کمیسیون ارتباطات فدرال در روز جمعه گفت که عمده ارائه خدمات اینترنتی Comcast در شرکت AT&T Inc. و Verizon Communications Inc.– توافق برای خاتمه سرویس برای مشترکین به مدت 60 روز آینده اگر آنها قادر به پرداخت صورتحساب خود را با توجه به اختلالات ناشی از کوروناویروس.

FCC رئیس Ajit Pai گفت: پس از تماس با بیش از 50 شرکت است که آنها همچنین توافق کردند به صرف هر گونه هزینه های مسکونی و یا کوچک کسب و کار مشتریان متحمل به دلیل شرایط اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنها همچنین توافق کردند برای باز کردن شبکه های Wi-Fi را به هر کسی که نیاز به آنها FCC گفت.

میلیون ها آمریکایی های بیشتری انتظار می رود به کار از خانه به عنوان کارفرمایان و دولت اصرار مردم به telework به کاهش بالقوه به گسترش شیوع کروناویروس.

دیگران موافقت خود را برای شرکت در حال الفبا, Inc.’s, Google Fiber, Charter Communications, Inc. CenturyLink Inc., Cox Communications, با حداکثر سرعت دویدن Corp., T-Mobile US, Inc.

“به عنوان coronavirus شیوع گسترش می یابد و باعث یک سری از اختلالات اقتصادی, آموزشی, پزشکی و زندگی مدنی در کشور ما ضروری است که آمریکایی ها همیشه در ارتباط ماندن,” Pai در بیانیه ای گفت. “پهنای باند خواهد آنها را قادر به برقراری ارتباط با عزیزان خود و پزشکان telework اطمینان فرزندان خود را می تواند درگیر در آموزش از راه دور.”

FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel یک دموکرات با تمجید از شرکت های اتخاذ تعهد اما گفت: FCC باید بیشتر انجام دهید.

او به نام در این کمیسیون به ارائه نقاط به صورت وام برای دانش آموزانی که مدرسه درها بسته اند” و باید “کار با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای اطمینان از اتصال برای خدمات پزشکی از راه دور در دسترس هستند برای بیمارستان ها و پزشکان و پرستاران در درمان coronavirus بیماران و کسانی که قرنطینه می شوند.”

Pai همچنین گفت که او تا به حال خواسته ارائه دهندگان کم درآمد مصرف کنندگان پایین تر-سرعت ارزان تر خدمات به افزایش سرعت و گسترش واجد شرایط بودن. Comcast گفت: آن بود که افزایش آن سرعت خود کم درآمد کاربران در حالی که AT&T گفت: آن waiving داده ها کلاه برای مصرف کنندگان است که قصد دارد با استفاده از کلاه.

Pai همچنین می خواهد ارائه دهندگان پهنای باند خود را برای استراحت داده درپوش سیاست و برای “حامل تلفن به چشم پوشیدن از راه دور و بطور متوسط هزینه ها در شرایط مناسب در آن است که در خدمت مدارس و کتابخانه ها برای کار با آنها در فرصت های یادگیری از راه دور و در تمام اپراتورهای شبکه به اولویت بندی این اتصال نیاز بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.”

اینترنت شرکت ها و انجمن ها ابراز اطمینان می کنند که ایالات متحده در شبکه می تواند مقاومت در برابر پیش بینی پرش در ترافیک.

گروه تجارت ایالات متحده مخابرات گفت: در نامه ای به کنگره در روز جمعه است که در مناطق که در آن کارگران هستند که گفته بودن در خانه بمانند این گروه “مشاهده نشده زمان منتقل ترافیک بیش از اوج ظرفیت شبکه.”

Verizon که تایید شد در نظر گرفتن بخشی در تعهد گفت: همانطور که از “آن دیده نمی شود هر گونه افزایش قابل اندازه گیری در استفاده از داده در هر یک از آن شبکه است.” بیش از 60 درصد از ایالات متحده ترافیک شبکه است که ویدئو و محتوای جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de