FBI توقیف از سوی دیگر ، با مته سوراخ کردن تلفن همراه در فروش سهام پروب

اف بی آی در حال حرکت رو به جلو در پروب آن از سوی دیگر ، ریچارد با مته سوراخ کردن برای آزادسازی سهام به عنوان coronavirus شیوع بی سر و صدا شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده

اجرای قانون عوامل در خدمت سناتور جمهوری خواه از کارولینای شمالی یک حکم در شب چهارشنبه و ضبط یک تلفن همراه لس آنجلس تایمز گزارش.

وزارت دادگستری در حال بررسی معاملات سهام رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ساخته شده به عنوان او دریافت روزانه coronavirus جلسات.

قانونگذاران ضروری به هوش مجاز به عمل در اطلاعات آنها به دست آوردن دلیل موقعیت خود را. بورر شنبه در دو کمیته که دریافت اوایل coronavirus جلسات. یک روز قبل از سهام خود را خرید و فروش, سلامت کمیته او خدمت در دریافت یک جلسه.

اجرای قانون رسمی گفت: وزارت دادگستری می خواستم تلفن همراه به بررسی با مته سوراخ کردن ارتباطات خود را با کارگزار.

دوم اجرای قانون رسمی گفت: ماموران اف بی آی در حال حاضر در خدمت حکم به اپل به دنبال کسب اطلاعات از با مته سوراخ کردن در حساب آیکلاد. شواهد آنها در بر داشت در iCloud آنها منجر به درخواست برای تلفن همراه رسمی گفت.

با مته سوراخ کردن خلاص شدم از درصد زیادی از سبد سهام و 33 مختلف معاملات در فوریه. 13 بود که علنا افشا می شود. ProPublica اولین گزارش از فروش است که در بازه زمانی بین $628,000 و $1.72 میلیون.

با مته سوراخ کردن گفت: او از مجلس سنا انتخاب کمیته اخلاق به نقد و بررسی مالی خود را حرکت می کند.

سهام عمل می کنند که اجازه می دهد تا قانونگذاران را به خود سهام و آنها را ملزم به افشای فعالیت های خود را توسط حکومت است که بارها آنها را از اقدام در اطلاعات ممتاز. قانون تصویب در سنا در سال 2012 اما با مته سوراخ کردن یکی از سه سناتور که رای برابر قانون است.

با مته سوراخ کردن برادر در قانون جرالد Fauth نیز خلاص از چند سهام در فوریه. 13 با توجه به از دولت اخلاق سوابق. Fauth خدمت ملی میانجیگری هیئت مدیره که دسته مسائل کار در راه آهن و شرکت هواپیمایی صنایع.

این روزنامه گزارش می دهد که با مته سوراخ کردن را رد کرده است هماهنگی تجارت با برادر خود را در قانون است. فروش آف اتفاق افتاده است قبل از بازار صورت گرفت کاهش شیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im