کالیفرنیا مادر محکوم شد روز سه شنبه به مدت هفت ماه در زندان برای پرداخت 450.000 دلار برای کمک به او را به دست آوردن غیرقانونی یک لبه در این دانشکده پذیرش روند با وجود وکلای استدلال که او در مواجهه قرار گرفتن در معرض coronavirus اگر او زندانی بودند.

دادستان فدرال در بوستون می گویند الیزابت Henriquez و سرمایه, شوهر, مانوئل Henriquez به دنبال دکل دو دختر خود را’ دانشگاه, آزمون ورودی, نتایج و امن یکی از قدیمی ترین در ورود به دانشگاه جورج تاون به عنوان جعلی تنیس استخدام.

دادستان استدلال او سزاوار 26 ماه در زندان بعد از او و همسرش که تاسیس تخصص امور مالی وام دهنده هرکول سرمایه شرکت در اکتبر التماس گناه و بستری آنها در میان چندین ثروتمند پدر و مادر که در پاره ای از موارد گسترده پذیرش کالج خیانت و تقلب در طرح.

این Atherton کالیفرنیا ساکن به نظر می رسد قبل از قضاوت فیلم اجتماعی فاصله گام انجام شده توسط دادگاه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 است که ناشی از رمان coronavirus و کشته شدن بیش از 3000 نفر در ایالات متحده است.

آرون کاتز وکیل او استدلال برای خانه حبس کرد و گفت “این کاملا قابل تصور زندان فدرال خواهد بود نه یک مکان امن برای الیزابت تا زمانی که یک COVID-19 واکسن.”

اما ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل Gorton گفت: در حالی که او می تواند تاخیر زمانی که او در نهایت گزارش به زندان Henriquez سزاوار هفت ماه مدت و $200,000 خوب برای ارتکاب یک “جرم و جنایت غیر قابل توجیه از حرص و غرور و flaunting از ثروت شخصی.”

Henriquez است که در میان 53 نفر به اتهام شرکت در یک طرح که در آن پدر و مادر با توطئه کالیفرنیا پذیرش کالج مشاور به استفاده از رشوه خواری و دیگر انواع تقلب به امن پذیرش فرزندان خود را به مدارس برتر.

ویلیام “ریک” خواننده مشاور التماس گناه در ماه مارس 2019 به اتهامات او تسهیل تقلب در امتحانات ورودی کالج و کمک به رشوه دانشگاه مربیان ورزشی به ارائه مشتریان خود را’ کودکان به عنوان جعلی ورزشی استخدام.

36 پدر و مادر متهم پس از مارس 2019 شامل “زنان خانه دار ناامید” بازیگر Felicity Huffman که محکوم شد و در ماه سپتامبر به 14 روز در زندان و “Full House” ستاره Lori Loughlin که در حال مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه.

دادستان گفت: Henriquezes ابتدا در سال 2015 پرداخت خواننده نزدیک به 50.000 دلار به یک دیپلم proctor SAT و ACT آزمون ورودی کالج خود را برای دختران و خوراک آنها را پاسخ.

دادستان گفت: الیزابت Henriquez نیز پرداخت می شود $400,000 به خواننده ترتیب به جورج تاون مربی تنیس او رشوه دادن تعیین بزرگش به عنوان یک ورزشی استخدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de