FCC را Carr بازدید شیف برای راز احضاریه

FCC کمیسیون برندان Carr است که به دنبال پاسخ از خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف مورد استفاده او از راز احضاریه به دست آوردن تلفن همراه پرونده رودی جولیانی خانه هوش کمیته رتبه بندی عضو Devin Nunes و نگار جان سلیمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح شنوایی.

پنجشنبه گذشته Carr ارسال شیف پنج-صفحه نامه ای خواستار پاسخ در مورد غیر معمول حکم فعالیت است.

“رئیس شیف شده است جمع آوری آمریکایی’ خصوصی ثبت تماس ها از طریق یک راز & حزبی روند. او حتی انتشار برخی از آنها در استیضاح گزارش” Carr از کمیسیون ارتباطات فدرال توییتی هفته گذشته همراه با یک کپی از نامه خود.

“این حساس پرونده های حفاظت شده توسط قانون فدرال است. رفتار خود را افزایش می دهد نگرانی های جدی & I خواسته ایم برای پاسخ. توسط اقدام به راز شیف محروم آمریکایی ها — از شهروندان خصوصی به مخالفان سیاسی خود را به یک روزنامه نگار-از حق قانونی خود را برای رفتن به دادگاه و به دنبال حفظ محرمانه بودن حساس خود را ثبت تماس ها.

“به عنوان یک کشور هستند و ما راحت با یک حزب سیاسی در کنگره داشتن یک طرفه & قدرت بدون کنترل به طور مخفیانه به دست آوردن & انتشار محرمانه سوابق تماس از هر گونه خصوصی شهروند روزنامه نگار و یا مقام دولتی? رئیس شیف شده است برای انجام دقیقا همان است که.”

شیف منتشر شده Nunes’ گوشی پرونده در این کمیته جارو استیضاح گزارش نشان می دهد که Nunes تا به حال چندین ارتباطات با چهره های کلیدی در تحقیق: جولیانی و جولیانی را اتحاد جماهیر شوروی متولد کاردانی لو Parnas شده است که متهم در مبارزات انتخاباتی هزینه های مالی.

اسناد همچنین نشان می دهد جولیانی در ارتباط با جزایر یک محافظه کار به نظر مقاله نویس.

کیم Strassel از وال استریت ژورنال در توصیف شیف اقدامات به عنوان غیر مستقیم و سوء استفاده.

شیف “نمی اطلاع خود اهداف و جمهوری خواه اعضای کمیته بودند منع از گفتن عمومی چه آنها می دانستند” Strassel نوشت.

“بدتر او را فریب یکی از اهداف خود را. او با ارسال احضاریه برای ثبت تماس به آقای جولیانی در سپتامبر. 30 و پیشنهاد آقای جولیانی تا به حال دو هفته کار با این کمیته حتی به عنوان آقای شیف شد و در حال حاضر مخفیانه خواستار جولیانی سوابق تماس از یک تلفن حامل.”

شیف گفت: این روش استاندارد برای محققان به دنبال سوابق تلفن; او آشکار نشده نام افراد موجود در call log که هدف از تحقیقات جنایی.

“این است که من فکر می کنم عمیقا نگران است که در زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا با استفاده از قدرت خود را به حفاری تا خاک بر یک رقیب سیاسی که ممکن است شواهد وجود دارد که اعضای کنگره که همدست در آن فعالیت” شیف گفت: Dec. 3.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>