FDA به اطلاع شرکت از جمله پف بار برای حذف طعم دار یکبار مصرف E-سیگار و جوانان-جذاب E-مایعات از بازار برای داشتن مجوز مورد نیاز

SILVER SPRING, Md., جولای 20, 2020 /PRNewswire/ — امروز, U. s. غذا و داروی آمریکا با صدور نامه هشدار اطلاع ده شرکت از جمله سرد ابر توزیع Inc. (انجام کسب و کار به عنوان پف نوار) به حذف خود را با طعم یکبار مصرف e-سیگار و جوانان-جذاب e-محصولات مایع از بازار از آنجا که آنها لازم نیست premarket مجوز. این اقدامات بخشی از FDA در حال انجام مهاجم تلاش به عمل مقابل به طور غیرقانونی به بازار عرضه دخانیات در میان بحران بهداشت عمومی از جوانان e-سیگار استفاده در امریکا است. آژانس است که به خصوص در مورد درخواست تجدید نظر از طعم یکبار مصرف e-سیگار به جوانان و همچنان به نظارت بر تمام داده های موجود است.

“FDA در ادامه به اولویت بندی اجرای مقابل e-سیگار محصولات به طور خاص کسانی که جذاب ترین و قابل دسترس به جوانان گفت:” FDA کمیسر Stephen M. هان. “ما نگران محبوبیت این محصولات در میان جوانان و خواهید مطمئن روشن به تمام محصولات توتون و تنباکو تولید کنندگان و خرده فروشان است که حتی در جریان همه گیر FDA است که نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در بازار و برگزار خواهد شد شرکت پاسخگو باشد.”

“با وجود تعلیق در فرد فعالیت های بازرسی—مانند خرده فروشی انطباق چک و vape, فروشگاه, بازرسی—با توجه به COVID-19 گیر ما در برابر اجرای غیر مجاز e-سیگار محصولات را تحمل کرده است گفت:” میچ Zeller, J. D., مدیر مرکز FDA برای محصولات توتون و تنباکو. “این نامه هشدار نتیجه های مداوم اینترنت برای نظارت بر نقض توتون و تنباکو قوانین و مقررات است.”

سه شرکت در حال دریافت نامه هشدار به صورت غیر قانونی بازاریابی یکبار مصرف e-سیگار—پف نوار HQD Tech USA LLC و Myle Vape, Inc. FDA بررسی از شرکت ها وب سایت ها نشان داد که هر شرکت است که فروش و یا توزیع غیر مجاز محصولات توتون و تنباکو که برای اولین بار معرفی شد و یا تغییر پس از اوت. 8, 2016—تاریخ موثر از deeming قانون که تمدید FDA قدرت به تمام محصولات توتون و تنباکو. هر محصول توتون و تنباکو در انطباق با premarket الزامات فدرال غذا و دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل می کنند (FD&C عمل می کنند) است تقلبی و misbranded و ممکن است به بازار عرضه شده بدون FDA مجوز. پف نوار و HQD Tech USA LLC نیز ذکر شده برای اضافی تخلف برای بازاریابی محصولات خود را به عنوان اصلاح خطر محصولات توتون و تنباکو بدون FDA منظور در اثر است که اجازه چنین بازاریابی است.

علاوه بر این, FDA صادر هفت دیگر نامه هشدار به شرکت های زیر: Eleaf ایالات متحده آمریکا, Vape مقابله LLC با شکوه بخارات LLC, سیگار الکترونیکی امپراتوری LLC اهم شهرستان Vapes, Inc., Breazy Inc. و هینا سینگ شرکت (انجام کسب و کار به عنوان تنها Eliquids توزیع, Inc.), که به فروش و یا توزیع غیر مجاز الکترونیکی نیکوتین سیستم تحویل (پایان) محصولات هدفمند به جوانان و یا به احتمال زیاد به ترویج استفاده توسط جوانان است. این شرکت بودند ذکر شده برای بازاریابی غیر مجاز e-مایعات که به تقلید از بسته بندی برای محصولات غذایی است که اغلب به بازار عرضه شده و درخواست تجدید نظر به جوانان مانند دارچین, نان تست, بحران, حبوبات, همجنس باز, گیلاس کک و پاپ کورن یا ویژگی های شخصیت های کارتونی.

FDA درخواست پاسخ از هر یک از شرکت ظرف 15 روز کاری جزئیات چگونه هر شرکت در نظر دارد به آدرس آژانس نگرانی از جمله تاریخ که در آن هر یک از شرکت قطع فروش و/یا توزیع این محصولات توتون و تنباکو و برنامه های خود را برای حفظ نمایند…. عدم نقض درست ممکن است در نتیجه اقدام دیگری مانند پول مدنی مجازات شکایت تشنج و یا دستور. علاوه بر این misbranded یا تقلبی محصولات وارداتی به آمریکا به موضوع بازداشت و امتناع از پذیرش.

FDA اقدامات در طول COVID-19 همه گیر نیز شامل اخیر نامه هشدار به e-مایع تولید کننده StemStix Inc. برای نقض FD&C عمل می کنند از جمله بازاریابی جدید محصولات توتون و تنباکو بدون مجوز بازاریابی محصولات توتون و تنباکو با نادرست و گمراه کننده تبلیغات و بازاریابی غیر مجاز تغییر یافتهاست خطر محصولات توتون و تنباکو.

علاوه بر این در ماه گذشته این سازمان با صدور نامه به هفت توتون و تنباکو تولید محصول درخواست اطلاعات برای کمک به FDA بررسی اینکه برخی از محصولات توتون و تنباکو بودند برای اولین بار به بازار عرضه شده پس از deeming قانون را از تاریخ موثر و به همین دلیل موضوع را به FDA سیاست معوق اجرای premarket مورد نیاز برای برخی تلقی محصولات. بیش از چهار ماه گذشته آژانس است و همچنین خودداری از ورود به ایالات متحده حداقل 74 نوشته های یک بار مصرف به پایان می رسد محصولات برای نقض FD&C عمل می کنند.

منابع اضافی:

رسانه های تماس: آلیسون شکار, 202-308-5496
مصرف کننده استعلام: ایمیل یا 888-اطلاعات-FDA

FDA یک سازمان در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی محافظت از سلامت عمومی اطمینان از ایمنی و اثربخشی و امنیت داروهای انسانی و دامپزشکی واکسن و فرآورده های بیولوژیک برای استفاده انسان و دستگاه های پزشکی. این آژانس همچنین مسئول ایمنی و امنیت کشور ما را تامین مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی و مکمل های غذایی, محصولات, که به خارج از تابش الکترونیکی و برای تنظیم محصولات توتون و تنباکو.

منبع غذا و داروی آمریکا

لینک های مرتبط

http://www.fda.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de