FBI: Minnesotan کار برای پنتاگون در عراق به بیرون درز مواد طبقه بندی شده ‘قرار می گیرد زندگی در معرض خطر’

یک Minnesotan کار در عراق در آمریکا تاسیسات نظامی در عراق متهم شده بود روز شنبه با تبدیل بیش از بسیار “حساس طبقه بندی شده دفاع ملی اطلاعات” در مورد خبرچینان به لبنان ملی با روابط حزب الله ترور سازمان و قرار دادن زندگی خود را در خطر است.

لبنان متولد مریم T. Thompson, یک زمانی ساکن روچستر متهم شد در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در ناحیه کلمبیا با ارائه دفاع اطلاعات برای کمک به یک دولت خارجی و به نظر می رسد در دادگاه بعد شنبه.

تامپسون 61 دستگیر شد توسط FBI ویژه عوامل پنج شنبه گذشته در پنتاگون عملیات ویژه نیروی کار مرکز در اربیل عراق که در آن او کار می کرد از اواسط ماه دسامبر به عنوان یک قرارداد زبانشناس و برگزار شد “محرمانه” دولت امنیت ترخیص کالا از گمرک. اگر محکوم به شارژ تامپسون چهره یک جمله حداکثر زندگی در زندان است.

تامپسون بیش از تبدیل اطلاعات به یک نامعلومی co-conspirator بود که عاشقانه علاقه او است اتصالات به حزب الله و که برادرزاده کار کرده و لبنان را از وزارت کشور به گفته دادستان فدرال.

“در حالی که در یک منطقه جنگی متهم گفته به حساس دفاع ملی اطلاعات از جمله نام افراد کمک ایالات متحده به لبنان ملی واقع در خارج از کشور” دستیار دادستان کل برای امنیت ملی John C. Demers در بیانیه ای گفت و همراه با وزارت دادگستری ایالات متحده را اعلام تامپسون بازداشت. “اگر این رفتار یک رسوایی است. … این خیانت به کشور و همکاران خواهد بود.”

تیموتی Slater, دستیار مدیر مسئول FBI در واشنگتن زمینه, اتاق کار افزود: “اعلام امروز یک عهد به آمریکا تعهد دولت به حمایت آمریکا از افشای غیر مجاز از اطلاعات طبقه بندی شده است که می تواند قرار داده و کشور ما را در معرض خطر جدی آسیب — صدمه به مردم و آسیب به کشور ما قابلیت های. انسان دارایی های اصلی دولت ایالات متحده هوش و آنها به ما اطمینان که ما را به بالا و فراتر از آنها محافظت می کند.”

آمریکا وکیل Timothy J. Shea برای ناحیه کلمبیا گفت: “رفتار ادعایی در این شکایت این است که قبر تهدید برای امنیت ملی قرار داده شده در زندگی در معرض خطر است و نشان دهنده یک خیانت نیروهای مسلح ما.”

تحت بازجویی اف بی آی پس از دستگیری تامپسون اعتراف به ارتباط عاشقانه با او همکاری conspirator با توجه به دادستان. او همچنین مشخص حزب الله به عنوان “بد … آنها کشتن مردم” و اعضای آن تروریست هستند.

با توجه به استشهاد در زمینه حمایت از شکایت کیفری:

در اواخر ماه دسامبر یک روز پس از حملات هوایی آمریکا علیه ایران حمایت نیروهای خود در عراق و همان روز معترضان با هجوم به سفارت آمریکا در عراق در اعتراض به کسانی که اعتصاب حسابرسی سیاهههای مربوط به نشان می دهد یک تغییر قابل توجه در تامپسون فعالیت های شبکه در پنتاگون طبقه بندی سیستم های, از جمله تکرار دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده او تا به حال هیچ نیاز به دسترسی به.

به طور خاص از دسامبر. 30 بهمن. 10 او دیده نزدیک به پنج ده فایل های مربوط به هشت خبرچینان از جمله نام واقعی خود را شناسایی شخصی داده, پس زمینه, اطلاعات و عکس از خبرچینان و همچنین کابل ارتباطی جزئیات اطلاعات منابع ارائه شده به دولت ایالات متحده است.

یک دادگاه تایید جستجو در فوریه. 19 تامپسون چهارم زندگی در عملیات ویژه تسهیلات در عراق تبدیل شده تا یک یادداشت دست نویس در عربی جمع زیر تشک. این شامل اطلاعات طبقه بندی شده از دفاع, سیستم های کامپیوتری, نام سه خبرچینان بودند که جمع آوری اطلاعات از طرف ایالات متحده و یک هشدار به کسی که هدفمند توسط وزارت دفاع است که وابسته به یک ترور سازمان با روابط حزب الله لبنان است. توجه داشته باشید همچنین توصیه می شود که آگاهان’ گوشی باید شنود گذاشته باشند.

اتهام او آخرین در یک سری از موارد به عنوان دولت تقویت آن ضد جاسوسی تمرکز به دنبال توقف جریان اسرار ایالات متحده در خارج از کشور.

کمی بیش از یک سال پیش دولت متهم سابق نیروی هوایی, ضد, عامل, مونیکا Elfriede Witt با به اشتراک گذاری اسرار با دولت ایران از جمله نام عوامل اجرا توسط اطلاعات نظامی که پوشش دمیده شد و هویت سابق خود را به همکاران. Witt پناهنده به ایران و باقی می ماند یک فراری.

در ماه نوامبر جری چون Shing لی, افسر سابق سازمان سیا محکوم شد به 19 سال زندان برای توطئه برای ارائه اطلاعات طبقه بندی شده به چین است. لی آشکار به عنوان آژانس informant network در چین فرو ریخت اگر چه دادستان نیست او را متهم در دادگاه از دخالت در نابودی شبکه جاسوسی.

نیویورک تایمز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید