تغذیه اضطراری کاهش نرخ به نبرد Coronavirus

فدرال رزرو آمریکا از افزایش نرخ بهره در روز سه شنبه در اورژانس حرکت طراحی شده برای محافظت از بزرگترین اقتصاد جهان از تاثیر coronavirus به عنوان گروه هفت دارایی مقامات متعهد شدند که تمام سیاست های مناسب حرکت می کند.

در یک بیانیه فدرال رزرو گفت: آن را برش را به میزان نیم درصد به یک هدف محدوده 1.00% به 1.25%.

“اصول اقتصاد آمریکا قوی باقی می ماند. اما coronavirus شمار در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی” این در بیانیه ای گفت.

Coronavirus که ظهور در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته گسترش یافته است در سراسر جهان طی هفته گذشته با موارد جدید ظاهر می شود در حال حاضر در خارج از چین از درون. این آمار رویدادهای ورزشی, تجارت, نمایشگاه ها, نمایشگاه کتاب, نماز, در دیدار و دیگر اجتماعات بزرگ در سراسر جهان است.

وجود دارد بیش از 90,000 موارد در سطح جهانی با بیش از 80 ، 000 از آنها در چین و عفونت ظاهر می شود در 77 دیگر کشورها و سرزمین های با اوکراین, آخرین کشور به گزارش اول خود را مورد.

چین مرگ و میر است 2,943 با بیش از 75 مرگ و میر در جای دیگر.

وزرای امور مالی از G7 گروه از کشورهای ثروتمند بودند و آماده برای اقدام از جمله اقدامات مالی که در آن مناسب, وزیر دارایی ژاپن تارو آسو به خبرنگاران گفت:. بانک های مرکزی ادامه خواهد داد برای حمایت از ثبات قیمت ها و رشد اقتصادی است.

“ما بر تعهد به اتخاذ تمام سیاست های مناسب مراحل برای محافظت از اقتصاد از حرکت نزولی خطرات ناشی از کروناویروس و ما آماده همکاری های بیشتر در به موقع و موثر اقدامات” آسو گفت: پس از یک G7 تماس بگیرید.

او کوتاه بود در جزئیات و گفت: مطلوب سیاست پاسخ خواهد متفاوت است از کشوری به کشور است.

پرسید: اگر همه سیاست های مناسب مراحل را شامل هر دو پولی و مالی, سیاست آسو گفت: “بله هر چیزی را شامل می شود هر دو پولی و مالی مراحل است.”

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: آمریکا, خانه, راه و روش کمیته که G7 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران گفت: “همه چیز ممکن است” به حد اقتصادی آسیب برساند.

تیز تک به تک در بازارهای جهانی سهام از دست داده و تنها کمی بخار در روز سه شنبه علی رغم فقدان هر گونه بلافاصله لذت بخش G7 اقدامات است. اروپا اصلی ثبات نسبی بازار بورس شد و تقریبا 2 درصد بالاتر است . اما وال استریت اصلی S&P 500 و Dow Jones بازار داد تا دستاوردهای اولیه به لغزش به قرمز است.

“این یک یدک کش از جنگ بین امید و ترس است. بانک های مرکزی در حال دادن امید خود را بالقوه محرک” گفت: Vasu منون ارشد استراتژیست سرمایه گذاری در بانک OCBC مدیریت ثروت.

“سوال این است که چه چیزی آنها را انجام خواهد داد ؟ سیاست پولی است که در حال حاضر بسیار سست و نرخ بهره بسیار پایین” منون اضافه شده است.

وزیر دارایی اولاف شولز گفت: G7 بود “همه به معنی” در اختیار دارد.

“باید نیاز بوجود می آیند و ما باید با تمام معنی برای مقابله با رکود اقتصادی جهانی,” Scholz گفت: در بیانیه ای در توییتر.

جهانی سهام دچار تار و مار هفته گذشته در ترس است که اختلال در زنجیره تامین تولید کارخانه ای و جهانی سفر ناشی از این بیماری همه گیر می تواند در مقابله ضربه جدی به اقتصاد جهان در تلاش برای بازیابی از ایالات متحده به چین-تجارت جنگ است.

مهار موفقیت

جدید کروناویروس موارد در چین شده اند به شدت در حال سقوط با 125 گزارش روز سه شنبه به لطف مهاجم مهار اقدامات است.

پس از آنچه منتقدان گفته بود که در ابتدا مردد پاسخ چین اعمال محدودیت های گسترده از جمله سیستم های تعلیق حمل و نقل و آب بندی کردن جوامع و گسترش یک ماه در تعطیلات سال جدید در سراسر کشور است.

در حال حاضر چین به طور فزاینده ای در مورد ویروس آورده بودن بازگشت به کشور توسط شهروندان بازگشت از نقاط جدید در جاهای دیگر. مقامات روز سه شنبه خواسته خارج از کشور چینی به تجدید نظر و یا به حداقل رساندن برنامه های خود را برای سفر به خانه.

همه مسافران وارد پکن از کره جنوبی و ژاپن و ایران و ایتالیا را باید قرنطینه برای 14 روز یک شهرستان رسمی گفت. شانگهای معرفی شده یک جهت مشابه است.

جدی ترین شیوع خارج از چین است که در کره جنوبی که در آن رئیس جمهور مون جائه-در اعلام جنگ ویروس, سفارش اضافی تخت بیمارستان و ماسک های بیشتر به عنوان موارد افزایش به 600 نزدیک به 5000. سی و چهار نفر کشته شده اند در کره جنوبی.

در ایالات متحده این ویروس در حال حاضر اعتقاد بر این بود در حال حاضر در حداقل چهار جوامع در شمال غربی اقیانوس آرام – دو در شمال کالیفرنیا یکی در اورگان و واشنگتن دولت و مقامات وجود دارد نیاز به فراتر از قرنطینه آلوده مسافران و ردیابی تماس نزدیک که تا به حال بوده است پاسخ.

شش نفر فوت کرده اند در سیاتل شیوع. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری, لیست بیش از 90 مورد در سراسر ایالات متحده زیادی عمده ای از آنها را به بیماران عودت از الماس شاهزاده بوش کروز بود که قرنطینه در ژاپن است. نیویورک گزارش دوم آن مورد تایید شده در روز سه شنبه.

ایران تا به حال 77 مرگ و میر کمترین تعداد در خارج از چین و 2,336 تایید عفونت وزارت بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

مرگ و میر در ایتالیا شروع به پریدن کرد و به 52 روز دوشنبه از 34 روز قبل و تعداد موارد تایید شده در اروپا بدترین آسیب دیده کشور صعود گذشته 2000 علامت گذاری به عنوان. فرانسه گزارش چهارم آن coronavirus مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im