تغذیه آماده برای کاهش نرخ بهره با وجود شک آنها می توانند ویروس ثابت خرید اینترنتی

فدرال رزرو در حال حاضر آماده برای کاهش نرخ بهره در این ماه حتی اگر آن را به رسمیت می شناسد سیاست های پولی نمی تواند به طور کامل سرپناه یک اقتصاد ایالات متحده به طور فزاینده ای در معرض خطر coronavirus.

رئیس بانک فدرال جروم پاول در را باز کرد به نرخ برش در فدرال ریزرو مارس 17-18 جلسه با صدور نادر بیانیه جمعه متعهد به “عنوان مناسب” برای حمایت از اقتصاد است.

او تحت فشار قرار دادند به ساخت که تضمین توسط دیدنی ضرر و زیان در بازارهای سهام ایالات متحده به عنوان سرمایه گذاران تبدیل ترس است که گسترش ویروس را به طور قابل توجهی آسیب آمریکا و اقتصاد جهانی. معامله گران و یک رشته از وال استریت بانک ها در حال حاضر انتظار می رود که فدرال ریزرو نرخ های پایین تر در ماه های آینده با دیدن امکان اضطراری قطع قبل از بانک مرکزی نشست.

در شک هر چند که چقدر اثر کاهش نرخ را در واقع باید میان بهداشت و درمان اضطراری که تهدید به کاهش عرضه و تقاضا در اقتصاد است. مهم نیست که چه تغذیه می کند, کارخانه نمی تواند بوسیله اسباب گردنده از کالاهای اگر آنها نمی توانند مواد مورد نیاز از خارج از کشور. مصرف کنندگان نیز بعید به صرف اگر ترس به ترک خانه های خود.

اما اعتبار ارزان تر هنوز هم می تواند کمک به درایو یک جهش اقتصادی و بازگرداندن اعتماد به نفس هنگامی که ویروس کنترل می شود. و در حالی که آن را ندارد به تصویر کشیده شده به عنوان مسابقه برای نجات بازار, فدرال رزرو می تواند محدود کردن آسیب از تنگ تر شرایط مالی در اقتصاد است.

“سیاست های پولی قطعا نمی تواند به طور معنی داری تحت تاثیر قرار چگونه این ویروس گسترش می یابد” سابق بانک فدرال فرماندار لورنس مایر گفت. “اما این بدان معنی نیست که شما هیچ چیز. شما هنوز هم انجام آنچه شما می توانید.”

پاول مداخله 90 دقیقه قبل از بازار سهام را در روز جمعه مشخص تیز محوری از پیام قبلی از سیاست گذاران آن بود که راه بیش از حد به زودی برای قضاوت در مورد تاثیر اقتصادی از چین-برن بیماری همه گیر. همچنین به سوال نامیده می شود فدرال رزرو امیدوار است که آن را می تواند نگه سیاست ثابت در سال 2020 پس از برش نرخ سه برابر سال گذشته است.

سهام تار و مار

رانندگی تجدید نظر بدترین هفته برای سهام ایالات متحده پس از بحران مالی 2008.

“آنها نمی می خواهید به ادامه سقوط آزاد” گفت: پیتر هوپر سابق بانک فدرال رسمی است که در حال حاضر جهانی سر از تحقیقات اقتصادی برای Deutsche Bank AG. “آنها می دانند که یکی از چیزهایی است که سیاست های پولی می تواند انجام دهد این است که به خطر دارایی های یک بیت از یک آسانسور است.”

قیمت سهام منعکس تا در پی پاول بیانیه. S&P 500 شاخص به پایان رسید 0.8 درصد کاهش در روز جمعه تجمع پشت در فینال 15 دقیقه از معاملات از ضرر و زیان که در صدر 3 درصد است. برای هفته اول از دست داد 11 درصد است. اما در پی یک سری از نگرانی ویروس-عناوین مرتبط در شنبه سرمایه گذاران در لبه دوباره.

