FDA سر خود قرنطينه پس از ملاقات با فرد مبتلا به کروناویروس

استفان Zahn, کمیسیون از سازمان غذا و داروی خود quarantining برای 14 روز پس از تماس با کسی که مبتلا به کروناویروس با توجه به Axios.

“به عنوان دکتر هان نوشت: در یک یادداشت به کارکنان او به تازگی در تماس با فردی که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. هر (مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) دستورالعمل های او در حال حاضر در قرنطینه برای دو هفته آینده. او بلافاصله در زمان تشخیصی تست و آزمایش منفی برای ویروس” FDA سخنگوی مایکل Felberbaum نوشت: در بیانیه ای در روز جمعه.

Felberbaum سی ان ان گفت Zahn خواهد کار از خانه خود را در طول خود شده است. Zahn نشده به نام کسی که او را با این ویروس. روز جمعه coronavirus وظیفه نیروی سخنگوی کتی میلر آزمایش مثبت برای ویروس.

نیروی کار آخرین ملاقات در روز پنج شنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus در روز پنج شنبه و 11 Secret Service عوامل آزمایش مثبت در روز جمعه.

به عنوان یک لایه احتیاط کاخ سفید از کارکنان دریافت روزانه coronavirus آزمون و متوسط چک, کاخ سفید, سخنگوی جاد Deere نیویورک تایمز گفت در روز پنج شنبه.

هان ارسال یک ایمیل داخلی به FDA کارکنان در روز جمعه که به عنوان خوانده شده:

“در روح شفافیت, امروز یاد گرفتم که من به تازگی در تماس با فردی که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. هر دستورالعمل CDC, من در حال حاضر در قرنطینه برای دو هفته آینده و این مسئولیت به طور جدی. خوشبختانه من قادر به بلافاصله یک تست تشخیصی و من تست منفی برای ویروس. من نیز خوشحال به گزارش که من احساس می کنم کاملا سالم — مانند بسیاری از شما امروز من در شرکت FDA کلاسیک و احساس بزرگ است.”

هان ادامه داد:

“من امیدوارم که شما و خانواده خود را سالم و امن است. لطفا مراقبت از خودتان است. من خواهد بود در کار از خانه بلکه از نزدیک نظارت بر سلامت من و همچنین خانواده من و شما اجازه می دانم که اگر هر گونه به روز رسانی. با تشکر از شما برای همه است که شما را برای FDA و مردم آمریکا است. #FDAStrong”

هان برنامه ریزی شده بود به شهادت هفته آینده به سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در مورد فدرال پاسخ به کوروناویروس.

با توجه به سی ان ان FDA خواهد بود “کار با همه احزاب” به سازماندهی این سازمان دخالت در جلسه روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im