تغذیه رئیس پاول مراحل بر روی کنگره چمن با صرف-بیشتر پیام

جروم پاول باید انجام ریسک بالا عمل تعادل در این هفته هنگامی که او می رود به اصرار قانونگذاران ایالات متحده به هزینه های بیشتر برای یک اقتصاد در وضعیتی وخیم از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس فدرال رزرو برنامه ریزی شده است به نظر می رسد از طریق ویدئو کنفرانس همراه با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin قبل از سنا کمیته امور بانکی در 10:00 صبح روز سه شنبه. آنها شهادت در 2.2 تریلیون دلار ویروس نجات بسته به تصویب کنگره در ماه مارس ،

ترفند برای پاول خواهد بود به پرونده او با ظرافت نه تجاوز نقش خود را به عنوان یک غیر منتخب و رئیس بانک مرکزی و ظاهر نیست به طرف در نبرد پارتیزانی بیش چقدر بیشتر واشنگتن باید انجام دهید. Overplaying دست خود را می تواند صدمه دیده است, اعتبار, فدرال رزرو. عدم استدلال متقاعد کننده ممکن است منجر به ناکافی بودن حمایت های بیشتر و حتی عمیق تر اقتصادی آسیب برساند.

“همه چیز خطرناک است برای او در حال حاضر, اما آن را انجام نمی مخاطره آمیز است گفت:” جولیا کورونادو رئیس جمهور MacroPolicy دیدگاه. “او برای القای یک حس فوریت در مجلس سنا است.”

جمهوری خواهان باید در دفاع از بی میلی خود را به سرعت ارائه کمک های بیشتر می گویند پاول است مشخص نشده نیاز قریب الوقوع است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: فاکس نیوز روز پنج شنبه فدرال رزرو رئیس نمی گویند که چگونه به سرعت بیشتر پول لازم بود به قانونگذاران زمان برای قضاوت در مورد تاثیر از آنچه در حال حاضر انجام شده است.

Mnuchin, تشویق کن

در ضمن Mnuchin نقش کلیدی خواهد بود به عنوان یک مشوق برای بازیابی. نظرات خود را ممکن است در مقابل با پاول نقش کسی است که به ارائه یک فرانک ارزیابی از اقتصاد حتی اگر پیام غم انگیز.

خزانه داری و رئیس کار خواهد بود برای دفاع از خود’ اقتصاد صرف پنج ماه قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن vies برای انتخاب مجدد. تا کنون در حالی که Mnuchin است اذعان کرد که وجود خواهد داشت برخی از “بسیار بسیار بد چهارم,” او گفت که “سال آینده ما خواهید بود برای داشتن یک اقتصاد درست مثل قبل از ما بود.”

Mnuchin را نیز به صورت گرما برای برخی از نقایص خود را به سرعت در حال اجرا برنامه های محرک اقتصادی. برخی از تاثیر اقتصادی پرداخت شد ارسال به مرحوم. و $669 میلیارد دلار در کمک به کسب و کارهای کوچک گرفتار شد با مشکلات با پول رفتن به شرکت های دولتی و خصوصی مدارس در خدمت خانواده های ثروتمند, در حالی که مادر و پاپ شرکت رو سایت سقوط و مبهم قوانین برای به دست آوردن پول.

پاول تمرکز

کورونادو مانند سایر ناظران پیش بینی پاول را عمدتا تکیه بر داده های اقتصادی است. با وجود سابقه حمایت دولت فدرال در حال حاضر تصویب شده توسط کنگره و یک میزبان از تغذیه اضطراری وام برنامه در حال حاضر و یا به زودی به عامل اقتصاد است و به دنبال فلج با هر هفته.

بیش از 36 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست از فوریه. شرکت های بی شماری به ویژه کسب و کارهای کوچک در حال برخورد به سمت ورشکستگی در حالی که ایالات و شهرستانها در حال مقابله با خمیازه کمبود بودجه است که می تواند به تحریک عظیم موج دوم اخراج از بخش دولتی است.

اخبار نگه می دارد گرفتن گریمر. داده های دولت در روز جمعه نشان داد که ایالات متحده خرده فروشی غوطه وری در آوریل شکنانه قبل از رکورد فقط یک ماه قبل از آن به عنوان ویروس توقیف کسب و کار نگه داشته و آمریکایی ها در صفحه اصلی.