هوپر انتظار فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره یک چهارم درصد در ماه مارس و آوریل. همتایان خود در بانک مرکزی امریکا شرکت پیش بینی نیم-نقطه برش این ماه است. کسانی که در Goldman Sachs Group Inc. دیدن کاهش در مجموع سه چهارم از یک نقطه از طریق ژوئن.

آمریکا اول مرگ و میر از coronavirus یک مرد بود در 50s واشنگتن مقامات بهداشت گفت: در روز شنبه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جلسه توجیهی خبرنگاران در کاخ سفید پس از اخبار خود را تمدید حملات عمومی در بانک مرکزی, و گفت که “درباره زمان” تغذیه عمل مثل یک “رهبر” و کاهش نرخ.

اگر بازار به مسیر ادامه می دهد, بانک مرکزی آمریکا اقتصاددانان گفت: “اورژانس برش” در خارج از بانک فدرال در برنامه های عادی از جلسات نیز ممکن است. آن را انجام داده است که از اکتبر سال 2008.

در تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید و سیاست گذاران در حال تعمق همان imponderables که سرمایه گذاران هستند. اولیه خود فکر کردم که سرایت خواهد بود موجود عمدتا به چین و تاثیر آن بر اقتصاد آمریکا خواهد بود کوچک و زودگذر.

نه اگر اما زمانی که

که فرض بر این بود به سوال پرتاب به عنوان ویروس گسترش از چین به سایر نقاط جهان با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن گفت: یک سوال از اگر اما زمانی که تاثیر آن بر ایالات متحده”ما در حال رفتن به عفونت اینجا و آنجا برای مدتی گفت:” سابق صندوق بین المللی پول اقتصاددان ارشد اولیور بلانچارد که در حال حاضر با پترسون موسسه بین المللی اقتصاد در واشنگتن است. “اقتصادی ممکن است هزینه زیادی است.”

در یک گزارش منتشر شده در جمعه گلدمن ساکس اقتصاددانان رهبری Jan Hatzius گفت: آنها پیش بینی ویروس تحمیل یک “کوتاه مدت جهانی انقباض” در اقتصاد جهان است که توقف کوتاه آشکار رکود است.

چنین نگرانی را نصب بیش از آخر هفته با اخبار شنبه که چینی فعالیت تولید قراردادی به شدت در ماه فوریه با یک مقام رسمی سنج هدف قرار دادن یک رکورد کم است.

عرضه شوک

بلانچارد سوال اینکه چقدر خوب فدرال رزرو نرخ بهره را در مواجهه با آنچه که او به نام “غیر معمول عرضه شوک” که در آن کارخانه ها مجبور به محدود کردن تولید به دلیل آنها نمی توانند قطعات از خارج از کشور.”کاهش سیاست های رای با 25 واحد در این زمینه احساس نمی کنند کاملا مفید” بلانچارد گفت.

چه چیزی مهم تر از او گفت: اطمینان است که اعتبار جریان نگه می دارد به کوچک و متوسط و شرکت هایی که ممکن است به صورت یک فشار نقدینگی با توجه به زنجیره تامین اختلالات از ویروس.

تغذیه مقامات به نظر می رسد هشدار به اهمیت حفظ و تامین اعتبار است.”راه اول من قصد دارم به فکر کردن در مورد این است که آیا یا نه وام رفتار منفی تحت تاثیر قرار” شیکاگو چارلز ایوانز رئیس فدرال رزرو گفت: Feb. 27 در تخمگذاری تفکر خود را در مورد پتانسیل برای شل تر سیاست های پولی.

سیاست حمایت از

با نرخ در محدوده هدف از 1.5% به 1.75% تغذیه مقامات روی چیزی حساب کردن که سیاست پولی است که در حال حاضر تطابقی و حمایت از اقتصاد است.

برخی از خطرات این کمیته در مورد نگران بود سال گذشته نیز کاهش یافته با امضای یک فاز یک ایالات متحده-چین تجارت و ebbing خطرات ناشی از انگلستان توفنده خارج از اتحادیه اروپا است.همه چیز مساوی تغذیه ناظران می گوید بانک مرکزی احتمالا ترجیح می دهند به ماندن در حاشیه در ایالات متحده در انتخابات سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>