تغذیه تکرار تعهد به حفظ نرخ پایین

فدرال رزرو در روز چهارشنبه مجددا تعهد خود را به استفاده از “طیف گسترده ای از ابزار” برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده و نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر برای زمانی که طول می کشد برای بازیابی از خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس گفت: مسیر اقتصاد بستگی دارد به طور قابل توجهی در این دوره از ویروس.

“زیر تیز کاهش فعالیت های اقتصادی و اشتغال را در برداشت تا حدودی در ماه های اخیر اما باقی می ماند و زیر سطح خود را در آغاز سال” بانک مرکزی ایالات متحده سیاستگذاران گفت: در بیانیه صادر شده در پایان آخرین نشست دو روزه برگزار شده بود توسط ویدئو کنفرانس.

همه اعضای فدرال ریزرو سیاست تنظیم کمیته رای به ترک محدوده هدف برای نرخ بهره کوتاه مدت در بین 0% تا 0.25% که در آن شده است از آنجایی مارس 15 وقتی رمان coronavirus بود شروع به ضربه زدن به ملت است.

“کمیته انتظار دارد که برای حفظ این محدوده هدف تا آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت, اهداف” بیانیه ای گفت:. “مسیر اقتصاد بستگی دارد به طور قابل توجهی در این دوره از ویروس.”

تغذیه مقامات بوده است انتظار می رود به صرف برخی از آنها جلسه بحث که آیا و چگونه به تقویت خود را به اصطلاح به جلو هدایت شاید امیدوار کننده خواهد بود وجود دارد هیچ تغییری در نرخ بهره تا زمانی که نرخ های تورم و بیکاری پاسخگویی صریح معیار.

این بیانیه به هیچ اشاره از چنین تغییری که بسیاری از تغذیه تحلیلگران انتظار نمی آمد تا سپتامبر نشست. تغذیه صندلی جروم پاول برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک کنفرانس خبری در 2:30 p. m. EDT (1830 به وقت تهران).

فدرال رزرو همچنین گفت: آن را ادامه خواهد داد به خرید حداقل 120 میلیارد دلار در اوراق و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در هر ماه به ثابت بازارهای مالی است.

فدرال رزرو تمدید آن کم رای نذر یک روز پیش از گزارش دولت انتظار می رود برای نشان دادن یک رکورد 34 درصد افت سالانه اقتصادی خروجی سه ماهه گذشته زمانی که مقامات اعمال مستندات که بسته کسب و کار و نگهداری مردم در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus.

سیاستگذاران بانک مرکزی آمریکا امیدوار بود کسانی که اقدامات کمک خواهد کرد که حاوی ویروس اجازه می دهد اقتصاد برای جستن به عقب به سرعت حتی به عنوان آنها مضطرب بیش از احتمال این که عفونت می تواند resurge و بی پرده بهبود اقتصادی.

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی نورد نزدیک به یک دوجین اعطای وام های جدید و برنامه های اعتباری برای مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. اما فوری چشم انداز بستگی دارد تا حد زیادی در آن عفونت رفتن از اینجا و چقدر بیشتر پشتیبانی مالی قانونگذاران تحویل در عین حال.

پس از آخرین نشست خود در ماه ژوئن این بیماری همه گیر به شدت با میانگین حدود 65,000 موارد جدید شناسایی شده در هر روز حدود سه برابر سرعت از عفونت های جدید در اواسط ماه ژوئن. مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس نیز در حال افزایش است. که باعث فرمانداران از کالیفرنیا به فلوریدا برای تحمیل جدید اقتصادی محدودیت.

رشد کار شده بود به طور غیر منتظره ای قوی در ماه های مه و ژوئن در حال حاضر به نظر می رسد به کاهش باشد. ضریب اطمینان مصرف کننده گرفته شده ،

در همین حال حکومت است که نگهداری می شود میلیون ها نفر از بیکاران آمریکایی ها صرف خواهد شد به شدت افت میکند و در پایان این هفته مگر اینکه کنگره موافق جدید امداد بسته است. جمهوری خواهان در حال تقسیم بر اینکه برای حمایت از $1 تریلیون دلار در هزینه های جدید و دموکرات ها می خواهند یک چهره نزدیک به 3 تریلیون کنگره در حال حاضر متعهد به مبارزه با بحران است.

کسب و کارهای کوچک تكیه بزرگترین اقتصاد جهان نیز به طور فزاینده ای رو به یک نقطه شکستن به عنوان کمک های مالی دولت از اجرا و خشک و پرداخت آمده با توجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im