نفس.”

توسط شدت کاهش آن معیار در کوتاه مدت نرخ بهره به نزدیک صفر و پمپاژ صدها میلیارد دلار به سیستم مالی بانک فدرال حرکت جمعه به یاد می آورد اقدام اضطراری در آن زمان در اوج بحران مالی است. شروع در سال 2008 فدرال رزرو کاهش نرخ کلیدی بهره را نزدیک به صفر نگه داشته و آن را در آنجا به مدت هفت سال. بانک مرکزی در حال حاضر بازگشت که رای-که تحت تاثیر بسیاری از مصرف کننده و وام کسب و کار — به آن رکورد در سطح پایین.

برخی از بانک فدرال مراحل جدید در نظر گرفته شده برای رایگان کردن پول برای بانک ها به قرض دادن. به عنوان کسب و کار در سراسر کشور خود را ببینید درآمد رسید به عنوان مصرف کنندگان در خانه بمانند آنها را به دنبال وام های کوتاه مدت برای حفظ خود رسید. این تغذیه گفت: از آن کاهش یافته است و طبیعی آن نیاز است که بانک نگه نقدی برابر با 10 درصد از سپرده مشتریان اجازه می دهد بانک ها به قرض دادن وجوه آن. همچنین گفت: بانک ها می توانند با استفاده از پول نقد اضافی بافر که تحمیل شده بود پس از بحران مالی 2008 برای اعطای وام.

“فدرال رزرو آماده است تا خود را به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار و در نتیجه ترویج آن حداکثر اشتغال و ثبات قیمت, اهداف” بانک مرکزی گفت: در بیانیه ای اعلام آن اقدام اضطراری.

“آن را تایید می کند که تغذیه می بیند اقتصاد پایین رفتن … بسیار به شدت” به سمت رکود گفت: آدم پوزن, رئيس جمهور از پترسون موسسه بین المللی اقتصاد ،

فدرال رزرو همچنین گفت: این کاهش نرخ بهره در وام دلار در یک اقدام مشترک که از آن گرفته شده با پنج بانک های مرکزی در خارج از کشور. که در نظر گرفته شده است برای اطمینان حاصل شود که بانک های خارجی همچنان به دسترسی به دلار است که قرض دادن آنها به خارج از کشور شرکت.

تمام گفته های تغذیه, اعمال مقدار به رسمیت شناختن است که اقتصاد ایالات متحده چهره آن خطر ناک ترین برهه از زمان رکود اقتصادی به پایان رسید بیش از یک دهه پیش.

هنوز هم با این ویروس باعث گسترش وسیع خاموش کردن فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده فدرال رزرو چهره بسیار دلهره آور است. ابزار آن — در نظر گرفته شده به سهولت قرض گرفتن نرخ تسهیل اعطای وام و افزایش اعتماد به نفس هستند و ایده آل مناسب برای جبران ترس رانده خاموش کردن در خرج و مسافرت.

“ما امیدواریم که فدرال رزرو در مقابل حوادث, نه به ذکر است بانک های مرکزی دیگر, هل اقتصاد در مسیر درست” پوزن گفت. “بلند کردن اجسام سنگین برای محرک و برای جلوگیری از ماندگاری و آسیب های اقتصادی است که باید انجام شود در مالی طرف. که طبیعت از این شوک است.”

پوزن گفت که او به نفع اقداماتی که در خارج از بانک فدرال اجراء مانند ارائه مرخصی استعلاجی و پرداخت هزینه برای قرنطینه کارگران و نورد بیش از بانک وام به کوچک و متوسط کسب و کار ضربه سخت شیوع.

“این است که نمی تواند گلوله سحر و جادو است که موجب صرفه جویی در همه چیز” گفت: تیموتی Duy یک اقتصاددان در دانشگاه اورگان است که به پیروی از تغذیه اما یک سیگنال را می فرستد به کنگره که اقتصاد نیاز اضطراری محرک.

Duy پیش بینی کرد که فدرال رزرو به دنبال خواهد داشت تا با اقدامات بیشتر از جمله احتمالا تغییر آن به نرخ هدف تورم اجازه می دهد تا برای بیشتر محرک و ارائه پشتیبانی بیشتر برای تجاری کاغذ — کوتاه مدت اشاره می کند که شرکت های موضوع برای دیدار با هزینه های.

“من فکر نمی کنم آنها انجام می شود در عین حال” Duy گفت.

Duy گفت: دارایی خرید یک “تلاش برای حفظ بازار از انجماد است.”

در اوایل روز شنبه, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت که هر دو بانک مرکزی و دولت فدرال باید ابزار در اختیار خود را برای حمایت از اقتصاد است.

Mnuchin همچنین گفت که او فکر نمی کنم اقتصاد هنوز در رکود است. اکثر اقتصاددانان به باور رکود اقتصادی است که در حال حاضر در اینجا و یا به زودی خواهد شد.. جی پی مورگان چیس پیش بینی اقتصاد کاهش خواهد یافت 2 ٪ در سه ماهه جاری و 3% در ماه آوریل تا ژوئن چهارم.

