تغذیه صندلی پاول صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ویروس در زمان هدف ما

به عنوان coronavirus با مته سوراخ کردن در ایالات متحده در ماه فوریه رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تمدید فراخوان عمومی کاهش نرخ بهره او و فدرال رزرو صندلی جروم پاول انجام دو قبلا نامعلومی تلفن, تماس, تقویم منتشر شده توسط بانک مرکزی ایالات متحده در روز جمعه نشان می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پاول صحبت کرد و برای نیم ساعت در فوریه. 7 و دوباره به طور خلاصه در فوریه. 26. آنچه که دقیقا آنها مورد بحث روشن نشد اما پاول منتشر شد بیانیه ای در فوریه. 28 اذعان تحول خطرات ناشی از ویروس و وعده های بانک مرکزی عمل می کنند به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.

آن را تحویل اورژانس کاهش نرخ در 3 مارس.

انتظارات برای یک تغذیه کاهش نرخ افزایش یافته است به طور چشمگیری در طول ماه حتی به عنوان بسیاری از سیاستگذاران بانک مرکزی آمریکا شد و نسبتا خوش بینانه در مورد تهدید از coronavirus به اقتصاد ایالات متحده. پاول گفت: نمایندگان مجلس در اواسط ماه فوریه شهادت است که در حالی که وجود دارد “هیچ دلیلی” ایالات متحده در توسعه اقتصادی نمی تواند ادامه از شیوع کروناویروس در چین می تواند به سرعت همه چیز را بیش از کوتاه مدت است.

سرمایه گذاران در حال حاضر شروع به دیدن اگر متفاوت است. عملکرد در آمریکا معیار 10 ساله خزانه داری از دست زمین بر روی ماه و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن و پاول صحبت برای بار دوم S&P 500 شاخص در روز سه تیز تبار است که در ادامه از طریق مارس.

پاول تقویم را نشان می دهد فدرال رزرو صندلی صحبت کرد و با بسیاری از همتایان جهانی طی ماه فوریه از جمله با بانک مرکزی چین رئیس یی باند در فوریه. 5 مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بسته متحده مرزها به مسافران چینی در تلاش برای نگه داشتن coronavirus از به دست آوردن جای پایی در ایالات متحده است. او به طور معمول صحبت می کند و اغلب با دیگر بانک های مرکزی.

کمتر معمولی برای یک ماه فوریه بود سراسیمگی از تماس با همکار خود سیاستگذاران بانک مرکزی آمریکا شب قبل و بلافاصله پس از خود را به طور منظم و هفتگی نشست صبحانه با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در فوریه. 28. او در صحبت با بسیاری از همکاران او و یک زن و شوهر جهانی همتایان توسط 2:30 بعد از ظهر زمانی که فدرال رزرو منتشر شد بیانیه خود در مورد خطرات ناشی از COVID-19 و تعهد به عمل “را به عنوان مناسب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de