نیل Kashkari, رئيس جمهور و مدیر عامل بانک فدرال رزرو مینیاپولیس گفت: آن را بیش از حد خوش بینانه فرض کنیم اقتصاد آینده خواهد شد خروش دوباره مردم یک بار بازگشت به کار.

در یک مصاحبه با رادیو فردا’ “چهره ملت” Kashkari عقب رانده در پیش بینی از یک به اصطلاح به شکل V بازیابی از coronavirus سوخت تاثیر بر اقتصاد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow.

“این امر می تواند فوق العاده اگر برخی از درمان های جدید توسعه داده شد در چند ماه آینده است که مردم می تواند اعتماد به نفس را به بازگشت به کار که آنها می تواند به درمان و سپس به طور بالقوه ما را به شکل V بازیابی,” او گفت:.

“اما محرومیت برخی, بهداشت و درمان, معجزه مانند که به نظر می رسد مانند ما در حال رفتن به مراحل مختلف نورد شعله ور شدن یو پی اس…بخش های مختلف اقتصاد برگشتی شاید برگشتی دوباره. این می تواند یک راه سخت است که ما باید جلوتر از ما تا زمانی که ما رسیدن به هر یک موثر در درمان یا واکسن. آن سخت است برای من برای دیدن یک V-شکل بازیابی تحت این سناریو.”

“من فکر می کنم همه ما باید با تمرکز بر 18 ماه استراتژی برای مراقبت از سلامتی و اقتصاد ما,” او اضافه شده است.

او همچنین با رد این پیشنهاد که تست و نظارت خواهد بود که کلید به گرفتن کارگران در کار باشد.

“من فکر نمی کنم ما باید همه از ما تخم مرغ تنها در جرم-تست سبد,” او گفت:. “ما باید سعی کنید که کار می کنند. ما همچنین باید سرمایه گذاری به طور کامل در واکسن به طور کامل در درمان. اما پس از آن من فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به هوشمند در مورد چگونه ما شروع به بازگشایی بخش از اقتصاد با کسانی که در پایین ترین خطر تا زمانی که ظرفیت و تست و کسانی که واکسن و درمان های آنلاین آمده. من فکر می کنم ما نیاز به یک all-of-the-بالاتر از رویکرد زیرا ما نمی دانیم که در آن ما و دوباره می شیم دستیابی به موفقیت.”

Kashkari همچنین پیش بینی بانکداری ممکن است در نهایت نیاز به کمک در طول بحران به عنوان به خوبی.

“در حال حاضر بانک ها به خوبی با حروف بزرگ نسبت به جایی که آنها در سال 2006” او گفت:. “اما اگر این می رود به اندازه کافی بلند آن می تواند تولید گونه های در بخش بانکی است. و سپس فدرال رزرو و کنگره و وزارت خزانه داری را به مرحله مطمئن شوید که بانک صدا هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de