“من فکر نمی کنم” Mnuchin گفت: وقتی پرسیده شد که اگر ایالات متحده آمریکا است که در رکود است. “مسئله اصلی این است که چه اقتصادی ابزار ما می رویم به استفاده از به مطمئن شوید که ما از این طریق دریافت کنید.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد مکرر خود را تقاضا کرد که فدرال “دریافت در هیئت مدیره و انجام آنچه آنها باید انجام دهید” بازتاب خود استدلال که معیار ایالات متحده نرخ باید به عنوان کم به عنوان آنها در اروپا و ژاپن که در آن آنها در حال حاضر منفی است. منفی نرخ به طور کلی دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از ناراحتی های اقتصادی و وجود شواهد کمی وجود دارد که آنها کمک به رشد تحریک می کند. تغذیه مقامات نشان داده اند که آنها بعید است به کاهش نرخ بهره به زیر صفر است.

با این ویروس افسرده, سفر, هزینه های, و شرکت های بزرگ سرمایه گذاری و وادار به لغو ورزشی, لیگ, کسب و کار, همایش, اجرای موسیقی و برادوی را نشان می دهد اقتصاددانان به طور فزاینده ای در انتظار اقتصاد کوچک برای حداقل یک یا دو چهارم. شش ماه انقباض را ملاقات غیر رسمی تعریف از رکود است.

دو هفته پیش در یک حرکت فدرال رزرو به دنبال جبران این بیماری را میکشد در اقتصاد توسط برش آن را در کوتاه مدت نرخ یک و نیم درصد آن برای اولین بار میان سیاست جلسات پس از بحران مالی است. آن نرخ بهره است که در حال حاضر در یک محدوده 1 درصد به 1.25%. برخی از تحلیلگران پیش بینی است که فدرال رزرو به کاهش نرخ آن توسط فقط یک نیم یا سه چهارم از یک نقطه در روز چهارشنبه به جای یک نقطه کامل.

اما سیاستگذاران باید تا حد زیادی پذیرفته شده و تحقیقات است که می گوید: پس از آن نرخ بهره نزدیک صفر این امر تولید بیشتر سود اقتصادی به قطع تمام راه را به صفر و نه فقط برای یک ربع یا نیم نقطه بالا. که به دلیل آن طول می کشد زمان برای کاهش نرخ بهره به کار و راه خود را از طریق اقتصاد است. بنابراین اگر یک رکود اقتصادی را تهدید می کند سریعتر عمل موثر تر است.

برخی از توجه روز شنبه به احتمال زیاد خواهد شد در چه مرحله فدرال رزرو طول می کشد برای صاف بیشتر عملکرد بازار اوراق قرضه یک موضوع است که می تواند به نظر می رسد اما باطنی است که در خدمت یک نقش اساسی در عملکرد اقتصاد است. نرخ 10 ساله خزانه داری تحت تاثیر طیف وسیعی از هزینه های استقراض برای کسب و کار و مصرف کنندگان از جمله وام مسکن و نرخ کارت اعتباری. اگر بانک ها و سرمایه گذاران نمی تواند یکپارچه تجاری آن دسته از اوراق بهادار, نرخ استقراض ممکن است افزایش در سراسر اقتصاد است.

“حتی مهم تر از بانک فدرال نرخ برش تابع بازار-آرام بخش تابع” گفت: David Wilcox, یک عضو ارشد در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد و رئیس سابق پژوهش در تغذیه.

بانک مرکزی در زمان یک گام بزرگ در این جهت چهار شنبه, هنگامی که آن را گفت: آن را ارائه 1.5 تریلیون دلار از وام های کوتاه مدت به بانک ها. بانک مرکزی به ارائه پول نقد به بانک های علاقه مند به بازگشت خزانه. وام را بازپرداخت خواهد شد پس از یک یا سه ماه.

که برنامه در پاسخ به نشانه هایی که بازار اوراق قرضه بوده است مختل شود در روزهای اخیر به عنوان بسیاری از معامله گران و بانک ها باید به دنبال خالی کردن مبالغ زیادی از Treasurys اما یافت نشد به اندازه کافی تمایل خریداران. که logjam کاهش قیمت اوراق قرضه و افزایش بازده — مخالف از آنچه به طور معمول اتفاق می افتد زمانی که بازار سهام فرو.

فدرال رزرو نیز هفته گذشته گفت که این امر گسترش آن 60 میلیارد دلار ماهانه به خزانه داری خرید برنامه راه اندازی در پاییز گذشته از فقط در کوتاه مدت صورتحساب به همه سررسید. فدرال رزرو در حال حاضر reinvesting 20 میلیارد دلار از دارایی های وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار به خزانه از همه زمان در نتیجه آوردن مجموع آن خرید به 80 میلیارد دلار.

کسانی که خرید کمک خواهد کرد از بین بردن بانک ها از خزانه آنها می خواهند به فروش می رسانند. برخی از تحلیلگران انتظار دارند که فدرال ریزرو برای گسترش آن در خریدهای گذشته خود از زمان پایان تاریخ از سه ماهه دوم و حتی بسیار افزایش اندازه.

روز چهارشنبه بانک فدرال سیاستگذاران را نیز به روز رسانی پیش بینی های خود را برای اقتصاد و نرخ بهره است. اقتصاددانان در Pimco پیش بینی می کنند که فدرال ریزرو سیاستگذاران را در مجموع جمع و جور کردن خود را برآورد و برای رشد در این سال از 2 درصد به زیر 1.5%. این رقم می تواند سازگار با انقباض اقتصادی در نیمه اول سال به دنبال تیز تک به تک Pimco گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر