سازمان غذا و دارو مجاز است تولید ساده و کم هزینه دستگاه های پزشکی طراحی شده در دانشگاه مینه سوتا به مکانیکی باد ریه ها از بیماران مبتلا قابل توجهی مشکلات تنفسی برای COVID-19.

اورژانس-استفاده از دستگاه به نام Coventor طراحی شد و در موقت کار حفاری در یک اتاق کنفرانس در U. آن تصور می شد به فروش برای پول کمی که ممکن است. و آن را نمی خواهد وجود داشته باشد بدون کمک های مالی و همکاری های مربوط به شرکت های خصوصی که به طور معمول نمی کار در این تیم است.

یکی از قابل توجه ترین جنبه های Coventor آن است جدول زمانی — فضایی در 30 روز (و شب) دستگاه رفت و از سال های اولیه نسخه ی نمایشی با استفاده از یک جعبه ابزار به عنوان یک جزء به FDA مجاز دستگاه در حال حرکت به تولید حرفه ای به طور بالقوه صرفه جویی در نمرات زندگی می کند.

“30 روز! آن 30 روز از toolbox به FDA مجوز. که باور نکردنی است” گفت: آرتور آردمن مدیر U را Earl E. Bakken دستگاه های پزشکی مرکز.

اولین واحد را رول کردن یک بوستون علمی خط مونتاژ در افرا گراو در یک ماه دیگر یا بیشتر. شیدا Schiestl معاون تحقیق و توسعه در بوستون علمی روز چهارشنبه گفت که تنها 18 روز گذشت بین زمانی که شرکت درگیر شدم و زمانی که مورد تایید FDA آن مشترک مجوز درخواست با ایالات متحده

“ما نگاه در دستگاه های مختلف. این است که ما فکر می کنیم می تواند به بازار سریعترین” Schiestl گفت. به سرعت به بازار “نشان می دهد که همکاری همه طرف تحت شرایط اضطراری-استفاده از مجوز به سرعت حرکت می کند و agilely.”

Medtronic, در شرکت تجهیزات پزشکی شرکت تاسیس شده توسط Bakken در مینیاپولیس 71 سال پیش نیز ارائه شده ورودی بر روی محصول.

COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از یک رمان coronavirus کشف شده در اواخر سال گذشته در چین است. در موارد شدید مردم با COVID-19 توسعه زجر تنفسی حاد و آنها تنفس می کند به اندازه کافی به دلیل تجمع مایع در ریه ها.

ونتیلاتورهای مکانیکی مورد استفاده در بیمارستان فشرده-واحد مراقبت برای حفظ یک فرد تنفس توابع هنگامی که ریه های خود را نمی توانید انجام کار خود را. مهاجم دستگاه های پزشکی شده اند تمرکز توجه در سراسر جهان به دلیل ترس وجود دارد که نمی خواهد به اندازه کافی از ماشین آلات در دسترس زمانی که تعداد بدحال COVID-19 بيمار به اوج خود می رسد.

این Coventor طراحی شده است که برای حل کمبود جهانی هواکش — در واقع, آن است که به سختی در همان گروه به عنوان دستگاه. آن را فاقد زنگ, زنگ ها, آن را نمی کند اندازه گیری اکسیژن در خون بیمار و آن را متکی به صورت تجاری در دسترس سرپايي تهویه کیسه به کار می کنند.

اما آنچه Coventor می کند انجام دهید این است که قابل اعتماد پمپ هوا به یک فرد ریه ها بدون نیاز به یک عضو خانواده و یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به نشستن در کنار تخت و دستی پمپ تهویه کیسه.

این دستگاه برای اولین بار خواب توسط U قلبی بیهوشی همکار Stephen ریچاردسون. او به فکر یک توده-تلفات احتمالی توسعه یافته برای شبیه بیماری تنفسی در گذشته که شامل برنامه ریزی برای پر کردن یک اتاق بزرگ با بیماران بدحال که نیاز به اعضای خانواده یا پزشکان دستی پمپ قلبی-احیای کیف برای نگه داشتن ریه های خود را در حال حرکت است.

همه این افراد می تواند با استفاده از یک Coventor اگر چنین سناریویی باز شدن در دوران COVID-19 همه گیر — دستگاه شرح داده شده است در برخی از محافل به عنوان “یک روبات مسلح” است که پمپ های احیا ،

“ما می خواستیم برای ارائه یک گزینه که در آن اگر آن را به می آید که شما لازم نیست برای نشستن وجود دارد و باید کسی تهویه بیمار با دست گفت:” هارون تاکر, آزمایشگاه استاد راهنما در Bakken مرکز که تیم کار کرده با ریچاردسون برای توسعه این دستگاه است.

به دلیل هزینه کم و سهولت ساخت و ساز از دستگاه های ممکن است اثبات مفید در بخش هایی از جهان که در آن پیشرفته مراقبت های پزشکی است دشوار یا غیر ممکن است در مواقع اضطراری است. آن را نیز می تواند مورد استفاده در آمبولانس و به عنوان یک دستگاه پشتیبان در یک محیط بیمارستان.

پس از بوستون علمی تولید اولین اجرا از Coventors برنامه در دسترس خواهد بود آنلاین با هیچ امتیاز و به علت.

وب سایت پروژه می گوید: این سیستم متشکل از یک قاب و یک حرکت که جزء فشرده یک سرپايي تهویه کیسه متصل است که به بیمار ساکشن لوله تراشه. قاب می تواند فلزی-مهر 3-D چاپ شده از “اصلاح کالاهای مصرفی.” این دستگاه را می توان متصل به خارجی فشرده اکسیژن و یا از آن می توانید با استفاده از هوای محیط.

شرکت هایی که ارائه شده مالی و یا در نوع پشتیبانی برای دستگاه شامل Digi-Key در تیف ریور فالز MGC تشخیص در وادنایس هیتس, Protolabs در افرا ساده و Teknic در, ویکتور, n. y.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im