پاول در حال حاضر روشن شده است در مورد محدودیت های تغذیه اعطای وام و قابل ملاحظه ای صریح در به احتمال زیاد ، نیاز مالی اقدام است. در مارس 13, وبینار توسط پترسون موسسه بین المللی اقتصاد, او ساخته شده یک استدلال او به احتمال زیاد به تکرار این هفته است.

“بازیابی ممکن است برخی از زمان به جمع آوری حرکت و گذشت زمان می تواند به نوبه خود مشکلات نقدینگی به پرداخت بدهی مشکلات,” او گفت:. “اضافی پشتیبانی مالی می تواند پر هزینه اما ارزش آن را اگر آن را کمک می کند تا جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی و برگ ما با قوی تر بهبود است.”

او نیز خواسته شد در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 29, اگر نگرانی در مورد نصب کردن بدهی های دولت را باید کنگره مکث بیش از آن بعدی حرکت می کند. پاسخ خود را بدون ابهام بود.

‘زمان’

“این است که زمان عمل در کسانی که نگرانی,” او گفت:. “این زمان برای استفاده بزرگ مالی قدرت آمریکا”

سناتور دموکرات در این جلسه به احتمال زیاد به درخواست پاول به تکرار این سخنان. مجلس نانسی پلوسی در حال حاضر pounced در پاول کلمات بازیگران او را به عنوان حمایت از دموکراتها پیشنهاد جدید از 3 تریلیون امداد لایحه. روز جمعه به تصویب مجلس این اقدام هر چند که هیچ آینده ای در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا.

خواهان اخراج کرده اند که بسته بندی به عنوان یک جناح چپ مایل لیست پر شده با افزودنی های غیر ضروری ربطی به بحران کنونی و شروع به بالا بردن آلارم بیش از کسری بودجه. تهمت نیز گفت: او در “هیچ عجله” برای یک محرک جدید.

که می تواند قرار داده پاول — بود که به رهبری بانک مرکزی با مغلوب ساختن پیشی جستن-در یک موقعیت بی دست و پا اگر او می آید در سراسر به عنوان سقوط بیش از حد سخت در کنار دموکرات. اما او موقعیت خوبی را که در معرض خطر.

هر دو حزب توسعه

پاول سخت کار کرده است پس از تبدیل شدن به فدرال رزرو صندلی در ایجاد روابط قوی در کاپیتول هیل در هر دو طرف راهرو تلاش است که می تواند کمک به او اجتناب از نقاشی به عنوان حزبی. فدرال رزرو سریع اقدامات در ابتدا از بحران را نیز روزه بانک مرکزی برخی نوظهور حمایت عمومی است که ممکن است کمک کند.

یک نظرسنجی گالوپ در ماه آوریل فقط به عنوان شاخص در پاسخ به شدت به کاهش سرعت ناگهانی نشان داد اعتماد به نفس عمومی در فدرال رزرو صندلی در بالاترین سطح خود پس از آلن گرینسپن بود در شارژ 15 سال پیش.

“تصویب خود را رتبه بندی در حال گرفتن بهتر و بهتر” گفت: Carl تاننباوم اقتصاددان ارشد در شمال اعتماد Corp. “او اعمال نفوذ جدید که ایستاده بود و بسیار قوی تر.”

هنوز پاول را می دانم زمانی که برای متوقف کردن گفت: ویلیام انگلیسی, یک استاد اقتصاد در دانشگاه ییل سابق و یک مقام ارشد در بانک مرکزی.

جلوگیری از خجالتی

“او در حال حاضر به وضوح در این رکورد گفت: وضعیت بسیار بد است و آنها احتمالا بیشتر,” English گفت. “اما او به دور ماندن از گفتن آنچه که دقیقا آنها را مجبور به انجام.”

به عبارت دیگر او نمی خواهد حمایت هر مقدار دلار یا می گویند که در آن کنگره باید به طور مستقیم کمک.

او همچنین کورونادو پیش بینی آن را روشن است که صرف پول مالیات دهندگان است ، که قدرت نهفته است با کنگره است.

“او به آنها بگویم اگر شما می خواهید برای نشستن وجود دارد و چیزی که ما به دنبال در بزرگترین اختلال در اقتصاد هر یک از ما تا به حال دیده می شود که واقعا به سنا” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de